اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست نقشه

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام وخسته نباشید
    من نقشه آفلاین اروپا رو می خواستم، البته اگر کل اروپا رو نتونستین پیشنهاد بیدن، برای من مهم ترین نقشه اتریش است

متشکرم

نظر

• با عرض سلام
      میشه نقشه شهر کوالالامپور رو سازگار با اطلس بذارید؟؟ ممنون میشم

نظر

• لطفا نقشه های تهران و ارومیه برای Oflinemap

نظر

• نوشته اصلی توسط hooshtoolak نمایش پست ها
          با سلام وخسته نباشید
          من نقشه آفلاین اروپا رو می خواستم، البته اگر کل اروپا رو نتونستین پیشنهاد بیدن، برای من مهم ترین نقشه اتریش است

متشکرم
          از نظر من بهتره از TomTom استفاده کنید
          من خودم استفاده کردم عالیه

TomTom Europe Version 1.7

TomTom Western Europe Version 1.7

TomTom Eastern Europe Version 1.7

ویرایش توسط ka_zadeh : https://i-phone.ir/forums/member/269-ka_zadeh در ساعت 10-06-2011, 01:25 PM

نظر

• سلام به همه
            نقشه ارمنستان برای MotionxGps کسی داره به من بده یا میشه درخواست کرد؟

نظر

• سلام به دوستان گل و گلاب
              راستشو بخواین یه درخواست دارم و دلم میخواد نه نگین
              خب من نقشه ی کل ایران رو با تمام زوم ها میخوام(برای xGPS)
              اگر که یکی از دوستان بتونه یه چنین لطفی در حق ما بکنه خیلی خوب میشه
              لینک های دانلود رو هم اگه بصورت چند پارت باشه خیلی خوب میشه و اگرم که لینک ها mediafire باشه که دیگه منو تا آخر عمرم مدیون خودش کرده
              خلاصه ازتون ممنون میشم اگر که لطف کنین و این کار رو بکنین

نظر

• چرا کسی جواب مارو نمیده؟

نظر

• نقشه ی کامل آلمان رو میخواستم . ممنون میشم بزاری یا بگی از خود گوشی چه جوری دان کنم چون اینترنت سریع دارم.ممنون

نظر

• با سلام و خسته نباشید جدا از زحمات و تلاشهای بی وقفه شما کمال تشکر را دارم لطفا نقشه افلاین و ******* ای استان کرمان را بنده درخواست دارم در ضمن نقشه راههای ایران عزیز هم اگرامکان دارد مهیا شود - متشکرم

نظر

• اگه ممکنه نقشه جدید تبریز رو هم بزارین

نظر

• نوشته اصلی توسط shgtkd نمایش پست ها
                        سلام به دوستان گل و گلاب
                        خب من نقشه ی کل ایران رو با تمام زوم ها میخوام(برای xGPS)
                        لینک های دانلود رو هم اگه بصورت چند پارت باشه خیلی خوب میشه و اگرم که لینک ها mediafire باشه که دیگه منو تا آخر عمرم مدیون خودش کرده
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread12494.html
                        مطمثن نیستم، ولی شاید اگه تو بخش ویژه عضو بشی، بتونی لینک دانلود بگیری

نظر

• نوشته اصلی توسط hooman98 نمایش پست ها
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread12494.html
                          مطمثن نیستم، ولی شاید اگه تو بخش ویژه عضو بشی، بتونی لینک دانلود بگیری
                          کاربران بخش ویژه این رو با تخفیف میتونن تهیه کنن ولی لینک دانلود جایی نداریم . چرا که نزدیک ۴ گیگ هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط shgtkd نمایش پست ها
                            سلام به دوستان گل و گلاب
                            خب من نقشه ی کل ایران رو با تمام زوم ها میخوام(برای xgps)
                            دوستام منم همین درخواست رو دارم یکی زحمت بکشه این کارو برای ما انجام بده با هزار جور بدبختی رفتم این گوشی رو گرفتم ولی تا حالا 10 تا برنامه درست تو حسابی نتونستم پیدا کنم حالا تورو خدا یکی این کارو واسه ما انجام بده
                            ممنون

نظر

• من نقشه, شانگهای میخوام و دسترسی به قسمت ویژه ندارم کسی میتونه لینک یهم یده؟

نظر

• با سلام نقشه شهرستان سقز رو میخواستم + استان کردستان. با تشکر.

نظر

صبر کنید ..
                                X