اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا شما از gps آیفون خود برای مسیریابی در رانندگی استفاده میکنید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اقا به خدا كار سختي آپلودش
    جوون مرگ شديم جور از جونمون

نظر

نوشته اصلی توسط m.h نمایش پست ها
      چرا از این استفاده نمیکنید
      سه تا پارتش کردم ودارم همینجایی که شما فرمودید تست میکنم ببینم قبول میکنه یا نه

نظر

دوستان من سعی ام اینه جای مناسبی اگر پیدا کردم آپلودش کنم آخه سرعت اینترنت هم ملاک است پس خواهشا هی پست ندهید اگر موفق شدم اعلام میکنم

باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط saeedi2 نمایش پست ها
          دوستان من سعی ام اینه جای مناسبی اگر پیدا کردم آپلودش کنم آخه سرعت اینترنت هم ملاک است پس خواهشا هی پست ندهید اگر موفق شدم اعلام میکنم

باتشکر
          اقا توروخدا تو mediafire اپلود کن چون دانلود کردن از رپیدباز و اپلودباز و.... کلی مسخره بازی داره
          ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 26-11-2011, 09:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
            ذعجب برنامه ایه این
            ماها که گیف کارت برا خرید نداریم باید بمونیم تو کفش ؟؟

{سند ازایفون 4 ورژن 5}
            گيفت كارت هم خواستى با يه قيمت مناسب در خدمتيم
            ویرایش توسط ashkking : https://i-phone.ir/forums/member/33390-ashkking در ساعت 26-11-2011, 08:53 PM

نظر

دوستان نمیشه اونهایی که آپلودشون مجانی هست عملا کار نمیدن ویا تا یه اندازه جلو میره وبعدش سکته میزنه تا الان که نتونستم گفتم خبر بدم بیجهت دوستان منتظر نباشن

نظر

اقا مديا فاير هم نشد؟
                بگيد لااقل يكي از مديران اين كار رو بكنن
                براي يكي از مديران ايميل كنيد تا براي همه آپ كنن

نظر

نمیدونم چرا خودتون رو اذیت میکنید؟
                  تو همون پرشین گیگ راحت آپدیت میشه آپش کرد. با وینرر به 2 پارت تقسیمش کنید آپلود کنید. یه پارت 250 مگی و 1 پارت هم میشه بقیه خوردش. بدون مشکل آپلود میشه.

نظر

یعنی تو رپیدشر هم نشد؟ اگه اونجا اپلود کنی من می تونم بعد لینک رپیدباز با دانلود مستقیم و سریع برای بچه ها بذارم

نظر

دوست عزيز اپل ايديت اينا رو در صورت امكان پ خ كن برام من دانلود مي كنم كرك ميكنم بعد رو سرور خودم اپلود مي كنم به سادگي
                      يا اگه به من اعتماد نداريد به يكي از مديرا بديد تا اين كارو بكنن
                      دردسري هم نداره

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                        اقا مديا فاير هم نشد؟
                        بگيد لااقل يكي از مديران اين كار رو بكنن
                        براي يكي از مديران ايميل كنيد تا براي همه آپ كنن
                        اینکارو کردم متاسفانه همین سایت های معمول رو معرفی کردن

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
                        نمیدونم چرا خودتون رو اذیت میکنید؟
                        تو همون پرشین گیگ راحت آپدیت میشه آپش کرد. با وینرر به 2 پارت تقسیمش کنید آپلود کنید. یه پارت 250 مگی و 1 پارت هم میشه بقیه خوردش. بدون مشکل آپلود میشه.
                        اینجاهم سکته ای هست وجواب نمیده
                        نوشته اصلی توسط mtksh2000 نمایش پست ها
                        یعنی تو رپیدشر هم نشد؟ اگه اونجا اپلود کنی من می تونم بعد لینک رپیدباز با دانلود مستقیم و سریع برای بچه ها بذارم
                        اینها اکانت پولیشون خوب جواب میده

نظر

چرا اینهمه گیر دادین به این بنده خدا
                          از کارو زندگی انداختینش

نظر

اقا يه كار بكنين ديگه اين بنده خدا هم از كارهاي خودش ميمونه
                            مديران محترم يا اين كارو انجام بدن يا كسي پيدا شه از اين دوستمون به صورت ايميل يا با اپل اي دي اش بگيره در اختيار بقيه بذاره
                            بي چاره و غير ممكن نيست كه
                            ميشه بالاخره
                            دوست عزيز شما هم تلاشتو كردي زحمتم كشيدي لااقل براي كسي ايميل اون تا نتيجه تلاشت نصفه نمونه

نظر

دوست عزیز معلوم سایت هایی مثل رپید شیر - ۴ شیر ( مخصوصا ۴ شیر چون من خودم ۲ ساعت طول کشید نتونستم ۱۰ مگ رو اپلود کنم روش ) ۲ شیر ... شیر اپلودشون بدرد نمیخوره مدیا فایر باز به نسبت بهتره هم اپلودش ( من تا حالا ندیم گیر کنه یا وسطش قطع بشه یا .... ) هم دانلودش رپید شیر که حتما باید اکانت داشت وگرنه ۲ مگ رو تو ۲ روز دانلود میکنه ۴ شیر یا کلا x شیر ( منظور از x پیشوند هایی هست که ماشاالله کم هم نیستن سر این سایت های اپلود مجانی میزارن ) هم سرعتشون کمه و هم قابلیت نگه داری ندارن ولی مدیا فایر خدا رو شکر دانلودش نیاز به اکانت نداره هم سرعت عالیه هم لینک مستقیم
                              شما هم اگه با اکانت دوستمون که بالاتر دادن نتونستید اپلود کنید فایل رو به قسمت های کوچک تبدیل کنید راحت از مدیا فایر اپلود کنید.
                              ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 26-11-2011, 08:55 PM

نظر

نظر منم مديا فايره
                                سرعتش هم از بقيه رايگان ها بهتره
                                يا خودت باز زحمت رو بكش يا بده بچه ها
                                خدا نكنه ادم تو كف باشه
                                از زمين و زمان براش جور ميشه

نظر

صبر کنید ..
                                X