اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود Whited00r 5.1 برای iPhone 2G , 3G & iPod 1G,2G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
    چون 3.1.3 ورژن خوبی هستش و هک و دسترسی به فایل ها راحت تره!
    ممنون از راهنماييتون.من خودم 3g دارم و 4.2.1 هستش از سرعتش راضي نيستم ولي به خاطر اينكه اكثر برنامه ها و بازي ها ios4 به بالا مي خوان و امكانات 4 بيشتر هست نگهش داشتم ولي اگه بشه يه كاستدوم كه بر روي ورژن اصلي 4 ساخته شده باشه و سرعت بهتري داشته باشه خيلي عالي مي شه.چنين كاستومي وجود داره ؟؟؟؟؟؟ممنون مي شم راهنماييم كنين

نظر

با سلام
      این لینک ها هموشون که ***** هستن
      از مدیریت سایت خواستاریم که لینک سالم و آزاد رو برا بچه ها قرار بدید
      با تشکر.

نظر

سلام
        من آیپاد 2g mc v 4.2.1 دارم که باراهنمایی دوستان با برنامه گرین جیل شد.حالا ریستور به این فریمور کاستوم رو پیشنهاد میکنید؟
        سرعنش بیشتر میشه؟
        ساپورت نرم افزاریش بالاتر میره؟
        کلا درصورت ریستور چه محاسن یا معایبی داره؟
        ممنون میشم نظراتتون رو بدین....

نظر

کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

اگرمنظورتون 5.1 خیرشما نمیتونید به 5.1 ریستور کنید چون ایپادشما خیلی وقته ساپورت نمیشه اگر من منظورتون بد متوجه شدم بیشتر توضیح بدید تا راهنماییتون کنم

نظر

دوستان تو این تاپیک فریموری رو معرفی کردند که قابل استفاده برای 2gهست وظاهرا امکانات فریمور 5.0.1 رو هم داره ؟
              سوالم راجع به این فریمور کاستوم هست که چه امکاناتی داره وبه درد من میخوره یانه؟

نظر

آقايون
                من وقتي ميخوام ريستور كنم همش ارور هاي 1600 يا 1602 رو ميده.چكار كنم حالا؟

نظر

روی 2g نصب کردم عالیه سرعتش خیلی خوب شده
                  بنظرم از blackdo00r خیلی سرتره

نظر

چطور نصب گردی .مال ما که هی ارور پورت usb میده آخرشم رفت تو حالت ریکاوری؟
                    چجوری باید ریستور کرد؟
                    آموزش؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط aqmehdi نمایش پست ها
                      دوستان تو این تاپیک فریموری رو معرفی کردند که قابل استفاده برای 2gهست وظاهرا امکانات فریمور 5.0.1 رو هم داره ؟
                      سوالم راجع به این فریمور کاستوم هست که چه امکاناتی داره وبه درد من میخوره یانه؟
                      واسه دستگاه هایی که از ساپورت اپل در اومدن کاملا مناسبه . و یه سری از امکانات فریمور هی 4 و 5 روش اضافه شده .

اطلاعات بیشتر رو در رابطه با امکاناتش توو این تاپیک میتونید بخونید : http://www.i-phone.ir/forums/thread47259.html

بهتون پیشنهاد میکنم امتحان کنید .

چطور نصب گردی .مال ما که هی ارور پورت usb میده آخرشم رفت تو حالت ریکاوری؟
                      چجوری باید ریستور کرد؟
                      آموزش؟؟؟؟
                      دقیقا مشکلتون رو بیان کنید و یا شماره ارورهایی رو که میگیرید بنویسید تا بشه راجع به مشکلتون بحث کرد !

نظر

نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
                        آقايون
                        من وقتي ميخوام ريستور كنم همش ارور هاي 1600 يا 1602 رو ميده.چكار كنم حالا؟
                        با برنامه ireb به dfu ببرید و بعد اقدام به ریستور کنید .

نظر

سلام دوستان
                          گوشی من 2g ورژن 2.2.1(5H11) هست و همینجوری خریدمش سیدیا هم روش هست اما باهاش برنامه نصب نمیشه .در ضمن اس ام اس فارسی را با حروف نا پیوسته و بر عکس نشون میده.به چند تا موبایل فروش هم نشون دادم گفتند برنامشو نداریم.من در اینکار ممبتدی هستم .واقعا خیلی خیلی ممنون میشم کسی منو خوب راهنمایی بکنه.ایا میتونم whited00r را نصب کنم و چطوری؟

نظر

برای جیل بریک چیکارش کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid naghi نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              گوشی من 2g ورژن 2.2.1(5H11) هست و همینجوری خریدمش سیدیا هم روش هست اما باهاش برنامه نصب نمیشه .در ضمن اس ام اس فارسی را با حروف نا پیوسته و بر عکس نشون میده.به چند تا موبایل فروش هم نشون دادم گفتند برنامشو نداریم.من در اینکار ممبتدی هستم .واقعا خیلی خیلی ممنون میشم کسی منو خوب راهنمایی بکنه.ایا میتونم whited00r را نصب کنم و چطوری؟
                              سلام دوست عزیز. به انجمن خوش اومدید .
                              ممکنه اگه appsync رو نصب کنید مشکل نصب نشدن برنامه های برطرف شه . یا اینکه ممکنه از ورژن گوشیتون باشه . چون خیلی پایینه اکثر بازیا تووش نصب و اجرا نمیشه .
                              قبل از اینکه تصمیم به ریستور بگیرید باید اول مشخص شه گوشیتون لاکه یا آنلاک ؟

بعد از اون میتونید ورژن مناسب باهاش رو دانلود کنید . این کاستون روی 3.1.3 نوشته شده و با وجود مشکلات شما شدیدا پیشنهاد میشه از این کاستوم استفاده کنید . ( بهترین ورژنیه که میتونید رو گوشیتون داشته باشید . )
                              اما قبل از ریستور یه مروری بر مطالب سایت داشته باشید تا موقع ریستور کمتر به مشکل بر بخورید .

موفق باشید .

نظر

نوشته اصلی توسط ar22 نمایش پست ها
                                برای جیل بریک چیکارش کنیم؟
                                بعد از ریستور مشاهده خواهید کرد که سیدیا نصبه و احتیاجی به جیلبریک ندارره .

نظر

صبر کنید ..
                                X