اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورژن جدید Sygic Iran با قابلیت های جدید منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
    تو تنظیمات آیکلود گوشی برید به قسمت manage storage و document رو فعال کنید. بعد هم تو لیست برنامه ها برا sygic فعال باشه.
    حسین جان من تو قسمت Documents & Data همه برنامه هام هست به جز Sygic
    مثلا sound hound و doodle jump و بقیه هستند ولی سایژیک نیست

نظر

• ولی الان تست کردم برا من بودش. رو ترتیب حروف الفبا ممکنه نباشه. همه رو گشتی؟
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان من 4س دارم با ios 5.1.1 جيلبريك شده اين برنامه ريختم ولي gps به طور offline وصل نميشه چكار بايد بكنم ؟ locatiom service فعاله تيك اين برنامه هم فعاله , ولي بازم به gps وصل نميشه ميزنه no signal ؟؟؟ نكنه بايد اينترنت داشته باشم يعني به صورت offline نميشه ؟؟؟؟
        توی تنظیمات خود برنامه ماژول gps هم فعاله !!!
        لطفا كمك كنيد ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط superstars نمایش پست ها
          دوستان من 4س دارم با ios 5.1.1 جيلبريك شده اين برنامه ريختم ولي gps به طور offline وصل نميشه چكار بايد بكنم ؟ locatiom service فعاله تيك اين برنامه هم فعاله , ولي بازم به gps وصل نميشه ميزنه no signal ؟؟؟ نكنه بايد اينترنت داشته باشم يعني به صورت offline نميشه ؟؟؟؟
          لطفا كمك كنيد ممنون
          تاجایی که من اطلاع دارم برای باراول اینترنت میخواد.
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

دوستان من 4س دارم با ios 5.1.1 جيلبريك شده اين برنامه ريختم ولي gps به طور offline وصل نميشه چكار بايد بكنم ؟ locatiom service فعاله تيك اين برنامه هم فعاله , ولي بازم به gps وصل نميشه ميزنه no signal ؟؟؟ نكنه بايد اينترنت داشته باشم يعني به صورت offline نميشه ؟؟؟؟
            لطفا كمك كنيد ممنون
            دوست عزیز اول مطمئن بشید که روی حالت Airplane mode نیستید ( یعنی خاموشه ) . نکته دوم این که به غیر از اینکه به Location Service رو فعال کردید باید برنامه سایجیک رو هم در اون On باشه .

در برنامه هم تنظیم خواصی نداره میتونید زبون فارسی رو بزارید و به اینترنت هم اصلا نیاز نیست .

نظر

• همه چیزش عالیه
              دوستان ولی به این نسخه آپدیت نکنید
              من که کردم ، خیلی قاطی میکنه
              محل کارم که ونکه رو امروز همینطوری یه مسیر مشخص کردم
              یه چیزایی توی نقشه نشون میدان که میترسیدم
              از تو اتوبان مدرس میرفتم
              منو توی حقانی توی کوچه پس کوچه ها نشون میداد
              ضمن اینکه بزرگترین مشکل این برنامه و هر برنامه دیگه ای در زمینه بلوتوث اینه که گوشی وحشتناک داغ میکنه و شارژ میخوره ، این رو به اون آقایی گفتم که توی آژانس کار میکنه

نظر

لطفا كمك كنيد ممنون
                شما wifi گوشیت رو روشن کن ( لازم نیست به شبکه وای فای وصل بشه ) بعدش برنامه رو اجرا کن درست میشه

نظر

• این نرم افزار روی 5 و os جدید کار نمیکنه؟
                  گوشی جلبرک هست...
                  قبلش روی 4s یه خوبی کار میکرد روی این 5 که میریزم اصلا" باز نمیشه!

نظر

• ورژن جدید Sygic Iran با قابلیت های جدید منتشر شد .

نوشته اصلی توسط nadersport نمایش پست ها
                    این نرم افزار روی 5 و os جدید کار نمیکنه؟
                    گوشی جلبرک هست...
                    قبلش روی 4s یه خوبی کار میکرد روی این 5 که میریزم اصلا" باز نمیشه!
                    مشکلی نداره احتمالاً علتش ج ب هست

Tapatalk
                    -------------
                    نوشته اصلی توسط me

نظر

• دوستان
                      من ایفون ۵ اس دارم و از وقتی به ۷.۰.۳ اپدیت کردم sygic کرش میکنه و عملا غیر قابل استفاده هست میخواستم خواهش کنم اگر کسی از عزیزان وضعیت مشابه منو واره تست کنه و ببینه ایا مشکل کلی هست یا نه. در ضمن من ریست ستینگ هم کردم ولی انگار مشکل اساسیه

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                        دوستان
                        من ایفون ۵ اس دارم و از وقتی به ۷.۰.۳ اپدیت کردم sygic کرش میکنه و عملا غیر قابل استفاده هست میخواستم خواهش کنم اگر کسی از عزیزان وضعیت مشابه منو واره تست کنه و ببینه ایا مشکل کلی هست یا نه. در ضمن من ریست ستینگ هم کردم ولی انگار مشکل اساسیه
                        من تست نکردم ، اما مشکل عجیبیه چون اگه مشکل ناسازگاری برنامه باشه باید توی کل iOS 7 ها مشکل داشته باشه ، اما دوستان هم این مشکل رو داشته باشند باید منتظر آپدیت Sygic باشید .
                        (شما اورجینال خریداری کردید یا بوسیله برنامه های رایگان نصب کردید ؟)

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
                          من تست نکردم ، اما مشکل عجیبیه چون اگه مشکل ناسازگاری برنامه باشه باید توی کل iOS 7 ها مشکل داشته باشه ، اما دوستان هم این مشکل رو داشته باشند باید منتظر آپدیت Sygic باشید .
                          (شما اورجینال خریداری کردید یا بوسیله برنامه های رایگان نصب کردید ؟)
                          من اورجینال خریدم. حالا نمیدونم ریستور کنم یا نه. باید تست کنم

نظر

• سلام

چطوری میشه این برنامه رو خریداری کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• سلام ، دوستان اين برنامه ٥ دلار تخفيف خورده در حال حاضر ، و به قيمت ٣٤.٩٩$ رسيد .
                              https://itunes.apple.com/us/app/sygi...464024747?mt=8

نظر

• با سلام
                                دوستان من برنامه sygic all رو نصب کردم ایران رو هم دانلود کردم الان میگه internet connection cannot be established check your device setting and try again
                                چیکار کنم با مرورگر هم میره اینترنت؟

نظر

صبر کنید ..
                                X