اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات هنگام استفاده از gps

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

من برای بار اول که xgps رو اجرا کردم خوب کار کرد و نقشه رو هم خوب خوندش ولی الا که اجرا میکنم فقط یه صفحه شطرنجی میاد!!
    البته همه تنطیمات رو انجام دادم و نقشه رو هم سر جایی که باید باشه هستش!

نظر

• سلام شما همه چی گفتی به جز ایفون 4 من هم نیازمند به برنامه مپ افلاین هستم چون زیاد مسافرت میرم

نظر

• بچه ها من از همون مپ گوشی استقاده میکنم اما از وقتی ios 5 ریختم روش آدرسارو خیلی کلی در حد اسم اتوبان یا تهران نشون میده و وقتی توی ریمیتدر یا جای دیگه میخوام استفاده کنم طبیعتا اونجایی که مدنظر منرو نشون نمیده.
        خیلیم نیاز دارمش، کسی نمیدونه قصه چیه؟
        مرسی از دوستان

نظر

• هیشکی؟

نظر

• بله مثه اینکه کسی چیزی نمیدونه

نظر

• سلام دوستان
              من آیفون 3GS دارم و مدتی است که در MAPS وقتی کلید مربوط به موقعیت خودم رو می زنم دستگاه بعد از مدتی این پیغام رو می ده؟ your location could not be determinded البته ترجمه این متن رو می دونم ولی مشکل رو نمی دونم ؟ لطفا" راهنمایی می کنید؟
              با سپاس

نظر

• برنامه xgps مکانم رو با درصد زیادی خطا نشون میده . ( 3-4 کیلومتر!!!)
                کسی میدونه چطور این مشکل رو میتونم حل کنم؟
                callular data رو هم خاموش کردم اما فایده ای نداشت !

نظر

• منم همین مشکلو دارم
                  نوشته اصلی توسط kourosh71 نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من آیفون 3gs دارم و مدتی است که در maps وقتی کلید مربوط به موقعیت خودم رو می زنم دستگاه بعد از مدتی این پیغام رو می ده؟ your location could not be determinded البته ترجمه این متن رو می دونم ولی مشکل رو نمی دونم ؟ لطفا" راهنمایی می کنید؟
                  با سپاس

نظر

• اقا یکی به من کمک کنه . من برنامه sygic iran نصب کردم . ولی اصلا نمیتونه موقعیتم رو نشون بده . دستگاهم ایپاد تاچ 4 و سیستم عامل هم ios 4.2.1 است . یکی کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط icrycod نمایش پست ها
                      اقا یکی به من کمک کنه . من برنامه sygic iran نصب کردم . ولی اصلا نمیتونه موقعیتم رو نشون بده . دستگاهم ایپاد تاچ 4 و سیستم عامل هم ios 4.2.1 است . یکی کمک کنه
                      تا اونجایی که من میدونم ایپاد تاپ gps نداره

نظر

• اقا من هنگ کردم . خب یکی بگه جی پی اس داره اپاد تاچ 4 یا نه ؟؟؟!!

نظر

• آيپاد gps سخت افزاري ندارد

نظر

• نوشته اصلی توسط icrycod نمایش پست ها
                            اقا من هنگ کردم . خب یکی بگه جی پی اس داره اپاد تاچ 4 یا نه ؟؟؟!!
                            خیر عزیز دل gps سخت افزاری نداره واز روی دکل های مخابراتی تعیین مکان میکنه که خطای زیادی داره درصد خطاش هم هی کم و زیاد میشه

نظر

• سلام خسته نباشید ذوستان لوکیشن سرویس آن نمیشه
                              location services

نظر

• سلام نرم افزاری داریم که قدرت گیرندگی GPS iPhone افزایش بده؟ لینک میدید؟

سلام نرم افزاری داریم که قدرت گیرندگی GPS iPhone افزایش بده؟ لینک میدید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X