اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا شما از gps آیفون خود برای مسیریابی در رانندگی استفاده میکنید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان این برنامه حالت آفلاین هم داره، نه؟! پس واسه چی نقشه شهر رو نشون میده هر چی روش زوم می کنم؟
    فقط همون جاده بین راه و اینا هست و خیابونا و کلاً توی شهر رو هیچ نشون نمیده، نکنه باید بهش نقشه شهر رو اضافه کنیم مثل بقیه برنامه ها؟

نظر

• تو ايتونز تو سر برگ appاون پايين قسمتي براي اد كردن فايل به sygic .دوستان اين براي چيه؟چي ميشه اضافه كرد؟

نظر

• من که از sygic در رانندگی استفاده میکنم و باید بگم که فوق العاده ازش راضیم..به نظر من یکی از مهم ترین و بهترین برنامه های
        آیفون sygic و پیشنهاد میکنم هرکی نصبش نکرده حتما نصبش کنه!
        پیروز باشید..

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
          تو ايتونز تو سر برگ appاون پايين قسمتي براي اد كردن فايل به sygic .دوستان اين براي چيه؟چي ميشه اضافه كرد؟
          جهت اضافه کردن POI به صورت دستی هست
          POI = points of interest

باید به سایت sygic* مراجعه کنید تا فرمت مناسب فایل و برنامه تبدیل را بگیرید.

نظر

• دوستان این برنامه کلاً هیچ نقشه ای رو نشون نمیده متاسفانه ! یعنی مشکل از کرک می تونه باشه؟!

مدیریت : پست ویرایش شد
            ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 18-12-2011, 08:58 PM

نظر

• من از Navigon استفاده می کنم و انصافا تو مسیریابی در رانندگی یک سر و گردن از TomTom و Sygic بالاتره.

نظر

• دوستان من يه سوالي داشتم قديما گوگل برنامه هايي براي كار با جي پي اس براي ايفون ميداد يكبار با نام offline gps و يكبار به نام atlas اما ديگه خبري نيست ازش ميخواستم ببينم ايا امكانش براي برنامه نويساي حرفه اي و محترم اين انجمن وجود داره تا سورسشو كمي تغيير بدن تا رو فريمور ٥ و ايفون ٤ جواب بده يا همچين امكاني وجود نداره ممنون

نظر

• میشه یه برنامه gps خوب واسه رانندگی بگین که هم آفلاین باشه و هم نقشه رشت رو داشته باشه؟

نظر

• برنامه global navigation pro خيلي خوبه من هميشه تو تهران با درصد خطاي پايين استفاده ميكنم اما بايد offlinemap با پسوند sqlite رو براى شهر هاي مختلف روش بريزي ، براي رشت هم داره ، من خودم خيلي از شهرها از جمله كل شمال رو تست كردم ، چون ميتونه از نقشه هاي گوگل يا نوكيا استفاده كنه ،
                    sygicهم كه تازه اومده خريدمش تو تهران هنوز تست نكردم اما تو شهر هاي كوچيك جواب نميده البته ميگن تو آپديت هاي آينده شهراي ديگه اي اضافه ميشن البته اگه دوستان كركش نكنن و سازندشو پشيمون نكنن .

---
                    I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.897922,50.661166
                    Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط yahya66 نمایش پست ها
                      دوستان من يه سوالي داشتم قديما گوگل برنامه هايي براي كار با جي پي اس براي ايفون ميداد يكبار با نام offline gps و يكبار به نام atlas اما ديگه خبري نيست ازش ميخواستم ببينم ايا امكانش براي برنامه نويساي حرفه اي و محترم اين انجمن وجود داره تا سورسشو كمي تغيير بدن تا رو فريمور ٥ و ايفون ٤ جواب بده يا همچين امكاني وجود نداره ممنون
                      الان هم تو برنامه navigation pro ميتونيد همون نقشه هارو خيلي ساده وبدون جيل تو آيفونتون داشته باشيد ،

---
                      I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.897944,50.661178

نظر

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                        بله ولی امیدوارم این صحبت من بحث رو باز نکنه چون بحثی قرار نیست انجام بشه و قبل از هر چیزی بگم که ادامه بحث هر چیزی باشه چه موافق و چه مخالف پاک خواهد شد. این پست فقط و فقط برای اطلاع شما اینجا زده شده.

برنامه ای مثل Sygic برای نقشه و کلی امکانات دیگه با هماهنگی شهرهای ایران ساخته شده.
                        برنامه ای که شاید در نوع خودش از برنامه های مشابه به مراتب بهتر کار میکنه.
                        قیمت فکر کنم ۳۵ دلار اینا بود. آیا کار درستی هست از کرک این برنامه استفاده کردن؟ نمیدونم٬ بستگی به تفکر فردی داره و ما توش دخالت نمیکنیم.

ولی آیا کار درستی هست که افراد رو تشویق کنیم به کرک کردن این برنامه؟ یا از کرک کردن این برنامه حمایت کنیم؟ روزانه ۱۰۰۰ تا بازی و برنامه کرک میشن که توسط همین انجمن خیلی هاش معرفی میشن٬ خب روند کلی تو انجمن به همین شکل هست٬ ولی باید این فرهنگ جا بیافته که حداقل به بعضی از چیزها احترام بزاریم. نمیگم به همه٬ چون میدونم عملا شدنی نیست با فرهنگ فعلی ایران٬ فکر میکنید اگر سازندگان این برنامه به طور اتفاقی گذرشون به این تاپیک کرک و صحبت هایی که شد بیافته٬تو آپدیت بعدی یا اصلا برنامه بعدی میان ایران رو حمایت کنن؟ بقیه برنامه نویس ها چطور؟ اونوقت میایم به برنامه ها فحش و بد و بیراه میدیم که چرا ایران رو ساپورت نمیکنن! باور کنید مسائل تحریم یک سمت قضیه هست ولی سمت دیگه همین حمایت نکردن های خودمون هست٬ حداقل کاری که میتونیم بکنیم اینه که وقتی یک برنامه مختص ایران ساخته میشه ازش حمایت کنیم و مثل برنامه های برنامه نویس های ایرانی نزاریم راجع به کرک و این جور مسائلش صحبت بشه تو انجمن.

كاملا موافقم ، متاسفانه به استفاده مفتي از زحمت ديگران عادت كرديم ، اين تازه يكى از دلايل پسرفتمونه ،

---
                        I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.897917,50.661211

نظر

• واقعا زشته ! ... این روزا میری فست فود ۴ تا پیتزا سفارش بدی باید ۵۰ تومان پول بدی ! ... بعد اونوقت حاضر نیستیم واسه ی برنامه ی به این با ارزشی ۵۰ تومان هزینه کنیم ! ...

نظر

• سلام واقعا برنامه عالی هستش... نسبت به برنامه های قبلی که دیده بودم بی نظیره
                            عجب اسامی خوبی هم برای گویندگان استفاده کردند ... آرش و سارا.
                            من که خریدم .... امیدوارم بقیه دوستان هم با خریدن این برنامه باعث دلگرمی شرکت سازنده بشند.
                            موفق باشید

نظر

• ما هم کرک شده را نصب کردیم . عالی هستش . کاش برای استانها هم بیادش

نظر

• نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
                                ما هم کرک شده را نصب کردیم . عالی هستش . کاش برای استانها هم بیادش
                                1.برای استان ها هم تو خودش هست
                                2.لطفا اون کرک رو ئاک کنید بعد از اون حرف آقا یاسین من دیگهکرک نصب نمی کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X