اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با xgps

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه بار حالت آفلاین رو روشن خاموش کردم درست شد منتها الان وقتی می خوام مسیر یابی کنه و مسیر محل فعلی تا خونه رو بهم بده پیغام میده:No driving direction can be computed using your query انگار اکثر کسایی که از این برنامه استفاده میکنند مشکل دارند کسی چیزی به ذهنش میرسه؟

نظر

دوستا گوشی من موقعیت دقیقمو نمیده مثلا چند خیابان اونور تر رو همیشه نشون میده

نظر

نوشته اصلی توسط tooraj نمایش پست ها
        یه بار حالت آفلاین رو روشن خاموش کردم درست شد منتها الان وقتی می خوام مسیر یابی کنه و مسیر محل فعلی تا خونه رو بهم بده پیغام میده:no driving direction can be computed using your query انگار اکثر کسایی که از این برنامه استفاده میکنند مشکل دارند کسی چیزی به ذهنش میرسه؟
        کسی نبود جواب بده؟

نظر

لطفا سوال رو در جاي خودش بپرسيد !
          http://www.i-phone.ir/forums/thread14372.html
          اگه با GPS مشكل داريد : http://www.i-phone.ir/forums/thread11293.html

نظر

من به 4.3.2 ریستور کردم xgps نصب میشه ولی بعد از باز کردن برنامه فوری میاد بیرون

نظر

پس باید منتظر آپدیت برنامه بود.

نظر

من کلا با xgps مشکل دارم.
                هیچ وقت نتونستم درست از این برنامه استفاده کنم.
                آموزش درست که بتونم باهاش به طور کامل از این برنامه استفاده کنم تو انجمن پیدا نکردم
                لصفا" یکی از دوستان روش دقیق استفاده از این برنامه رو قرار بده.
                با تشکر

نظر

من فریمور 4.3.2 دارم (ipod touch 4g) ،ورژن 1.2.10 xgps رو هم از سیدیا نصب کردم برنامه اجرا می شه و در حالت وای فای هم ره راحتی می تونم نقشه بیارم ولی بدون اینترنت و وای فای هیچ چیزی نشون نمی ده.
                  نقشه های بعضی از شهرهایی رو که تو سایت بود ریختم ولی فقط صفحه شطرنجی میاد
                  بعد خودم با xgps manager چندتا نقشه درست کردم ولی بازم چیزی بجز صفحه شطرنجی نمیاد. چکار باید بکنم؟؟ چطور باید نقشه شهر و توش فراخوانی کنم؟؟
                  2- چرا هر نقشه ای که به Xgps اضافه می کنم همیشه فقط حجم اخرین فایل db رو تو قسمت دانلودش نشون میده؟ یعنی اگه اول یه فایل 3 مگ و بعد 8 مگ بریزم فقط می نویسه :
                  حجم فایل های دانلودی 8 مگ!!!!
                  پ.ن :
                  1-من از ifunbox واسه ریختن فایل ها استفاده می کنم.
                  2- من با همین فریمور ورژن 1.2.7 رو هم نصب کردم و مشکلی با اجرا شدن برنامه ندارم ولی کماکان اشکالات بالا برام پابرجاست.
                  ویرایش توسط arash59b : https://i-phone.ir/forums/member/50331-arash59b در ساعت 07-05-2011, 11:19 AM

نظر

من تونستم با دانلود مجدد نقشه ها با xgps manager مشکلم رو حل کنم.
                    ولی نتونستم از فایل های db شهرهای مختلف که تو سایت هست استفده کنم . چرا همه فایل های توی سایت یه اسم دارند و همه به اسم xGPS_map هستند؟؟
                    هنوز مشکل شماره 2 برام حل نشده.

نظر

صبر کنید ..
                    X