اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فریمور کاستوم 4.1 برای 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فریمور کاستوم 4.1 برای 3g

نوشته اصلی توسط im legend نمایش پست ها
    اقا الان ریستور کردم به این ولی رو emergency مونده
    صفه های قبل نوشته بود جیل بشه با redsn0w
    با کدوم ورژنش؟
    من با 9.2 9.3 9.5 امتحان کردم اصلا فایل ipsw رو نمیشناسه
    چی کار کنم؟
    شما فریمور ۳.۱.۲ رو به redsn0w 9.2 بده حتما میشناسه
    نباید مشکلی باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
      شما فریمور ۳.۱.۲ رو به redsn0w 9.2 بده حتما میشناسه
      نباید مشکلی باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
      الان 4.1 کاستوم هستم
      اون حل شد
      این 4.1 هم رو emergency مونده

نظر

کاریش نمیشه کرد؟

نظر

من خودم همین نیم ساعت پیش گوشی 3g یکی از دوستان رو براش custom ساختم با همین روش , restore کردم هیج مشکلی نداره حتی baseband هم همون طور که گفته شده تغییر نکرده و راحت تونستم unlock کنم.
          می تونید با خیال راحت ازش استفاده کنید.
          موفق باشید.

نظر

خب بلاخره منم بدون هیچ اشکالی الان درست ریستور کردم با redsnow9.6 هم جیلبریک کردم بالا اومد. اما توی 4.1 مگه نباید خود به خود game center اضافه بشه ؟ یا game center فقط ماله 3gs و 4 هست؟
            I Love MY Iphone 4s & My Ipad 2 &

Trance & Psy Forever

[/COLOR]

نظر

نوشته اصلی توسط kiarash نمایش پست ها
              خب بلاخره منم بدون هیچ اشکالی الان درست ریستور کردم با redsnow9.6 هم جیلبریک کردم بالا اومد. اما توی 4.1 مگه نباید خود به خود game center اضافه بشه ؟ یا game center فقط ماله 3gs و 4 هست؟
              Game Center دیفالت فقط رو 3Gs و 4 هست
              اما رو 3G هم میتونید نصب کنید ...
              آموزش نصب Game Center بروی آیفون 3G فریمور 4.1

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

درسته منم ندیدمش.
                به هر حال می تونید از cydia نصبش کنید.

نظر

مدیران عزیز سلام
                  خسته نباشید

قربان گوشی من مدل 3g آنلاک فکتوری هست و با آیتونز به 4.1 تبدیل کردم فریمور رو ، و خواستم بدونم اگر بخوام به کاستوم ارتقا بدم با ارورهایی که دوستان روبرو شدن مواجه میشم ؟ ممنون میشم راحت ترین راه رو بفرمایید ، در سطح مبتدی هستم .

نظر

شما اگر به 4.1 ریستور کردید فعلا نمی تونید از کاستوم استفاده کنید
                    بهترین کار برای شما جیلبرک با نسخه جدید redsnow است

http://www.i-phone.ir/forums/thread21189.html
                    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 22-09-2010, 12:08 PM
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

تشکر میکنم از شما جناب روزبه
                      آخرین سئوال اینکه باید برای این روش ( جیلبرک 3G 4.1 با Redsnow ) بایست روی کامپیوتر سیستم عامل مک نصب باشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                        من خودم همین نیم ساعت پیش گوشی 3g یکی از دوستان رو براش custom ساختم با همین روش , restore کردم هیج مشکلی نداره حتی baseband هم همون طور که گفته شده تغییر نکرده و راحت تونستم unlock کنم.
                        می تونید با خیال راحت ازش استفاده کنید.
                        موفق باشید.
                        شما مک داری احتملا
                        من از 3.1.2 که با redsn0w جیلبرک کرده بودم اومدم به کاستوم 4.1 که همینجا گذاشتید
                        اما نمیدونم چرا رو emergency موند و redsn0w 9.6 هم نیس واسه ویندوز تا جیلبرک کنم
                        راه حلی دارید؟

نظر

ای بابا خوب همون صفحه اول مشخصات کاستومتون رو بنویسید تا کاربرا مثل من دچار مشکل نشن. اولین چیز که الان موقع ریستور ضدحال شدید بهم زد تغییر آرم اپل به آناناس بود . علنآ 330 مگ رو ریختم دور بخاطر عدم اطلاع رسانی .

بعدم وقتی کاستوم میسازن برای دیگران علایق شخصی رو داخلش نمیزارن یعنی چی؟ یعنی بغیر از تغییر بیس بند بقیه ی چیز ها باید دیفایلت باشه .

امیدوارم در ورژن های بعدی رعایت کنید که 500 مگ از نتم مونده بود 330 مگش رو ریختم دور (فقط نگید بخاطر یه آرم میخای عوض کنی چون من خیلی حساس هستم روی آرم اپل)
                          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mac.cisco نمایش پست ها
                            من رستور کردم و بدبخت شدم چون از حالت emergency call نمیاد بیرون . کسی میتونه کمک کنه ؟ چرا گفتین جیل بریک شدست این آخه ؟

ای بابا الان من هم همینطور هستم

تذکر: این فیرم ویر اکتیو نیست

این چه وضع کاستوم قرار دادن هست؟ گوشی های لاک اگر آپدیت کنن بدبخت میشن . یا اینکه برن پبگردن و پول بدن سیمکارت اکتیو کننده بخرن !
                            در حال حاضر بدبخت شدم رفت

الان اگر کاستوم اکتیو شده بریزم مشکلم برطرف میشه؟

واقعآ برای کسی که این کاستوم رو ساخته متاسفم گوشیمون هم پرید علاوه بر اون 330 مگ
                            ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 22-09-2010, 05:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
                              ای بابا الان من هم همینطور هستم

تذکر: این فیرم ویر اکتیو نیست

این چه وضع کاستوم قرار دادن هست؟ گوشی های لاک اگر آپدیت کنن بدبخت میشن . یا اینکه برن پبگردن و پول بدن سیمکارت اکتیو کننده بخرن !
                              در حال حاضر بدبخت شدم رفت

الان اگر کاستوم اکتیو شده بریزم مشکلم برطرف میشه؟

واقعآ برای کسی که این کاستوم رو ساخته متاسفم گوشیمون هم پرید علاوه بر اون 330 مگ
                              کاستوم که مشکل داره اما من با گوشی لاک اومدم به این اکتیو نبود ولی وقتی برگشتم به 3.1.3 با اولترا راحت اکتیو شد سیمم
                              نگران گوشی نباش

نظر

نوشته اصلی توسط im legend نمایش پست ها
                                کاستوم که مشکل داره اما من با گوشی لاک اومدم به این اکتیو نبود ولی وقتی برگشتم به 3.1.3 با اولترا راحت اکتیو شد سیمم
                                نگران گوشی نباش
                                مرسی عزیز برمیگردم به همون 3.1.2 قبل .
                                اگر یه کاربر عادی بود این تاپیک رو زده بود ناراحت نمیشدم اصلآ ولی آدم از مدیر ها انتظار چنین خطاهایی رو نداره بخصوص اینکه توی زمینه ی اپل آدم میتونه بدبخت هم بشه! یه تیک کوچولو میتونه بیس بند رو آپدیت کنه و حالا بشین تا آنلاک بیاد!

بعد یه سوال من کاستوم 3.1 رو دارم چطوری میتونم دانگرید کنم؟ چون گزینه ی restore , update دیگه توی itunes نیتس و به dfu هم نمیشه برد و با کاستو.م ریستور کرد؟!
                                ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 22-09-2010, 05:40 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X