اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش استفاده از نقشه گوگل در MotionX GPS به صورت آفلاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حالا که جیلبرک 5.0.1 اومده و همینطور ورژن برنامه xGPS هم بالا رفته کسی اخبارجدید نقشه افلاین نمیزاره اینجا؟! می خوام بدونم ورژن های بالاتر رو ios5 هم کار میکنه؟ و دیگه اینکه اگه Mosion X GPS lite اگه از اپل استور دانلود کرده باشیم هم میشه توش نقشه افلاین ریخت ؟ یاباید ورژن خاص کرک شدش رو دانلود کرد و تو گوشی نصب کرد؟
    کاش برای 5.0.1 تاپیک ها بیشتر به روز بشن
    سپاس
    ویرایش توسط amiriphon : https://i-phone.ir/forums/member/31092-amiriphon در ساعت 20-01-2012, 02:20 AM

نظر

• کمک کمک کمک ......
      سلام و خسته نباشید
      من چند بار نقشه های ست لایت رو با وای فا خود گوشی دانلود کردم اما نمیمونه یعنی وقتی بعد بیای تو برنامه میبینی پاک شده چجوری میتونم نقشه ست لایت توش بریزم؟
      قلق خاصی داره تا مپ ها ذخیره شن؟
      برنامه خاصی برای دانلود مپ ست لایت هست؟

نظر

• سلام.آقا این برنامه xGPS Manager اجرا نمیشه!!هرچی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه!!!میشه راهنمایی بفرمائید علت چیه؟؟؟
        ممنون

نظر

• کسایی که مثل من گوشی شونو جیلبریک نمیکنن، فقط کافیه نرم افزار DiskAid رو از اینجا دانلود و نصب کنن. بعد وارد برنامه شده و مطابق شکل زیر تنظیمات رو اعمال کنید:

اسم پوشه خروجی برنامه Mapv4v5Converter موجود بر روی هارد رو tc بذارید و داخل فولدر data مانند شکل زیر کپی و overwrite کنید:

موفق باشید...

نظر

• استاد فایل نقشه ایران پاک شده...!!!

نظر

• اقا کسی پیگیری نمیکنه این فایل های ایران و تهران رو روی یه سروره دیگه بذاره...

نظر

• اقا خسته نباشید اما فایل نقشه تهران پاک شده از سرور من چند وقته میام میبینم اینجوری
                ممنون میشم رسیدگی بشه

نظر

• بله....مثله اینکه این پست رو هواست اینگاری

نظر

• من لینک دانلود نقشه تبدیل شده تهران و ایران رو در انتهای مطلب اول گذاشتم
                    اگر هم نمیذاشتم خیلی مشکلی نبود چون من اینجا ماهیگیری یاد دادم ولی شما هی ماهی میخواین

نظر

• نقشه ای رو که با خود برنامه دانلود کردیم و می شه ازش بک اپ گرفت تو کامپیوتر؟

نظر

• من نقشه آفلاین رو دانلود کردم و به گوشی منتقل کردم
                        حالا چجوری موقعیت خودم رو روش نشون میده ؟
                        آیا قابلیت مسیر یابی هم داره ؟؟

نظر

• قابلیت مسیریابی نداره

نظر

• میشه نقشه ها رو با اینترنت لود(بارگذاری)کرد؟

نظر

• با این سیستمی که گوگل دیروز معرفی کرد مشکل همه برای نقشه آفلاین حل میشه ... من کنفرانسش رو دیدم محدود نقشه رو از بالا فقط انتخاب می کنید بعد خودش همه جز*ياتش رو تو گوشی ذخیره می کنه

نظر

• هنگام تبدیل اررور میده

ویرایش توسط SAEED KING : https://i-phone.ir/forums/member/29205-saeed-king در ساعت 13-06-2012, 05:41 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X