اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه ریستور به iOS Beta

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من نمیتونم اکتیو کنم! چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط KaPiTaN نمایش پست ها
      من نمیتونم اکتیو کنم! چی کار کنم؟
      با این روش جلو برید ، درست میشه :

http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=46867

نظر

• نمیخوام جیلبریک کنم!!!!

نظر

• سلام دوستان من ایپد 2 3g wi-fi دارم میخواستم اپدیتش کنم به یه مشکلی خوردم اونم اینه که ios6 و از همین انجمن دانلود کردن بعد که تو ایتونز shift+update یا shift+restore میگیرم که مراحل اپدیتو انجام بدم فایلی که دانلود کردم و نشون نمیده. چه کار باید انجام بدم؟ و چرا فایل و نشون نمیده؟ اگر سری جواب بدین خیییلییی ممنون میشم

- - - - - - - - - -

سلام دوستان من ایپد 2 3g wi-fi دارم میخواستم اپدیتش کنم به یه مشکلی خوردم اونم اینه که ios6 و از همین انجمن دانلود کردن بعد که تو ایتونز shift+update یا shift+restore میگیرم که مراحل اپدیتو انجام بدم فایلی که دانلود کردم و نشون نمیده. چه کار باید انجام بدم؟ و چرا فایل و نشون نمیده؟ اگر سری جواب بدین خیییلییی ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_blue_boy نمایش پست ها
            سلام دوستان من ایپد 2 3g wi-fi دارم میخواستم اپدیتش کنم به یه مشکلی خوردم اونم اینه که ios6 و از همین انجمن دانلود کردن بعد که تو ایتونز shift+update یا shift+restore میگیرم که مراحل اپدیتو انجام بدم فایلی که دانلود کردم و نشون نمیده. چه کار باید انجام بدم؟ و چرا فایل و نشون نمیده؟ اگر سری جواب بدین خیییلییی ممنون میشم

- - - - - - - - - -

سلام
            فایلی که داونلود کردید ببینید پسوندش ipsw باشه اگه نبود تغییرش بدید و دوباره تست کنید
            درضمن باید SHIFT&RESTORE رو بگیرید
            موفق باشید
            ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 22-09-2012, 11:16 AM
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام دوستان من آپدیت کردن نه ریستور!
              آیفونمم ۴ هست !
              خواستم ببینم اگه کسی ۴ هست و ریستور کرده باشه ؟
              سرعتش چه طوره ؟
              برای من خیلی کنننده!

نظر

• با سلام من افونم رو می خوام به ای او اس 7 ارتقا بدم ولی پایان کار همیشه با این ارور مواجه می شم لطفا کمکم کنید :
                the iphone m.t cannot be updated at this time because the iphone software updated server could not be contacted or is temporarily unavailable
                بطفا کمکم کنید .
                ویرایش توسط m.ta : https://i-phone.ir/forums/member/124823-m-ta در ساعت 12-07-2013, 04:59 AM

نظر

• احتمالا مشکل از سرعت کند اینترنته. محض احتیاط فایروال حتی مال خود ویندوز هم موقت غیرفعال کنید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• انجام دادم ولي همچنان اين ارور را مي داد

نظر

• سلام
                      من آیفون 4 دارم. ios6.1
                      جیلبریک هم هست دستگاهم
                      می خوام ببرم به ios7beta3
                      از این روش ممکنه؟
                      ضمناً udid هم ثبت نیست...

نظر

• نوشته اصلی توسط mghaemipour نمایش پست ها
                        سلام
                        من آیفون 4 دارم. ios6.1
                        جیلبریک هم هست دستگاهم
                        می خوام ببرم به ios7beta3
                        از این روش ممکنه؟
                        ضمناً udid هم ثبت نیست...
                        شما سوال خودتون رو باید اینجا می پرسیدید: http://www.i-phone.ir/forums/thread85996.html

خیر جیلبریک شده نمی تونید برید باید ریستور کنید به آخرین نسخه نهایی ios 6.1.3 و بعد از این آموزش به ios 7 آپدیت کنید بدون ثبت udid: http://www.i-phone.ir/forums/thread85601.html

نظر

• من رو ٧.٠.٤ هستم. الان چه جوري ميتونم به ٧.١ بتا ٢ برم؟ (ota)
                          در ضمن يو دي ايدرو هم ثبت كردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza
                            دوستان كسي نيست جواب بده…
                            می تونید هم ریستور کنید هم آپدیت

نظر

• براي ريستور فريمور ندارم و در گوشي هم ميگه كه ٧.٠.٤ آخرين ورژنه. من ميخوام ota بزنم ولي ota ٧.١ اصلا نشون نميده!؟!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                                براي ريستور فريمور ندارم و در گوشي هم ميگه كه ٧.٠.٤ آخرين ورژنه. من ميخوام ota بزنم ولي ota ٧.١ اصلا نشون نميده!؟!؟
                                چرا نشون بده ؟ اونطوری همه میتونن نصب کنند خب!
                                باید فرم ور شو از دولوپر سنتر دانلود و ری استور کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X