اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات هنگام استفاده از gps

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام و خسته نباشید
    من یک سوال برام پیش اومده ممنون میشم پاسخ بدید
    وقتی داریم نقشه شهری رو از گوگل مپ میریزیم تو ایفون دیگه نمیشه مکان خاصی رو سرچ کرد؟ یا اسم خیابانی رو؟
    که خودش در نقشه برامون نشون بده؟
    منظورم اینه که مثل نوکیا مپ یا گارمین نیست که مکانهای مهم رو توش میشه سرچ کرد و خواست که به ان نقطه ادرس بگه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط niessoh نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید
      من یک سوال برام پیش اومده ممنون میشم پاسخ بدید
      وقتی داریم نقشه شهری رو از گوگل مپ میریزیم تو ایفون دیگه نمیشه مکان خاصی رو سرچ کرد؟ یا اسم خیابانی رو؟
      که خودش در نقشه برامون نشون بده؟
      منظورم اینه که مثل نوکیا مپ یا گارمین نیست که مکانهای مهم رو توش میشه سرچ کرد و خواست که به ان نقطه ادرس بگه؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید.
      نه متاسفانه در حالت آفلاین نمیشه.

نظر

• سلام
        من xgps نصب کردم
        ولی gps سه چهار تا کوچه اونور تر رو نشون میده !!!
        مشکل از کجاست ؟

نظر

• کجا بودی وقتی gps روشن می کردی؟

نظر

• با سلام .
            گوشی من 3gs ورژن 4.1 هست با بیس باند 6.15
            من اصلا نتوستم با هیچ نرم افزار gps کار کنم چند تا نرم افزار gps speed نصب کردم که هیچ کدومشون کار نمیکنه xgps هم که نصب کردم با اختلاف خیلی زیادی نشون میده و اصلا سرعت رو نمیتونه نشون بده ؟
            این مشکل گوشیه من هست یا با این بیس باند مشکل داره ؟

نظر

• سلام
              اول از همه یه سوال دارم
              برنامه xgps یا atlas رو4g ipod کار میکنه یا نه؟؟؟
              اگه کار میکنه سوالامو بپرسم اگه هم کار نمیکنه که هیچی
              ویرایش توسط kiapich : https://i-phone.ir/forums/member/41166-kiapich در ساعت 06-04-2011, 02:22 AM

نظر

• وفتی xgps فعاله نشانگر دقیق نشون نمیده و کنار تر اونو نشون میده...و یکی دیگه اینکه دوستان كسي ميدونه مكانيسم گوگل مپ براي پيدا كردن لوكيشن كه هستيم روي نقشه توسط اينترنت چجوريه....

نظر

• سلام
                  من یه سری مپ دانلود کردم و ریختم تو این مسیر Var/Movbile/Media/Maps
                  برنامه Offline Maps رو هم آز Cydia گرفتم !
                  ولی وقتی برنامه رو باز میکنم اول که برنامه باز نشده میپره بیرون !
                  iPod 4 > 4.2.1
                  ممنون میشم کمک کنید

نظر

• چه انجمن فعالی !

نظر

• نوشته اصلی توسط balaban25 نمایش پست ها
                      وفتی xgps فعاله نشانگر دقیق نشون نمیده و کنار تر اونو نشون میده...و یکی دیگه اینکه دوستان كسي ميدونه مكانيسم گوگل مپ براي پيدا كردن لوكيشن كه هستيم روي نقشه توسط اينترنت چجوريه....
                      از سریق اینترنت حدودی میشه تعیین کرد و اون هم اینه که آی پی آدرس رو بررسی می کنه ولی اگه آیفون داشته باشی یا آیپد 3g از اطلاعات bts ها استفاده می کنه چون هر bts محل خودش رو زمین می دونه و قابل استخراج هست

نظر

• سلام
                        ایپاد 4 جی پی اس داره؟ برنامه های افلاین براش کار می کنند؟

نظر

• سلام اقا 1 سوال داشتم !!
                          من چجوری باید این نقشه های اقلاین و انلاین روی ایفون4 یا قریمور 4.3.2 بریزم؟؟
                          اقلاین و انلاین چه فرقی میکنه با همن ؟

نظر

• سلام دوستان من الان برنامه xgps رو دانلود کردم و نصب کردم و این نقشه ها رو کجای گوشی بریزم نشون بده؟
                            ممنون

نظر

• کسی نیست جواب مارو بده؟؟داداش شما برنامشو از کجا اوردی؟؟میشه لینک بدی

نظر

• نوشته اصلی توسط asghar-zamani نمایش پست ها
                                کسی نیست جواب مارو بده؟؟داداش شما برنامشو از کجا اوردی؟؟میشه لینک بدی
                                من برنامشو از سیدا دانلود کردم ولی نمیددونم نقشه ها شو کجا بریزم نشون بده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X