اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورژن جدید Sygic Iran با قابلیت های جدید منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من که ورژن جدید و نصب کردم تفاوتی نداره . نقشه ها آپدیت نشده مثلا فرودگاه امام رو نداره!!
    از حالت سه بعدی هم فرقی با قبلی نکرده!

نظر

دوستان من نسخه قبلی کرک این برنامه رو دارم،ولی میخوام این برنامه رو بخرم تا شاید حمایت بشه،اما تو ایران کردیت کارت وجود نداره که بشه اینکارو کرد،نه فقط برای این برنامه حتی برای بقیه برنامه ها،حالا خواستم بدونم راهی هست که بشه اینکارو کرد یا خیر؟
      ویرایش توسط meysamtafazzoli : https://i-phone.ir/forums/member/45526-meysamtafazzoli در ساعت 11-03-2012, 03:36 AM

نظر

نوشته اصلی توسط meysamtafazzoli نمایش پست ها
        دوستان من نسخه قبلی کرک این برنامه رو دارم،ولی میخوام این برنامه رو بخرم تا شاید حمایت بشه،اما تو ایران کردیت کارت وجود نداره که بشه اینکارو کرد،نه فقط برای این برنامه حتی برای بقیه برنامه ها،حالا خواستم بدونم راهی هست که بشه اینکارو کرد یا خیر؟
        میتونید گیفت کارت تهیه کنید. یا از فروشگاه های معتبر و یا آنلاین از گوگل کمک بگیرید.

نظر

نوشته اصلی توسط MOHAMADTJ نمایش پست ها
          سلام
          من که ورژن جدید و نصب کردم تفاوتی نداره . نقشه ها آپدیت نشده مثلا فرودگاه امام رو نداره!!
          از حالت سه بعدی هم فرقی با قبلی نکرده!
          فرودگاه امام چون خارج از نقشه تهران هست تو اين برنامه وجود نداره ، اما فكر ميكنم نقشه شهرهايي كه قبلا هم بودن جديدتر شده همون ٩ شهر ،
          درمورد ٣بعدى هم متاسفانه هنوز اين امكان براى ساختمانها و ميادين و تنديسهاى معروف در ايران وجود نداره وفقط كوههارو برجسته نشون ميده ،

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط komiser نمایش پست ها
            کسی نمیدونه؟
            اين قابليت رو داره

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
              اين قابليت رو داره
              میشه بگید کجای برنامه هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                میتونید گیفت کارت تهیه کنید. یا از فروشگاه های معتبر و یا آنلاین از گوگل کمک بگیرید.
                چجوري "آنلاين از گوگل كمك بگيريم"؟

New iMessage:Morefa@me.com

نظر

نوشته اصلی توسط Morefa021 نمایش پست ها
                  چجوري "آنلاين از گوگل كمك بگيريم"؟

New iMessage:Morefa@me.com
                  تو گوگل جستوجو كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

این برنامه رو از کجا دانلود کنم ؟ راستی من iphone ورژن 5 هست اجرا میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirglo نمایش پست ها
                      این برنامه رو از کجا دانلود کنم ؟ راستی من iphone ورژن 5 هست اجرا میشه؟

در پست اول شرح داده شده :

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها

لینک اپ استور :

قرار دادن و درخواست لینک کرک این برنامه موجب گرفتن اخطار خواهد شد

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                        در پست اول شرح داده شده :
                        این چه دیـسیپلین مسخره ایه؟
                        ای کاش بخاطر توسعه نرم افزار بود نه بخاطر رونق بازار خودتون!

این پست هم 99% پاک میشه ولی شرافت ارزشش خیلی بیشتره...

نظر

نوشته اصلی توسط mrhamed نمایش پست ها
                          این چه دیـسیپلین مسخره ایه؟
                          ای کاش بخاطر توسعه نرم افزار بود نه بخاطر رونق بازار خودتون!

این پست هم 99% پاک میشه ولی شرافت ارزشش خیلی بیشتره...
                          اگه کمی اطلاعات داشتید متوجه میشدید که این برنامه ماله ما نیست که قرار ندادن کرک به ما سود بده

نظر

شرافت یعنی خرید و احترام به برنامه نویسانش و کسانی که برای گسترش برنامه آنرا می خرند، نه استفاده ی مجانی دوستِ محترم !
                            برای خرید یک دستگاهِ جداگانه ی gps باید چند برابرِ این پول پرداخت کنید. پس احترام بگذاریم به همه از سازندگان گرفته تا مصرف کنندگان.

نظر

دوستان اخه چرا سر یه چیز تقریبا بی ارزش انقدر بحث می کنید؟

همه مون میدونیم که کرک شده ش رو از کجا دانلود کنیم ...
                              اگه گیر نیاوردید پ خ بدید بهم!
                              هرکی دوس داشته باشه میخره هرکی هم نخواد کرک شده ش رو نصب میکنه. اینجا قانونش طوریه که میگه بخرید و کرک شده ش رو معرفی نکنید . از این قانون باید پیروی کنیم وقتی اینجا فعالیت می کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara
                                اين شرافتی که شما توضيح دادين مفت نميارزه مگه 2 طرفه باشه.....وقتی سازنده برنامه اينقد زحمت کشيده و ساخته بعد مردم نتونن به حالات عادی دانلود کنن و بايد gift card به قيمت خون باباش بخره و با بدبختی با v---p---n دانلود کنه چه فايده داره....
                                درود بر شما و شرافتِ مد نظر و تحليلِ دقيقِ اقتصاديتان !!

نظر

صبر کنید ..
                                X