اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره ی نقشه های انجمن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره ی نقشه های انجمن

سلام بچه ها یه سوال داشتم من دیدم تمام نقشه های انجمن یا xgps هستند یا offline فرق این دو تا چی هست؟هر کدوم برای چه کاری هستند؟xgps برای نرم افزار motion xgps هست؟offline ها برای خود مپ پیشفرز آیفون(آیپاد) هست؟

کسی نیست جواب بده

نظر

آقا این نقشه ها چه جوری نصب میشه؟با چه نرم افزاری قابل استفاده است؟

نظر

نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
        آقا این نقشه ها چه جوری نصب میشه؟با چه نرم افزاری قابل استفاده است؟
        فایل های Xgps دارای پسوند .db هستند که باید با استفاده از برنامه ifunbox در مسیر زیر کپی شوند.
        var/mobile/Library

باید برنامه Xgps رو هم از سیدیا نصب کنید.
        با دانلود برنامه Xgps manager هم می تونی خودت نقشه شهر هایی رو که می خوای از گوگل دانلود کنی و یه برنامه گوشیت اضافه کنی
        توسایت اموزش کامل هست.

نظر

نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
          فایل های Xgps دارای پسوند .db هستند که باید با استفاده از برنامه ifunbox در مسیر زیر کپی شوند.
          var/mobile/Library

باید برنامه Xgps رو هم از سیدیا نصب کنید.
          با دانلود برنامه Xgps manager هم می تونی خودت نقشه شهر هایی رو که می خوای از گوگل دانلود کنی و یه برنامه گوشیت اضافه کنی
          توسایت اموزش کامل هست.
          خوب عزیز از توضیحت ممنون ولی چند تا سوال دیگه : یکی نقشه های آفلاین مپ به چه درد میخورند و با چه نرم افزار ی کار میکنن؟ دوم این که نمیشه این نقشه ها را روی نرم افزار های قوی دیگه مثل motion Xgps و ... استفاده کرد؟البته بعضی از دوستان نحوه استفاده از آفلاین مود در نویتل و ... را در انجمن یاد دادند با garmin هم که فعلا نمیشه آفلاین مود کار کرد

نظر

ببخشید!من به مشکل خوردم با نقشه​های XGPS!!
            از دفتر سایت دی​وی​دی نقشه​های XGPS رو خرید کردم!
            ولی حالا که با ifunbox ریختم توی مسیر \Var\Mobile\Library\ متأسفانه با برنامه XGPS نمی​تونم کار کنم!
            خواستم ببینم توی XGPS نیازی هست که تنظیمات رو عوض کنم یا با تنظیمات پیش​فرض خودش باید کار کنه؟!
            و 1چیزه دیگه هم اینکه باید Location رو فعال کنم برای استفاده از XGPS یا نه؟!
            اگه آره...1مشکلی هست و اون اینکه وقتی از SBSetting فعالش میکنم و SBSetting رو میزنم میره و دوباره بازش میکنم(یا اینکه Refresh می​کنم)،می​بینم که Location غیرفعال شده!!!!
            اگه کسی می​دونه مشکل کار من کجاست لطفا راهنمایی کنه!
            ممنون...

نظر

نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
              ببخشید!من به مشکل خوردم با نقشه​های XGPS!!
              از دفتر سایت دی​وی​دی نقشه​های XGPS رو خرید کردم!
              ولی حالا که با ifunbox ریختم توی مسیر \Var\Mobile\Library\ متأسفانه با برنامه XGPS نمی​تونم کار کنم!
              خواستم ببینم توی XGPS نیازی هست که تنظیمات رو عوض کنم یا با تنظیمات پیش​فرض خودش باید کار کنه؟!
              و 1چیزه دیگه هم اینکه باید Location رو فعال کنم برای استفاده از XGPS یا نه؟!
              اگه آره...1مشکلی هست و اون اینکه وقتی از SBSetting فعالش میکنم و SBSetting رو میزنم میره و دوباره بازش میکنم(یا اینکه Refresh می​کنم)،می​بینم که Location غیرفعال شده!!!!
              اگه کسی می​دونه مشکل کار من کجاست لطفا راهنمایی کنه!
              ممنون...
              داخل دی وی دی نقشه که خریدید یک فایل pdf هست که آموزش مصور استفاده از نقشه تحت نرم افزار xgps هستش . اون رو مطالعه کنید . اگر جواب نگرفتید بفرمایید تا کمک کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                داخل دی وی دی نقشه که خریدید یک فایل pdf هست که آموزش مصور استفاده از نقشه تحت نرم افزار xgps هستش . اون رو مطالعه کنید . اگر جواب نگرفتید بفرمایید تا کمک کنم.
                متأسفانه بجز فایل نقشه چیز دیگه*ای نیست!
                اگر امکانش هست ۱جا آپلود میکنین این فایل pdf رو{البته اگه دارین}...
                خیلی ممنون...

نظر

متأسفانه بجز فایل نقشه چیز دیگه*ای نیست!
                  اگر امکانش هست ۱جا آپلود میکنین این فایل pdf رو{البته اگه دارین}...
                  خیلی ممنون...
                  حتما میفرستم براتون.

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                    حتما میفرستم براتون.
                    دستتون درد نکنه...
                    فقط بگم که درست شد...کلی توی فروم اینور اونور گشتم بالاخره یا شانسی، یا واقعا درست شد دیگه!!!
                    فقط 1سؤال دیگه دارم...اینکه من الان همون فایل 3گیگابایتی رو ریختم توی گوشیم...داره کارم میکنه!حالا مثلا نقشه 1کشور دیگه رو با XGPS MANAGER دانلود کردم و 1فایل دیگه جدا از اون فایل 3گیگابایتی دارم!حالا چجوری باید این نقشه جدید رو به نقشه قبلی اضافه کنم؟!آخه اگه بریزم توی مسیر قبلی که OverWrite میشه و نقشه قبلی میپره!!!!
                    اگه میشه راهنمایی کنین...ممنون...

نظر

واقعا کسی نیست که جواب بده!!!!!؟!!!!!!

نظر

خیلی خوبه که بعد از 3روز هیچ کس نیست که جواب بده!!!!!!!!

نظر

سلام

ببخشید طریقه نصب offline map رو هم توضیح بدهید ؟

نظر

فقط 1سؤال دیگه دارم...اینکه من الان همون فایل 3گیگابایتی رو ریختم توی گوشیم...داره کارم میکنه!حالا مثلا نقشه 1کشور دیگه رو با XGPS MANAGER دانلود کردم و 1فایل دیگه جدا از اون فایل 3گیگابایتی دارم!حالا چجوری باید این نقشه جدید رو به نقشه قبلی اضافه کنم؟!آخه اگه بریزم توی مسیر قبلی که OverWrite میشه و نقشه قبلی میپره!!!!
                            اگه میشه راهنمایی کنین...ممنون...
                            این سوال منم هست ! اگه یکی لطف کنه توضیح بده !!!؟

نظر

نوشته اصلی توسط smash نمایش پست ها
                              این سوال منم هست ! اگه یکی لطف کنه توضیح بده !!!؟
                              معلومه که کسی بلد نیست...وگرنه تا الان یکی جواب داده بود!

نظر

صبر کنید ..
                              X