اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات هنگام استفاده از gps

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم همین مشکل رو دارم یعنی با خطا 500 متر محل منو تشخیص میده وقتی هم سیم کارت رو قطع میکنم که اصلا Determine نمیکنه ! تو پشت بوم طبقه پنجم روز آفتابی تهران هم امتحان کردم

نظر

سلام دوستان کارشناس

من مدتی است خارج از ایرانم.در ایران برنامه xgps را در دفترتان نصب کردم و بدون هیچ مشکلی استفاده می کردم.
      اما از وقتیکه اینجا اومدم،علیرغم نصب نقشه موقعیتی که هستم،خبری از پیکان مکان نما نیست!

اصلاً راحتتر بگم در برنامه map هم موقعیت من مشخص نمیشود!!!!!

wifi هم فعال است،setting جی پی اس را کاملاً با توضیحات صفحات این بخش چک کردم.اما همچنان موقعیت من مشخص نمیشود!مشکل از چیست؟؟؟؟؟؟؟

با سپاس فراوان

نظر

سلام
        من گوشيم 3gs؛ ٤.٢.١؛. ٦.١٥ و جي پي اس هر ١٥دقيقه يكبار موقعيت رو پيدا مي كنه. اونم با ٢كيلومتر خطا!!!
        اينجوري كه گشتم ميگن از بيس بانده. ايا راه حلي سراغ داريد??
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط rayan نمایش پست ها
          با سلام.
          دوستان من gps گوشیم اصلا دقیق موقعیت منو نشون نمیده.حداقل 500 متر با اختلاف نشون میده.
          قبلا که روی فریمور 3.1.2 کار می کردم فقط 5 متر اختلاف داشت ولی الان روی 4.1 حداقل 500 متر اختلاف داره.من از برنامه های جدید استفاده کردم و هم از نقشه هایی که دوستان واسه دانلود گذاشته بودن.
          به نظرت مشکل از کجاست؟
          برای استفاده صحیح از GPs باید در فضای کاملا باز باشید یعنی نه از سقف خبری باشه و نه از ساختمان بلند در اطراف ، نقشه را داشته باشد و GPs رو فعال کرده باشین
          اگه همگی انجام شده مشکل از جای دیگه است

نظر

نوشته اصلی توسط hamedhbb نمایش پست ها
            سلام
            من گوشيم 3gs؛ ٤.٢.١؛. ٦.١٥ و جي پي اس هر ١٥دقيقه يكبار موقعيت رو پيدا مي كنه. اونم با ٢كيلومتر خطا!!!
            اينجوري كه گشتم ميگن از بيس بانده. ايا راه حلي سراغ داريد??
            ممنون
            وقتی که بیس باندت ۶.۱۵ هستش فقط اشتباهات جی پی اس خیلی بالا میره درست کار نمی کنه باید منتظر بشی تا اینکه دانگریدش بیاد

نظر

کسی می دونه با بیس باند 6.15 برای 3gs چکار می شه کرد تا Gps راه بیفته؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط arybahal نمایش پست ها
                برای استفاده صحیح از gps باید در فضای کاملا باز باشید یعنی نه از سقف خبری باشه و نه از ساختمان بلند در اطراف ، نقشه را داشته باشد و gps رو فعال کرده باشین
                اگه همگی انجام شده مشکل از جای دیگه است
                مثل اینکه مشکل از جای دیگه ایه.
                بیس باند گوشیم 05.14.02 هستش.

نظر

خب مشکل از کجاس؟؟ من وقتی گوشیم خاموش روشن میشه. توی اولین نرم افزار جی پی اس که می رم موقعیتم دقیقه دقیقه. اما ثابت می مونه و اگه موقعیتم عوض شه با خطای بالا نشون می ده.

نظر

من يه نقشه ايران با حجم 132 مگا بايت دانلود كردم
                    برنامه ايكس جي پي اس رو هم نصب كردم
                    نقشه ها رو ريختم تو يه پوشه و اون رو كشيدم تو قسمت لايبراري ايتونز
                    بعد كه سينك ميكنم نشون ميده كه فايلها كپي ميشه تو گوشي
                    بعد كه از برنامه اي فايل ميرم تو پوشه لايبراري موبايل نشون ميده كه فايلها اتوماتيك رفتند اونجا ولي حجمشون كمتر از مقداري هست كه تو كامپيوتر هست و دانلود شده
                    ايا اين همون فايل اصلي هست كه ريختم تو گوشي يا بايد با روش خاصي بايد اونها رو بكشم تو لايبراري اي فايل؟
                    در ضمن وقتي ميرم تو قسمت دانلود نقشه تو برنامه xgps حجم اون فايلهاي نقشه اي كه تو پوشه لايبراري موبايل تو برنامه اي فايل هست اضافه ميشه و گويا دانلود ميكنه رو اساس اسم اون نقشه هايي كه ريختم تو گوشي
                    ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 26-01-2011, 04:48 PM

نظر

• راستي گوشي من ايفون 4 و ورژن 4.2.1 هست

نظر

• كسي نبود راهنمايي بكنه؟

نظر

• از wifi استفاده کنی اینجور مشکلی داری ولی اگر از اینترنت خط ایرانسل استفاده کنی مشکلت حل میشه

نظر

• ممنون
                            خوب من متوجه مشكل شدم
                            با برنامه ifunbox تونستم فايل نقشه مورد نظر رو در محل خودش قرار بدم
                            نقشه اي رو كه دانلود كرده بودم نقشه ايران با حجم 129 مگا بايت بود.چون حجمش كم بود گفتم شايد نقشه مشكل داره
                            با برنامه xgps manager نقشه شهر خودم رو هم دانلود كردم و اوررايت كردم رو نقشه قبلي
                            حالا وقتي برنامه رو باز ميكنم و زوم اوت ميكنم اون نقشه كل جهان رو كه تو xgps manager هست مياره ولي وقتي زوم ميكنم نقشه شهر خودم رو نمياره
                            البته برنامه اي كه من استفاده ميكنم xgps هست و motion xgps نيست.
                            اين مورد تفاوتي ايجاد نميكنه؟

نظر

• از دوستاني كه ميتونند كمك بكنند تقاضاي راهنمايي دارم لطفا

نظر

• درود shirazy هستم
                                ایفون 4 دارم و قیمت نرمافزار مهم نیست!
                                gps نیاز دارم راهنمایی.
                                09111362029
                                shirazyf757@gmail.com و shirazy747@hotmail.com
                                سپاس

نظر

صبر کنید ..
                                X