اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا شما از gps آیفون خود برای مسیریابی در رانندگی استفاده میکنید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط jwa نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزيز. با اينكه فعلا فقط ما دو نفر اعلام مشكل كرده ايم، يكي از كارمندان سيژيك توي همان صفحه نوشته كه موضوع را بررسي ميكنه.
    با تشكر مجدد

sent from my iphone using tapatalk

من هم این مشکل رو دارم .

نظر

• نوشته اصلی توسط soroushhp32 نمایش پست ها
      من هم این مشکل رو دارم .
      بله اگر جيل برك نكرده باشين و كي بورد فارسي نداشته باشين حتما مشكل دارين. خوشبختانه گفتن درستش ميكنن. كاش زودتر آپديتش بياد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بله اگر جيل برك نكرده باشين و كي بورد فارسي نداشته باشين حتما مشكل دارين. خوشبختانه گفتن درستش ميكنن. كاش زودتر آپديتش بياد.

درسته دوست عزيز به من هم ميل زدن و گفتن كه تو آپديت بعدى اين مسئله حل ميشه ، قراره كيبورد فارسى مجازى واسش درست كنن .

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان نويسندگان Sygic همونطور كه قول داده بودند برنامه را آپديت كردند و كي بورد فارسي را هم اضافه كردند. هنوز دانلود نكرده ام كه امتحانش كنم ولي ايشالا مشكل بايد رفع شده باشه.

نظر

• نقشه های شهرهای جدید نوشته اضافه شده به اپدیت و مخدودیت سرعت جاده ها و کیبورد یکی ۲ تا قابلیت دیگه ، نقشه ی ۳ بعدی

نظر

• ظاهرا كيبورد فارسى هم اضافه شده
              در حال آپديتم ،

ویرایش توسط kavehm : https://i-phone.ir/forums/member/78255-kavehm در ساعت 02-03-2012, 05:00 PM

نظر

• مثل اينكه اشكال كي بورد رفع نشده. روي آيفون من همون كي بورد عربي با يك شكل ديگه اومده. مثلا به جاي اينكه ي و ى روي يك كليد باشه روي دو كليده. همون اشكال قبلي با ي و ك هنوز هم هست.
                بقيه هم همين مشكل رو دارن؟

نظر

• شیراز رو ساپورت میکنه برنامه سایجیک؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                    شیراز رو ساپورت میکنه برنامه سایجیک؟
                    بله شیراز رو هم داره

نظر

مثل اينكه اشكال كي بورد رفع نشده. روي آيفون من همون كي بورد عربي با يك شكل ديگه اومده. مثلا به جاي اينكه ي و ى روي يك كليد باشه روي دو كليده. همون اشكال قبلي با ي و ك هنوز هم هست.
                      بقيه هم همين مشكل رو دارن؟

ظاهرا اسامى داخل برنامه رو با كيبورد عربى خود ديوايس هماهنگ كردن ، بهتر از قبل شده اما هنوز خيلى از جاهارو پيدا نميكنه ، از ده تا خيابونى كه سرچ كردم يه دونشو فقط پيدا كرد ( بين : خ وليعصر ، ونك ، ملاصدرا پاسداران و بلوار مرزداران و .... فقط پاسداران و مرزداران رو پيدا كرد )
                      سرعت برنامه هم انگار كم شده ،

نظر

• دوباره توي همون محلي كه اشكال را قبلا بهشون گزارش داده بودم نوشتم براشون.

نظر

• آقا من اشتباه كردم. برنامه درست شده ولي يك كمي تنظيمش ناپيداست. مسئولشون اينجوري جواب داده:

please go to settings > regional > click on keyboard > disable Arabic > enable Arabic > choose Farsi.

من هم عمل كردم و درست شد. حالا همه محلها را درست سرچ ميكنه و حسابي از برنامه كيف ميكنم.

نظر

آقا من اشتباه كردم. برنامه درست شده ولي يك كمي تنظيمش ناپيداست. مسئولشون اينجوري جواب داده:

please go to settings > regional > click on keyboard > disable Arabic > enable Arabic > choose Farsi.

من هم عمل كردم و درست شد. حالا همه محلها را درست سرچ ميكنه و حسابي از برنامه كيف ميكنم.

كامنتى كه گذاشته بوديد رو از انجمن سايژيك برام ايميل كردن ،
                            تشكر از شما بابت پيگيري مسئله ،
                            خيلى خوب شده فقط كيبوردش رو آيفون خيلي ريزه ،

نظر

• نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
                              كامنتى كه گذاشته بوديد رو از انجمن سايژيك برام ايميل كردن ،
                              تشكر از شما بابت پيگيري مسئله ،
                              خيلى خوب شده فقط كيبوردش رو آيفون خيلي ريزه ،

از لطفتون متشكرم. بله كي بورد ريزه و اگر بتونن درشت ترش كنن بهتر ميشه. ولي همين هم از قبلي خيلي قابل استفاده تر شده.

نظر

• :d چند روز پیش رفتیم شهرستان برای خورج گم شدیم یاد ایفن افتادم با مپ خود گوشی سرچ کردم وقتی پیدام کرد مسیر و بهش دادم قشنگ میگفت از کجابرم

نظر

صبر کنید ..
                                X