اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورژن جدید Sygic Iran با قابلیت های جدید منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قیمتش گرون نیست؟!!!!!

نظر

• آره اما کارآیی بالایی داره. به شخصه maps رو بیشتر میپسندم هرچند حیف رو ورژن ۵ محدودیت حجم دانلود داره.

Sent from Tapatalk
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
        من 4s دارم
        این برنامه رو نصب کردم ولی اصلا آفلاین کار نمیکنه
        تنظیم خاصی داره؟ gps روشنه واسه sygic هم روشنه ولی میگه ارتباط با ******* برقرار نیست
        چه باید کرد؟

نظر

• برای بار اول نیاز به آنلاین شدن داره برای انجمن ها و ....ولی دفعه های بعد میتونید آنلاین نباشید

نظر

• نمیشه نقشه اضافه کرد یا جزییات یه شهری رو . چون شهر مارو هیچی نداره . فقط یه اسم

نظر

• سلام
              ببخشید از اساتید گرامی چند تا سوال دارم
              من این برنامه را خریدم و به هنگام هم کردم
              الف- در صورتی که مختصات عددی یک نقطه را داشته باشیم چطوی باید به poi اون نقطه را اضافه نمود ؟ دقت کنیم منظورم با استفاده از اعداد طول و عرض جغرافیایی است؟
              ب-چطوی tracing انجام بدیهیم یعنی مسیری را که میرویم در جاده وبیابان save کنیم که در برگشت دچار مشکل نشویم؟
              ج- اگر برنامه به دلایلی پاک شود چگونه آنچه که در icloud ذخیره شده را برگردانیم؟ (جالبه که تو ستینگ icloud اصلا امکان تهیه پشتیبان نیست ولی در توضیح برنامه نوشته ای قابلیت را داره.
              ممنون میشم اساتید جواب بدهند.
              Sygic 11.2.5

نظر

• تو آیکلود برای ذخیره تنظیمات همه برنامه های نصب شده امکانش هست. تو تنظیماتش وارد manage storage بعد اسم آیفون بشید.

Sent from Tapatalk by iPhone

نظر

• دوستان نقشه ي جديد هم اضافه شده ؟* مثل زاهدان ؟!*

نظر

• به لطف تمام دوستان ديگه برنامه نويس تمايلي به اپديت برنامه پيدا نكرد

نظر

• ما که خریدیم ، خیلیا هم خریدن ، فکر کنید 100 نفر هم بخرن میشه 10 ملیون تومان . پس برنامه نویس کجاست ؟ دیگه چی میخواد ؟

نظر

• الان حداقلش ۷۳ نفر به این نرم افزار امتیاز دادند ، پس حداقل ۷۳ نفر اونو خریدند !
                        ولی
                        مثلا ورژن Sygic 香港 澳門 臺灣 تنها ۱۴ تا ! که بعید میدونم تعداد خرید اونها بیشتر از ما باشه !

این میتونه حرف درستی باشه یا مشکل داره ، دوستان کمک کنند .

نظر

• ممنون استاد
                          لطفا اگه میشه یکم توضیح بدید من وارد تنظیمات sygic شدم ولی manage storage نداشت بعلاوه مهمترین سئوال مونده و اونم ثبت یک نقطه بر اساس موقییت جغرافیای است.
                          ممنون میشم جواب بدید

نظر

• ظاهرا کسی پست منو نخونده
                            سلام
                            ببخشید از اساتید گرامی چند تا سوال دارم
                            من این برنامه را خریدم و به هنگام هم کردم
                            الف- در صورتی که مختصات عددی یک نقطه را داشته باشیم چطوی باید به poi اون نقطه را اضافه نمود ؟ دقت کنیم منظورم با استفاده از اعداد طول و عرض جغرافیایی است؟
                            ب-چطوی tracing انجام بدیهیم یعنی مسیری را که میرویم در جاده وبیابان save کنیم که در برگشت دچار مشکل نشویم؟
                            ج- اگر برنامه به دلایلی پاک شود چگونه آنچه که در icloud ذخیره شده را برگردانیم؟ (جالبه که تو ستینگ icloud اصلا امکان تهیه پشتیبان نیست ولی در توضیح برنامه نوشته ای قابلیت را داره.
                            ممنون میشم اساتید جواب بدهند.
                            Sygic 11.2.5

نظر

• ممنونم پیدا کردم
                              حالا اگر sygic پاک شد و دوباره نصب کردم چطوری باید poi ها را باز خوانی کنم ؟ منظورم از icloud به روی آیفونم است؟

نظر

• تو تنظیمات آیکلود گوشی برید به قسمت manage storage و document رو فعال کنید. بعد هم تو لیست برنامه ها برا sygic فعال باشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X