اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline map در فریمور 3.1.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بعد از 1 دقیقه میپره بیرون
    قبل از ریختن نقشه ها باز میشه اما بعدش ؟؟؟؟
    نقشه ها رو هم از همین جا دانلود کردم

نظر

نوشته اصلی توسط mk_sq نمایش پست ها
      بعد از 1 دقیقه میپره بیرون
      قبل از ریختن نقشه ها باز میشه اما بعدش ؟؟؟؟
      نقشه ها رو هم از همین جا دانلود کردم
      شما كلا با offline map 30 ثانيه بيشتر كار نداريد!!

از سورس انجمن نصب كرديد؟

نظر

بله میدونم اما چرا باز نمیکنه؟
        بله از سورس انجمن نصب کردم.حتی 1 بار پاک کردم ریبوت کردم و دوباره همه مراحل رو رفتم اما؟؟؟؟!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mk_sq نمایش پست ها
          بله میدونم اما چرا باز نمیکنه؟
          بله از سورس انجمن نصب کردم.حتی 1 بار پاک کردم ریبوت کردم و دوباره همه مراحل رو رفتم اما؟؟؟؟!!!!!
          وقتي offline map رو باز ميكنيد اولين منو قبل از ليست نقشه ها نام برنامه است اون نام كه مياد چيه؟

نظر

یه صفحه ابی که روش نوشته atlas
            اینجا گیر میکنه.

نظر

سلام دوستان
              من یک ای فون 3gs تازه خریدم میشه راهنمایی کنید چطوری gps رو فعال کنم ممنون میشم

نظر

با سلام و خسته نباشید
                اگه ممکنه لطفا لینک سالم بدید برای دانلود نقشه ها

خیلی ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط FarshadBox نمایش پست ها
                  با سلام و خسته نباشید
                  اگه ممکنه لطفا لینک سالم بدید برای دانلود نقشه ها

خیلی ممنون میشم
                  تاپیک نقشه ها:http://www.i-phone.ir/forums/thread5055.html

لیست آرشیو نقشه ها و تاپیک درخواست نقشه:http://www.i-phone.ir/forums/thread11251.html

نظر

برای 3.1.3 هم میشه نصب کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
                      برای 3.1.3 هم میشه نصب کرد ؟
                      بله میشه.

نظر

سلام من گوشیم 3.1.3 هست قبلا maps گوشیم درست کار می کرد ولی از وقتی به کامپیوتر خودم وصلش کردم الان درست نشون نمیده فقط وقتی که به وایرلس وصل و تا زمانی که نقشه رو نبستم کار میکنه تا هر جا که برم ولی بعدش از کار میفته مشکل چیه ممنون

نظر

راستی یادم رفت بگم من گوشیم را بردم همون مغازه و به ایتون وصل کرد بعد درست شد ولی به کامپیوتر خودم که وصل می کنم این مشکل پیدا میکنه راهنماییم کنید اطفا ممنون میشم

نظر

من قبلا مشکل داشتم در مورد نصب برنامه شما کاملا راهنمایم کردین قدم به قدم ولی الان سه روز سوال پرسیدم کسی جوابم نمیده

نظر

ببخشید اخه من تازه به این سایت اومدم هنوز با این سایت اشنا نیستم حالا میشه لطفا جواب منو بدید میگم یکبار که به کامپیوتر خودم وصل کردم این مشکل پیدا کرد رفتم پیش مغازه که برنامه و جیلبریک کرده بود به ایتون وصل کرد من اومدم بیرون کار کرد بهش گفتم تعجب کرد گفت شاید از اینترنتت باشه یا از ایتون یا کامپیوتر البته ایتون من جدید هست لطفا کمکم کنید
                              من رفتم بیرون با wif هم امتحان کردم موقعیت را درست نشون نمیده چند دقیقه هم زیر افتاب استادم هم با گ.گل ارت هم با maps نقطه شعاع زیادی نشون میده چیکار کنم خیلی حالم گرفته اصلا کاشکی به کامپیوتر خودم وصل نمی کردم
                              من نزدیک 15 صفحه نقشه ها و سوال ها رو هم خوندم نتیجه نگرفتم چیزی یا راهنمای خاصی پیدا نکردم
                              راهنمایم کن لطفا خوا
                              سلام خواستم در مورد مشکلم که بالا نوشتم بگم اونم اینه که رفتم همون مغازه که جیلبریک کرده بود فقط به ایتون کامپیوتر وصل کرد وقتی شناختش من گوشی بردم بیرون و gps کا کرد بنظر شما مشکل من چیه که به کامپیوتر خودم نصب میکنم از کار می فته
                              ویرایش توسط mohammad8648 : https://i-phone.ir/forums/member/22734-mohammad8648 در ساعت 24-05-2010, 10:14 AM

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                                آموزش استفاده از offline map در فریمور 3.1.2
                                متاسفانه در فریمور 3.1.2 offline map مثل بچه آدم کار نمیکنه!!
                                برای استفاده از اون باید cache برنامه به صورت دستی پر بشه.
                                برای این کار دو برنامه را از سیدیا نصب کنید:
                                - ابتداء برنامه offline map را از سورس انجمن نصب کنید.(apt.i-phone.ir/username-password/)
                                - سپس برنامه ifile رو از سورسbeyouriphone نصب کنید(repo.beyouriphone.com/)

بعد از این کار مطابق با قبل فولدر نقشه ها رو به فولدر var/mobile/media/maps/ انتقال میدهید.
                                توجه کنید که هر فولدر نقشه باید شامل دو فایل به نامهای com.apple.Maps و MapTiles.sqlitedb باشد .
                                -بعد از انتقال نقشه ها به فولدر فوق برنامه ifile از میکنید و به آدرس ذیل میروید
                                (فرض بر این است که میخواهید نقشه تهران را که در فولدر Tehran_paj است نصب کنید) var/mobile/media/maps/Tehran_paj
                                کلید edit را میزنید تا دایره کنار فایلها ظاهر شود و فایل MapTiles.sqlitedb را انتخاب کنید و سپس بر روی کلید مربع فلش دار پایین سمت راست کلیک کنید.
                                [IMG][/IMG]
                                از منوی باز شده گزینه copy/link را انتخاب کنید.

سپس به آدرس var/mobile/library/caches/maps/map tilesمیروید و گزینه مربع فلش دار پایین سمت راست را انتخاب کنید و را paste انتخاب کنید.

و بعد overwrite کنید.

از برنامه ifile خارج میشوید و وارد برنامه offline map یا همون atlas میشوید.
                                فولدر Tehran_pajرا از لیست برنامه انتخاب میکنید.

سپس روی copy کلیک میکنید.

بعد maps را انتخاب کنید.

اگر بعد از ورود به maps اگر نقشه نبود کمی صفحه را به چپ و راست حرکت بدید.

قسمت لیست برنامرو یا نقشه ها رو از برنامه offline map از کجاش باید بیاریم

نظر

صبر کنید ..
                                X