اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه ریستور به iOS Beta

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

هاهاهاهاه
    من با روش بسیار تخصصصیه خودم حلش کردم !!!!!!!!!!!
    بدون رجیستر udid
    خیلی باحاله !!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط W00T1991 نمایش پست ها
      هاهاهاهاه
      من با روش بسیار تخصصصیه خودم حلش کردم !!!!!!!!!!!
      بدون رجیستر udid
      خیلی باحاله !!!!!!
      روش تخصصی

شوخی کردم حالا چطور ؟؟

نظر

اره چطوری ؟؟؟

نظر

كجا بايد وارد كنه كسي كه اكانت داره udid رو

نظر

نوشته اصلی توسط amin_rize نمایش پست ها
            سلام دوستان
            تو این تاپیک قصد دارم نحوه ریستور به ios 5 beta رو به 2 روش توضیح بدم .

تذکر 1 : چون این نسخه beta ( آزمایشی ) میباشد ، امکان دارد باگ هایی در آن وجود داشته باشد .

تذکر 2 : هنوز جیلبریکی برای این نسخه منتشر نشده است .

تذکر 3 : کسانی که آیفون لاک دارند ، نمیتوانند فعلا از این آموزش استفاده کنند .

و اما آموزش :

نسختین روش ( توسط udid ) روش سخت تر !

1 . ابتدا از آیفون ، آیپاد ، آیپد خود بکاپ بگیرید ( وارد آیتونز شده و روی اسم ِ دستگاه راست کلیک کرده و back up را بزنید )

2 . Shsh را ذخیره کنید تا در صورتی که مشکلی پیش اومد ، بتوانید دانگرید کنید . ( آخرین فرمویر رسمی ، 4.3.3 میباشد )

3 . Ios 5 را دانلود کنید . ( از این تاپیک )

4 . آیتونز 10.5 آزمایشی را دانلود کنید . ( از این تاپیک )

5 . Udid دستگاه شما ، باید توسط یک برنامه نویس که اکانت ِ برنامه نویسی دارد ثبت شود . ( برای اینکه دستگاه بدون مشکل اکتیو شود ) ( برای این منظور ، با دوست ِ خوبم انجمن تخصصی آیفون - نمایش مشخصات: M.najafi مکاتبه کنید )

6 . آیتونز را باز کنید و دستگاه خود را انتخاب کنید .

7 . بعد از این که دستگاه رو به کامپیوتر متصل کردید ، باید اون رو به dfu ببرید . می توایند به dfu بردن رو از اینجا یاد بگیرید و اگر بخواهید این آموزش رو سریع خدمتتون عرض کنم باید بگم که دکمه home و power رو با هم فشار بدید .

8 . بعد از dfu ، کلید های ترکیبی shift + update در ویندوز و alt + update در مک را بفشارید و فرمویر ios 5 beta را انتخاب کنید .

9 . تا مراحل طی شود ، کمی صبر داشته باشید .

تبریک ؛ دستگاه شما به ios 5 آپدیت و اکتیو شد .

دومین روش ( بدون udid ) این روش آسان تر میباشد .

1 . ابتدا ios 5 را دانلود کنید . ( از این تاپیک )

2 . آیتونز 10.5 آزمایشی را دانلود کنید . ( از این تاپیک )

3 . کلید های ترکیبی shift + update در ویندوز و alt + update در مک را بفشارید و فرمویر ios 5 beta را انتخاب کنید . ( حتما باید از طریق update ، عملیات ِ ریستور صورت پذیرد )

4 . تا مراحل طی شود ، کمی صبر داشته باشید .

از اینجا اصلی ترین مرحله ، یعنی اکتیو کردن دستگاه توضیح داده خواهد شد

5 . حال بعد از آپگرید ، activation screen جدیدی را مشاهده خواهید کرد . در این زمان 3 بار پشت ِ سر ِ هم دکمه home را فشار دهید و voice over را فعال کنید .

6 . حال دوباره 3 بار پشت ِ سر ِ هم دکمه home را فشار دهید تا emergency call ظاهر شود .

7 . Emergency call را لمس کنید و در حالی که سوییچ میکنید ، سریع با 3 تا از انگشتان ِ خود روی صفحه ضربه بزنید .

8 . اکنون notification center ظاهر خواهد شد !

9 . بر روی widget ِ weather کلیک کنید تا weather ( برنامه آب و هوا ) load شود .

10 . هم اکنون ، دکمه home را فشار داده تا به springboard هدایت شوید .

تبریک ؛ دستگاه شما به ios 5 آپدیت و اکتیو شد .

* روش ِ دوم کارآمد تر میباشد .

تصويري توضيح بدي روش دومو بهتره

نظر

روش دوم اکتیو نمیکنه !!!!! یعنی انتن ندارید
              update هم کار نمیکنه ۳۰۰۲ میده...

نظر

الان مشکل همه error 3002 یکی بیاد بگه چطوری برطرفش کنیم

نظر

بعد از ادیت فایل هاست تو مک با cmd+update تست کنید ببینید جواب میده

نظر

نوشته اصلی توسط amin_rize نمایش پست ها
                    روش دوم به پست ِ اول اضافه شد . ( نیازی به udid نیست )
                    روش دوم برای آیفون آنتن هم میاره؟؟؟
                    یا فقط فعال می کنه که بتونی باش کار کنی؟(می شی آیپاد تاچ سیم کارت خور )

نظر

من تا قسمت emergency call رفتم ولی نوتیفیکیشن رو نتونستم بیارم ، ولی انتنم اومد، iphone هم به لب تاپ وصل بود دیدم قسمت set up iphone اومده منم همون موقع ریستور کردم به بک آپم ، به طرز اتفاقی دیدم گوشی اکتیو شده ولی با بک آپ . تو ویدیو زیر گفته ریستار نمیشه کرد ولی من میکنم و حتی همه چیزامو سینک کردم با ایفون ، پس یادتون باشه گوشی به کامپیوتر وصل باشه

اینم ویدیو که چطوری بدون udid گوشی رو اکتیو کنیم
                      [ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ks3hAlPcTqI]YouTube - ***x202a;How To Bypass iOS 5 Beta 1 Activation Without Registered UDID or Developers Account***x202c;‏[/ame]

نظر

آنتن هم داری شما؟

نظر

دوستان اینجا گفته چجوری 3002 را برطرف کنیم ببینین کسی سر در میاره
                          How to solve "An unknown error occurred 3002" and The iPhone your iphone name could not be restored. An unknown error occurred in iphone 4,iphone 3Gs,ipad 2 and ipad 1 while upgrading,restoring iOS 5 beta and iOS 5 firmware | tech news and updates ab

نظر

نوشته اصلی توسط iBehnam نمایش پست ها
                            من تا قسمت emergency call رفتم ولی نوتیفیکیشن رو نتونستم بیارم ، ولی انتنم اومد، iphone هم به لب تاپ وصل بود دیدم قسمت set up iphone اومده منم همون موقع ریستور کردم به بک آپم ، به طرز اتفاقی دیدم گوشی اکتیو شده ولی با بک آپ . تو ویدیو زیر گفته ریستار نمیشه کرد ولی من میکنم و حتی همه چیزامو سینک کردم با ایفون ، پس یادتون باشه گوشی به کامپیوتر وصل باشه

;[/url]
                            دوست عزیز شما shift+update زدی shift+restore
                            ???????
                            اگه shift+update زدی ارور 3002 نگرفتی ؟
                            یا اگه از shift+restore استفاده کردی چجوری گوشیکت اکتیو شدپس میشه مارو راهنمایی کنی؟
                            از مک استفاده کردی یا ویندوز؟
                            ورژن آیتونزت چیه؟

نظر

عالی بود ایت فیلم خیلی کمک کرد

نظر

من فقط انتن ندارم

نظر

صبر کنید ..
                                X