اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline map در فریمور 4.x

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط s.m.h.m. نمایش پست ها
    دوستان دقت کنید زمانی که می خواهید نقشه ها رو تبدیل کنید در قسمتی که از شما تنظیم زبان می خواهد شما این متن را تایپ کنید "en_US"

البته بایست بگم من اینکار و کردم ولی نقشه در آیفونم باز نشد _آیفون 4 ورژن 4.1
    دوباره اومدم و گام به گام با همون برنامه کانورتری که میگی رفتم جلو منتها دستورات انگلیسی قید شده روی برنامه رو دنبال کردم و اونجاییکه گفته مشخصات language همچنین region رو انتخاب کنید از رو گوشیم بخش setting ای مشخصات رو خوندم و اعمال کردم یعنی برعکس چیزی که بالا شما فرمودید من en-GB رو بجای en-US زدم و خوشبختانه کانورت انجام شد وقتی تو گوشیم ریختم و ریست کردم دیدم نقشه باز شد.

نظر

• من روی 4.3.3 3gs امتحان کردم نقشه رو نمیاره
      مشکلش چیه؟

نظر

• آقا من این کار هایی که گفتین رو انجام دادم .
        اما وقتی رفتم روی گوشی Map رو اجرا کنم دیدم که هیچکدوم از برنامه های Default گوشی نیستن !
        ولی برنامه هایی که نصب کردم هستن .

مثلا Setting , Contact , App Store , .... که ماله خود گوشی هستن هیچکدامشون نیستن !

چه کار کنم ؟

نظر

• این برنامه به هیچ دردی نمی خوره. مخصوصا در 4.3.3. من به همه ی دوستان motionx gps رو توصیه می کنم

نظر

• سلام اقايون من نقشه ها رو ريختم بعد از اينكه map رو ميزنم ميره رو نرم افزار خود ايفون ولي صد ساعنم صبر كني نقشه رو باز نميكنه، مشكل چيه؟ ايفون 4.3.3

نظر

• من با اون برنامه تبدیل کردم و گزینه آخر رو که گفته بودید گذاشتم ولی تبدیل کردنش به صورت تعداد خیلی زیادی از فایل های کم حجم به نام هایی مثل 20_10_657_402.data هست.چکنم؟

فایل تهرانی که توی اون پست بود هم دانلود کردم که نیاز به تبدیل نداره.ریختم ولی بازم نقشه رو نشون نمیده
              ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 24-07-2011, 05:37 PM

نظر

• سلام ، iphone4.3.2 چك شد و تبديل كردم و كار كرد، ولي نقشه هاي سازگار كه گذاشتين كار نكرد ، پس چجوري گفتين با iphone 4 سازگاره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behzadhadizadeh نمایش پست ها
                  سلام ، iphone4.3.2 چك شد و تبديل كردم و كار كرد، ولي نقشه هاي سازگار كه گذاشتين كار نكرد ، پس چجوري گفتين با iphone 4 سازگاره ؟
                  برای منم کار نمی کنه

نظر

• با سلام

من نمی تونم sqlite database browser را از لینکی که دادید دانلود کنم.(با چیز هم نمیشه) لطفا راهنمائی کنید.

نظر

• اگه حوصلشو داری، یبار همین ورژن رو دوباره بریز از اول هنوز هیچ برنامه ای نسب نکردی امتحان کن ببین - احتمال داره که بشه...

چون من رو 4.1 اول ریختم هیچی Load نمیکرد - اما از اول همین ورژن رو که ریختم قبول کرد و درست شد.. اما فقط محدودمو بهم میگه... اونم هفت 8 تا خیابون اونورتر..

نظر

• سلام
                        روی 3gs 4.2.1 تست شد جواب داد
                        مرسی :*

نظر

• سلام
                          نقشه مشهدو از نقشه های سازگار توی پست 1 گرفتم ، توی atlas روی مشهد که میزنم صفحه شطرنجی میاره و هرچقد منتظر میمونم نقشه نمیاد
                          ایفون 4 - 4.3.3
                          لطفا راهنمایی کنید

نظر

• روی 4.3.3 نقشه ها فقط تو برنامه ریخته میشه ولی چیزی بالا نمیاره از نقشه.چرا؟

نظر

• توی 3gs 4.1 کار میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط hangipangi نمایش پست ها
                                روی 4.3.3 نقشه ها فقط تو برنامه ریخته میشه ولی چیزی بالا نمیاره از نقشه.چرا؟
                                سوال من هم هست لطفا کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X