اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Motionx-gps offline

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
    حالا میخوام با 11.1 تست کنم ببینم میشه یا نه
    دوست عزیز با ورژن 11.1 تست گرفتید؟
    لطفا نتیجه رو اعلام کنید تا بقیه هم بنونند مشکلشون رو حل کنند

نظر

بله شد.

مشکل مسیری بود که گفتم

نظر

واقعا چرا واسه من لود نمیشه ؟!
        هیچی دیگه به ذهنم نمیرسه ...

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

دوستان واسه منم لود نمیشه ورژن 11.1... لطفاً راهنمائی کنین... آفلاین مپ رو نصب کردم و نقشه رو ریختم رو مپ خود گوشی لود میشه ولی رو این برنامه لود نمیشه... جریان چیه؟ مشکل کجاست؟ آیا تنظیمی چیزی داره؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
            دوستان واسه منم لود نمیشه ورژن 11.1... لطفاً راهنمائی کنین... آفلاین مپ رو نصب کردم و نقشه رو ریختم رو مپ خود گوشی لود میشه ولی رو این برنامه لود نمیشه... جریان چیه؟ مشکل کجاست؟ آیا تنظیمی چیزی داره؟؟؟
            ورژن 9.4 رو هم امتحان کردین؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
              ورژن 9.4 رو هم امتحان کردین؟؟؟؟؟؟؟
              رضا جون من 5 تا ورژن مختلف رو تست کردم اما اصلا لود نمی کنه این نقشه ها رو ...
              دیگه نمیدونم چی کار کنم !
              معلوم نیست چه مرگشه ...

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                رضا جون من 5 تا ورژن مختلف رو تست کردم اما اصلا لود نمی کنه این نقشه ها رو ...
                دیگه نمیدونم چی کار کنم !
                معلوم نیست چه مرگشه ...
                سلامنم مشکل شما رو داشتم این نقشه ها برای منم لود نمی کرد از نقشه های قدیمی که دوستان تو یه تایپیک دیگه آپلود کرده بودم و برای افلاین مپ بود استفاده کردم نمیدونم چرا جواب داد شما هم امتحان کن

نظر

دوستان ورژن 9.4 و 11.1 رو هم تست کردم ولی اصلاً لود نمیشه نقشه هااا نمیدونم ایراد از کجاست ورژن گوشیم هم 3.1.2 هست... مشکل از کجاست ؟؟؟

چیکار کنیم دوستان؟؟؟

نظر

دوستان راهی نیست که این مشکل رو حلّ کنیم؟؟؟

نظر

دوستان راهی نیست که این مشکل رو حلّ کنیم؟؟؟
                      دوستان ورژن 9.4 و 11.1 رو هم تست کردم ولی اصلاً لود نمیشه نقشه هااا نمیدونم ایراد از کجاست ورژن گوشیم هم 3.1.2 هست... مشکل از کجاست ؟؟؟

چیکار کنیم دوستان؟؟؟
                      به قوانین احترام بگذارین و از دادن پست های مکرر و برای جلوگیری از شلوغ شدت تایپیک خودداری کنید.

اگه دوستان راه حلی داشته باشتد توی همین تایپیک مطرح میکنند.

پس کمی صبر کنید نه اینکه عجله کنید

نظر

[

باید تو مسیر /var/moblie/library/caches/maptiles کپی کنی دقیق همین مسیر بعد باید نقشت پسوندش sqlitedb باشه یعنی واسه xgps نمیتونی استفاده کنی برای motion gps بعد با توجه به نقشه ای که داری map یا satelite باید از تو برنامه تو north up میتونی google road یا google satelite انتخاب کنی من کله تهران ******* ایشو دانلود کردم 600 mb شد و هم تو google map خود گوشی و هم تو motion gps کار کرد

البته اگه بخوای تو google map گوشی کار کنه باید تو این مسیر بریزی /var/moblie/library/caches/maps/maptiles/ بریزی به تفاوت ادرسا دقت کن
                        ویرایش توسط osgol.osgol : https://i-phone.ir/forums/member/8773-osgol-osgol در ساعت 05-06-2010, 07:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط osgol.osgol نمایش پست ها
                          باید تو مسیر /var/moblie/library/caches/maptiles کپی کنی دقیق همین مسیر بعد باید نقشت پسوندش sqlitedb باشه یعنی واسه xgps نمیتونی استفاده کنی برای motion gps بعد با توجه به نقشه ای که داری map یا satelite باید از تو برنامه تو north up میتونی google road یا google satelite انتخاب کنی من کله تهران ******* ایشو دانلود کردم 600 mb شد و هم تو google map خود گوشی و هم تو motion gps کار کرد

البته اگه بخوای تو google map گوشی کار کنه باید تو این مسیر بریزی /var/moblie/library/caches/maps/maptiles/ بریزی به تفاوت ادرسا دقت کن
                          دوست من شما مطلب رو اشتباهی نقل قول کردین

من مشکلی ندارم دوست دیگمون مشکل داشتن

پست خودتونو ویرایش کنید

نظر

دوستان راهی برای استفاده از Motion x gps drive هم به صورت آفلاین هس؟
                            در ضمن وقتی من می خوام روتیت کنم. از خیابون ها استفاده نمی کنه.مستقیما رسم می کنه به مقصد

نظر

من نقشه قدیمی که 60 mg بود و ریختم جواب هم داد ولی زوم زیادی نمیکنه یعنی صفحه خالی میشه ولی تو گوگل مپ خیلی خوب زووم میکنه .ولی وقتی به wifi وصلش میکنم زومش درت میشه وقتی هم که off زومش کمه .ورژنشم 9.1 هست

نظر

سلام .
                                اینجا کسی نیست که به صورت تخصصی در مبحث gps map & navigation در آیفن کار کرده باشه ؟
                                هیچ برنامه ای مثل nokia ovi map وجود نداره که نقشه های ایران رو هم داشته باشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X