اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    دوست عزیز یک سوال دارم
    اگه من الان اپدیت کنم به ای او اس 10 میتونم برای بازگشت به 9.3.3 اپدیت کنم
    نمیخوام ریستور کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط makis نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز یک سوال دارم
      اگه من الان اپدیت کنم به ای او اس 10 میتونم برای بازگشت به 9.3.3 اپدیت کنم
      نمیخوام ریستور کنم
      سلام دوست عزیز برای بازگشت به نسخه قبلی فقط باید رستور کنی

نظر

• او اس 10 بتا 2 رو دیشب نصب کردم رو آیفون 5 مصرف باطری خیلی رفته بالا رو نسخه اول خیلی خوب بود ولی متاسفانه الان شارژش خیلی سریع خالی میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
          او اس 10 بتا 2 رو دیشب نصب کردم رو آیفون 5 مصرف باطری خیلی رفته بالا رو نسخه اول خیلی خوب بود ولی متاسفانه الان شارژش خیلی سریع خالی میشه
          نسخه بتا برای کاربران معمولی که یک گوشی دارن مناسب نیست واسه دوپلرا هسته بعدشم به نظر من نسخه اصلی هم که بیاد باید صبر کنیم چنتا ورژن بگذره بعدش اپ کنیم بهتره چه عجله ای هست!صبر کنیم تا عیب ایرادات گرفته شه از همه مهمتر مصرف باتری بهینه بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط khedri112 نمایش پست ها
            نسخه بتا برای کاربران معمولی که یک گوشی دارن مناسب نیست واسه دوپلرا هسته بعدشم به نظر من نسخه اصلی هم که بیاد باید صبر کنیم چنتا ورژن بگذره بعدش اپ کنیم بهتره چه عجله ای هست!صبر کنیم تا عیب ایرادات گرفته شه از همه مهمتر مصرف باتری بهینه بشه
            اگه اینحور باشه که شما میگی که اصلا چرا واسه گوشی های پایین ایفون بتا میاد؟ باور کن از ایفونهای 4 به قبل از نظر من باید گوشی های جدید ایفون های جدید رو بخرن چون از 5 به بعد تا الان فقط ظاهر گوشی های جدیدش عوض شده و الا از نظر سخت افزار همه شبیه هم هستند تو عمل نه از نظر اعداد و ارقام و تاچ سه بعدی. بتا 1 مصرف باطری فوق العده خوب بود ولی بتا 2 خوب نیست اصلا.

پ.ن : تو فریم ورهای رسمی و اصلی هم همیشه مشکل یاطری وجود داشته

نظر

• نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
              اگه اینحور باشه که شما میگی که اصلا چرا واسه گوشی های پایین ایفون بتا میاد؟
              دوست عزیز چه ربطی داره، نسخه های بتا برای رفع اشکال میان و طبیعی هست باید برای هر دیوایسی که ساپورت می شه بیاد، منظور ایشون اینه که چون نسخه های آزمایشی پر از ایراد هست بهتره کاربران معمولی ریسک نکنن و برن دنبال درد سر صبر کنن تا نسخه ی نهایی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام.این رویه باز کردن قفل صفحه با دکمه هوم به همین شکل باقی میمونه یا به حالت قبل برمیگرده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
                  سلام.این رویه باز کردن قفل صفحه با دکمه هوم به همین شکل باقی میمونه یا به حالت قبل برمیگرده؟
                  پست 246
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1031192

نظر

• نوشته اصلی توسط wildstink نمایش پست ها

device : iPhone 6S
                    IOS : 10.0 beta 3
                    سرعت دستگاه برای بنده بسیار بالا رفته
                    هنوز نمی تونم در مورد مصرف باطری نظر بدم
                    صدای قفل شدن دستگاه عوض شده که به شخصه با قبلی بیشتر حال میکرد ( این جدیده خنده داره )
                    صدای صفحه کلید عوض شده اما برای بنده خیلی کمه و به زور میشنوم به هر حال خیلی خوبه و حسابی باهاش حال کردم
                    سایر قابلیت های روشن شدن صفحه با برداشتن گوشی و باز شدن با تاچ آیدی عالیه و حسابی حالمون خوب کرد
                    ویجت ها هم فوق العاده است و در ضمن اضافه شدن اینترنت خط به تاچ ایدی آیکون ستینگ خیلی خوبه اما کاش به کنترل سنتر هم میومد
                    مسیر تنظیمات روشن شدن صفحه با برداشتن گوشی را میخواستم

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
                      مسیر تنظیمات روشن شدن صفحه با برداشتن گوشی را میخواستم
                      Setting \ Display and Brightness > Raise To Wake

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

• Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اپل لحظاتی پیش چهارمین نسخه ازمایشی ios10منتشرکرد.
                          اپل پس از دو هفته بالاخره چهارمین نسخه ازمایشی ios10 منتشر کرد این نسخه یرای افرادی که برروی نسخه بتا هستند قابل دریافت ونصب است .
                          شماره ساخت این نسخه 14A5322e

نظر

• لینکهای دانلود پروفایل بتا در کانال تلگرام اضافه شد. بزودی در انجمن لینکهای مستقیم گزاشته میشه!
                            آدرس کانال: @apple4persians

نظر

• لینک زیر را با سافاری باز کنید . پرفایل را نصب کنید و دستگاه ریبوت و بتا 4 نصب کنید بصورت ota رایگان

http://sub.ahmadhashemi.com/udid/ios...g.mobileconfig

نظر

صبر کنید ..
                              X