اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش استفاده از نقشه گوگل در MotionX GPS به صورت آفلاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این روش تو ios 5 هم ِنقشه رو توی motionx gps میده

نظر

• من با كلى سختى يه نقشه ٣ گيگى دانلود و كانورت كردم (البته terrainهست) ولى روى آيپد ٢ با ورژن ١٦.٥ كار نميكنه؛كسى راه حلى سراغ داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeednajafi22 نمایش پست ها
        نه نمیشه فکر کنم
        اون داستانش فرق داره فکر کنم
        من با Map Converter 1.4.6 براحتی نقشه رو برای iPad 2 4.3.3 تبدیل کردم (output رو روی iPad V11 گذاشتم) و نقشه براحتی در خود Maps باز شد.
        ولی تا زمانی که اینترنت بر قرار نباشه براحتی کار میکنه، و اگه اینترنت برقرار باشه، شروع میکنه نقشه رو reLoad میکنه. در حالی که Map Enhancer 1.3 رو هم دارم و میزان Cash رد حدود ۱۰۰ مگابایت نشون میده.
        کسی میدونه علت reload نقشه چیه؟

نظر

• من همه مراحل رو عینا انجام دادم اما وقتی آخرش میرم نو منوی برنامه گزینه road نداره و اصلا نقشه تو گوشی نمیاد.گوشی من 4 با 4.3.3 هست
          جواب بدید من هیچ جور نتونستم از آف لاین مپ استفاده کنم همه برنامه ها رو هم دارم

نظر

• با سلام آقایون خواهشا کمک کنید
            من همه مراحل رو درست رفتم و ورژن 16.5 و حتی ورژن 12.8 رو امتحان کردم اما نشد که نشد
            وقتی road رو میزنم و motion gps رو انتخاب میکنم نقشه نمیاد لطفا کمک کنید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            تورو خدا کمک کنید

نظر

• این نرم افزار امکان قطب نما برا جهت یابی مثل map خود گوشی نداره ؟
              من هرچی گشتم پیدا نکردم فقط یک قطب نما داره

نظر

• چرا روی مپ یک علامت فلش بین +و - هت ان رو بزنید میاونید به حالت استفاده از قطب نما دسترسی پیدا کنید.

نظر

• ورژنهای بالا پوشه های تی سی و تی اس رو ندارن
                  وقتی پوشه تی سی رو هم ایجاد و فایل های کانورت شده رو منتقل کردم فایل رو لود نمیکنه
                  ورژن12.9 هم که گذاشتید منوش ناقص بالا میاد
                  چکار کنم؟
                  ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 28-11-2011, 10:17 AM

نظر

• راهی برای اونایی که جیلبرک نیستند نیست؟

نظر

• بزودی مطلب رو با آخرین ورژن برنامه ها آپدیت میکنم
                      بزودی یعنی ایشالا حداکثر تا فردا

نظر

• نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                        ورژنهای بالا پوشه های تی سی و تی اس رو ندارن
                        وقتی پوشه تی سی رو هم ایجاد و فایل های کانورت شده رو منتقل کردم فایل رو لود نمیکنه
                        ورژن12.9 هم که گذاشتید منوش ناقص بالا میاد
                        چکار کنم؟

سلام. دوست عزيز ورژني که من دارم ورژن 17.0 هستش و پوشه tc رو هم داره.
                        اول که نصب کردم پوشه tc نبود و بعد از اينکه به نت وصل شدم و شروع کرد به دانلود اون بخش از نقشه رفتم ديدم پوشه tc رو ساخته و بدون مشکل کار ميکنه.

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                        راهی برای اونایی که جیلبرک نیستند نیست؟
                        راهي که فکر کنم فقط بايد خريدش که خيلي هم گرون نيست من خريدم و راحت استفاده ميکنم. البته يه چيزي هم بگم ifunbox به راحتي روي گوشي بدون جيل بريک باز ميشه و نگران انتقال نقشه ها نباشيد.

فقط چيزي که هست اينه که قابليت مسيريابي نداره و اين خيلي بده به نظر من.
                        ویرایش توسط farshad_sh : https://i-phone.ir/forums/member/2108-farshad_sh در ساعت 28-11-2011, 05:49 PM

نظر

• دوستان آیفون من جیلبریک شده نیست-من برنامه را بصورت اورجینال خریدم.اما با آبفون باکس نمیشه انتقال داد به آیفون.
                          میشه روش انتقال نقشه را به آیفون های جیل نشده دقیق بگید؟

نظر

• دوستان کسی اخبار جدید واسه غیر جیلبریک ها نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirsardari نمایش پست ها
                              برای کسایی هم که مثل من گوشیو جیلبریک نمیکنن و از نرم افزارای اورجینال استفاده میکنن میشه با نرم افزار iphone explorer جدیدترین ورژنش نقشه رو به پوشه ی tc ریخت و استفاده کرد
                              سلام اقا من با iexplore فایل ها رو کپی میکنم ولی خیلی کند کپی میکنه مثلا یه فایل ۵۰۰kb رو ۱ دقیقه طول میده بعد از یه مدتی هم هنگ میکنه من یه شب تا صبح گذاشتم کپی کنه ولی بعد از یه مدت هنگ میکنه شما میدونی چکار میشه کرد ؟

نظر

• کدام نسخه برنامه بهتره ؟دستگاه بنده 3gs-4.2.1

نظر

صبر کنید ..
                                X