اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه Google Maps بطور رسمی در اپ استور قرار گرفت.

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    نمیشه نقشه رو یه جوری دانلود کرد و از نرم افزار بصورت آفلاین استفاده کرد؟ البته میدونم میشه از رو گوشی هی چرخید و نقشه رو لود کرد و سیو کرد ولی منظوزم اینه که نقشه رو بصورت جزئیات کامل و در قالب یک فایل دانلود کرد؟

- - - - - - - - - -

سلام
    نمیشه نقشه رو یه جوری دانلود کرد و از نرم افزار بصورت آفلاین استفاده کرد؟ البته میدونم میشه از رو گوشی هی چرخید و نقشه رو لود کرد و سیو کرد ولی منظوزم اینه که نقشه رو بصورت جزئیات کامل و در قالب یک فایل دانلود کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
      يه موضوع جالب الان متوجه شدم.نقشه گوگل ازداخل كامپيوتر خونه خيلي كاملتر از اين نسخه آيفونه.در اونجا جزييات دقيق نشون ميده مثل ايستگاههاي cng و حتي نانوايي هاي محل مارو نشون ميده.ولي توي نسخه موبايل اين جزييات نيست!!!!!!!!!!!

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

خ كاملا مشخص هستش كه اينجور بايد باشه

نظر

نوشته اصلی توسط MOHAMADTJ نمایش پست ها
        سلام

- - - - - - - - - -

سلام
        دوستان چطور نقشه بگیر واسه گوگل مپس؟

نظر

نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
          برا من گوگل مپز ارور can not connect to server
          و برنامه گوگل پلاس ارور زیر رو
          سلام
          با چیز پی ان امتحان کنید.

نظر

دوستان چطور نقشه بگیرم واسه گوگل مپس؟
            نقشه ها رو چطور سیو کنم بعدا آفلاین استفاده کنم

نظر

خوب گوگل اولین آپدیت رو برای این برنامه عرضه کرد

• در ورژن 1.1 :

امکان جستجو مخاطبین موجود در اکانت Gmail شما جهت نمایش آدرس آنها بر روی گوگل مپ
              امکان جستجو محلی (محدوده منطقه سکونت شما) بر اساس انتخاب یک دسته خاص , همانند رستوران ها و ...
              امکان انتخاب نمایش مسافت ها به صورت مایل یا کیلومتر

بعضی از این امکانات در برخی کشور ها موجود نیست !

نظر

برنامه محبوب گوگل مپس به ورژن ۲ آپدیت شد. گوگل به قولش عمل کرده و برای آیپد هم بهینه شده.
                مژدگانی اینکه امکان استفاده آفلاین هم وجود داره. کافیه در فیلد سرچ تایپ کنید OK Maps و منطقه قابل مشاهده کش میشه. سرعتش واقعا بالاست.

.There is no knowledge that is not power

نظر

نمیشه نویگیشنش رو فعال کرد؟

Sent from my iPhone 5 (IOS 6.1.2)

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                    برنامه محبوب گوگل مپس به ورژن ۲ آپدیت شد. گوگل به قولش عمل کرده و برای آیپد هم بهینه شده.
                    مژدگانی اینکه امکان استفاده آفلاین هم وجود داره. کافیه در فیلد سرچ تایپ کنید OK Maps و منطقه قابل مشاهده کش میشه. سرعتش واقعا بالاست.

ببخشید همون دیروز صبح که عرضه شد در انجمن معرفی شده بود، موارد تکراری پست نکنید، http://www.i-phone.ir/forums/thread86892.html

نظر

میگم دوستان من الان تو Google Maps 2 تقریبا کل ایران رو آفلاین کردم
                      چجوری میشه یه پشتیبانی چیزی گرفت که بعدا اگه گوشی رو Restore کردیم یا هر بلایی سرش اومد اینا نپره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Horror نمایش پست ها
                        چجوری میشه یه پشتیبانی چیزی گرفت که بعدا اگه گوشی رو Restore کردیم یا هر بلایی سرش اومد اینا نپره ؟
                        راهی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Horror نمایش پست ها
                          مگه اینکه جیلبریک باشه با آیفانباکس بشه ازشون کپی گرفت.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

من میخوام ببینم این برنامه چه فرقی با map خود آیفون داره .به نظر من اون خیلی کاملتر از اینه /تازه سرعتشم بیشتره

نظر

نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
                              من میخوام ببینم این برنامه چه فرقی با map خود آیفون داره .به نظر من اون خیلی کاملتر از اینه /تازه سرعتشم بیشتره
                              مهمترين فرقشون تفاوت منبع نقشه هاشون هستش.
                              .:amgr:.

نظر

چند نقطه رو که در یک نقشه شهری می سازیم و نقشه customize شده داریم میشه بخش My places خود اکانت گوگل در سایت

نمیشه با این برنامه گوگل مپ دید

در سایتش میشه دید ولی اینجا نه

چه برنامه جانبی این کار رپ می کنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X