اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش استفاده از نقشه گوگل در MotionX GPS به صورت آفلاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

لطفا پیگیری نمایید

سلام
    من برنامه gps download manager را دانلود کردم.
    نصب میشه ولی اجرا نمیشه!
    نمی دونم چی کار کنم. ویندوز من 7 و 64 بیتی است. و روی ویندوز xp هم امتحان کردم نشد!
    ازتون خواخش می کنم من رو راهنمایی کنید تا این برنامه رو چطور بعد از نصب اجرا کنم.
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ali0912 نمایش پست ها
      سلام
      نصب میشه ولی اجرا نمیشه!
      نمی دونم چی کار کنم. ویندوز من 7 و 64 بیتی است. و روی ویندوز xp هم امتحان کردم نشد!
      ازتون خواخش می کنم من رو راهنمایی کنید تا این برنامه رو چطور بعد از نصب اجرا کنم.
      ممنون
      شما باید برنامه جاوا را نصب کنید مشکلتان حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط ali0912 نمایش پست ها
        سلام
        نصب میشه ولی اجرا نمیشه!
        ممنون
        اگه صفحه ی قبل را می خواندید، می فهمیدید:
        شما باید java runtime environment رو نصب کنید

نظر

man nemitonam xgps manager ro nasbkonam windows 7 daram va ro 3 ta system nasb kardam ama nashod.hame verjenasham nasb kardam

نظر

نوشته اصلی توسط sanski نمایش پست ها
            man nemitonam xgps manager ro nasbkonam windows 7 daram va ro 3 ta system nasb kardam ama nashod.hame verjenasham nasb kardam
            اولا قوانین رو رعایت کنید و فارسی بنویسید.
            شما باید java runtime environment رو نصب کنید. در پست بالا و در صفحه ی قبل هم گفتم

نظر

خود برنامه MotionX GPS رو ازکجا میشه دانلود کرد؟

ipa یا deb بذارید لطفا...؟

نظر

میشه نقشه xgps که دیویدیشو خریداری کردیم برای مپ خود گوشی استفاده کرد؟چجوری میشه اگه امکانش هست بگید؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeedj نمایش پست ها
                  میشه نقشه xgps که دیویدیشو خریداری کردیم برای مپ خود گوشی استفاده کرد؟چجوری میشه اگه امکانش هست بگید؟
                  منتظریم اساتید

نظر

من ورژن 16 رو نصب کردم اما فولدری GPS.app رو پیدا نمیکنم!

نظر

• عالي بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط com نمایش پست ها
                        خود برنامه MotionX GPS رو ازکجا میشه دانلود کرد؟

ipa یا deb بذارید لطفا...؟
                        آخرین ورژن برنامه MotionX GPS HD V16.4 هست که می تونید از لینک های زیر دانلود کنید :

نوشته اصلی توسط saeedj نمایش پست ها
                        بله می تونید با Mapv4v5Converter به فرمت Motionx gps کانورت کنید ( آموزش تو پست اول هست )

نوشته اصلی توسط mhard نمایش پست ها
                        من ورژن 16 رو نصب کردم اما فولدری GPS.app رو پیدا نمیکنم!
                        با ifunbox به مسیر زیر برید و فایل ها تو پوشه tc کپی کنید ( البته اگه گوشیتون جیل هست )

var/mobile/Applications/motionx gps hd/library/cache/tc

نظر

• آقا محسن ممنون از جوابت ولی من آموزش برای مپ گوشیو خاستم پست اول برای motionX gps

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedj نمایش پست ها
                            آقا محسن ممنون از جوابت ولی من آموزش برای مپ گوشیو خاستم پست اول برای motionX gps
                            اگر منظورت نقشه آفلاین برای google map خوده گوشیه باید از برنامه offlineMaps استفاده کنی
                            ( با این برنامه می تونی نقشه های افلاین تو گوشی کپی کنی و در گوگل مپ ببینی )
                            این ویدیو آموزش کار باهاشه : [ame=http://www.youtube.com/watch?v=tq7r-f14oHc]‪How to download google maps into your iphone / how to use offline maps‬‏ - YouTube[/ame]

آموزش نصبش تو این تاپیک هم هستش :

http://www.i-phone.ir/forums/thread21424.html

نظر

• سلام .
                              من دفعه اول تونستم نقشه رو ببینم و مشکلی نداشت ولی دفعه بعد دیگه هر کاری میکنم نقشه رو نشون نمیده .
                              از قسمت read هم که motionx رو میزنم بازم نقشه رو نشون نمیده چکار باید بکنم .
                              من ورژن 16.4 رو نصب کردم گوشی هم 3 جی اس

نظر

• این آموزش تصویری رو اگه خودت دیدی متوجه شدی به ما هم توضیح بده ؟
                                28 مگابایت دانلود کردیم خودش نمیدونه باید چکار کنه . دوست عزیز حداقل خودت یکبار میدی بعد اینجا مذاشتی بیشتر این آموزش تصویری کوچک هست که نمیبینی داره چکار میکنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X