اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mehban نمایش پست ها
    دوستان بعضی از سایتا گفتن از 9 هم روون تر شده. تایید میکنید؟
    سلام دوستان
    بتا عمومی نصب کردم بنظر من مصرفش هیچ فرقی با ۹ نداره همه اپ های داخل گوشیم هم بخوبی کار میکنن هیچ کرشی ندیدم در کل عالیه -گوشیم ۶

نظر

• نوشته اصلی توسط khedri112 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      بتا عمومی نصب کردم بنظر من مصرفش هیچ فرقی با ۹ نداره همه اپ های داخل گوشیم هم بخوبی کار میکنن هیچ کرشی ندیدم در کل عالیه -گوشیم ۶
      من فيفا ١٦ و چنتا بازي در حد همين از نظر حجم نصب دارم اكثرا ميپره بيرو چند لحظه كه تو بازي باشي..
      شما داري اينارو تست كني اطلاع بدي!؟
      مثل برودر اين ارمز و بازياي اينطوري يا گانگستر وگاس!!

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها
        من فيفا ١٦ و چنتا بازي در حد همين از نظر حجم نصب دارم اكثرا ميپره بيرو چند لحظه كه تو بازي باشي..
        شما داري اينارو تست كني اطلاع بدي!؟
        مثل برودر اين ارمز و بازياي اينطوري يا گانگستر وگاس!!
        نه این بازی ها رو ندارم فقط کلش دارم که مشکلی واسش ندیدم

نظر

• [QUOTE=Ornstein;1030798]
          نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها

اپ هایی که با سیستم ۶۴ بیت سازگار باشن بدون هیچ مشکلی اجرا میشن. شخصا فقط ۳ تا از اپ هایی که داشتم کلا اجرا نشدن و مابقی هیچ تغییری توی عملکرد و سرعتشون نیست.

خیر. پابلیک بتا نیازی به هیچ کاری نداره. به این آدرس برو و ثبت نام بکن و پروفایل رو نصب کن و گوشی رو ریستارت کن. بعدش میتونی به پابلیک بتا آپدیت کنی:
          https://beta.apple.com/sp/betaprogram/

برخلاف بتا۱، باتری تقریبا مثل ۹ شده و تغییر محسوسی توی مصرف باتری وجود نداره.

عمده تغییرات ۱۰ توی آیمسیج، قابلیت های مبتنی بر 3d touch و نوتیفیکیشن هاست که چون 6s داری میتونه برات جذاب و کاربردی باشه. این نسخه مشکل حادی نداره و کاملا پایداره ولی به هر حال نسخه آزمایشیه. پس کاملا به خودت بستگی داره که بیای ۱۰ یا روی ۹ بمونی.

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk
          دوست من براي من بتا ١مياد مكه نباد بتا ٢بياد؟؟؟

نظر

• آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

سلام
            ایفون ۶ پلاس اپدیت کردم به ۱۰ (بتای عمومی )

همه چیز خوبه
            مصرف باتری خوبه مثل ۹.۳.۲
            برنامه ها خوب اجرا میشن مشکلی نداره

فقط چندتا لگ خیلی ریز باگای خیلی جزیی داره!
            در کل خوبه بدون مشکل
            دوستانی که دوست دارن ۱۰ نصب کنن حتما اپ کنندو لذتشو ببرند ...
            سپاس

Sent from my iPhone 6plus using Tapatalk
            ویرایش توسط ramin_salari : https://i-phone.ir/forums/member/186016-ramin_salari در ساعت 08-07-2016, 12:34 PM

نظر

[QUOTE=sadegh bagheri;1030806]
              نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
              دوست من براي من بتا ١مياد مكه نباد بتا ٢بياد؟؟؟
              قبل از ارائه نسخه پابلیک بتا، دولوپر بتا اومد که همین چند روز پیش نسخه دوم از دولوپر بتا ریلیز شد. اما از دیروز ورژن پابلیک بتا هم ارائه شد که در واقع همون نسخه دوم بتای دولوپر هست.

برای همین مینویسه بتا ۱ چون اولین نسخه پابلیک بتاست.

نظر

• سلام دوستان
                من روی 5اس نصب کردم، از نظر سرعت و کارایی با توجه به بتا بودن ورژن ازش راضی ام، تقریبا شبیه ورژنهای بتای آی او اس 9 هست
                ولی دوتا مشکل اساسی دارم
                اول اینکه وقتی دیوایس رو بلند میکنم ال سی دی دستگاه روشن نمیشه در حالیکه یکی از مهمترین تفاوتای آی او اس 10 همین قضیه بود، میخوام بدونم این کارایی رو 5اس نداره یا مشکل بخاطر بتا بودن سیستم عامله؟
                مورد دوم هم اینکه خیلی با وای فای مشکل دارم، انگار که دیوایس همه دیتای اینترنت رو داره دریافت میکنه (چون با دیوایسای دیگه م نمیتونم از اینترنت استفاده کنم) ولی خود گوشیم اصلا هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه، تلگرام هم در حالت کانکتینگ میمونه و اینستاگرام هم اصلا لود نمیشه
                خواستم بپرسم این فقط مشکل منه یا دوستان دیگه ای هم این مشکل رو دارن؟
                ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                  س
                  اول اینکه وقتی دیوایس رو بلند میکنم ال سی دی دستگاه روشن نمیشه در حالیکه یکی از مهمترین تفاوتای آی او اس 10 همین قضیه بود، میخوام بدونم این کارایی رو 5اس نداره یا مشکل بخاطر بتا بودن سیستم عامله؟؟

سلام دوست عزیز
                  این ویژگی فقط برای 6s ها هست اونطوری که در خبر ها خونده بودم {خودم نصب نکردم}

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز
                    این ویژگی فقط برای 6s ها هست اونطوری که در خبر ها خونده بودم {خودم نصب نکردم}

ممنون
                    اای بابا
                    یعنی حتی روی اس ای هم نیست؟ آخه سایز سری 6 خیلی بده
                    به نظر میاد مشکل وای فای فقط برای من باشه

نظر

• [QUOTE=Ornstein;1030810]

قبل از ارائه نسخه پابلیک بتا، دولوپر بتا اومد که همین چند روز پیش نسخه دوم از دولوپر بتا ریلیز شد. اما از دیروز ورژن پابلیک بتا هم ارائه شد که در واقع همون نسخه دوم بتای دولوپر هست.

برای همین مینویسه بتا ۱ چون اولین نسخه پابلیک بتاست.

ببخشيد دوست من اكه من ابديت كنم به ورزن ١٠اكه ورزن اصلي ١٠بياد ميتونم اپديت كنم يا بايد ريستور كنم ؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                        ممنون
                        اای بابا
                        یعنی حتی روی اس ای هم نیست؟ آخه سایز سری 6 خیلی بده
                        به نظر میاد مشکل وای فای فقط برای من باشه
                        این قابلیت فقط برای گوشیهایی که به M9 مجهز هستن قابل استفاده است. یعنی SE, 6S و 6S+

برای مشکل وای فای هم یه بار ریست نتورک کن شاید درست بشه

ببخشيد دوست من اكه من ابديت كنم به ورزن ١٠اكه ورزن اصلي ١٠بياد ميتونم اپديت كنم يا بايد ريستور كنم ؟؟؟؟؟
                        دقیقا نمیدونم ولی فکر نکنم مشکلی باشه و دارندگان نسخه بتا میتونن OTA به نسخه نهایی آپدیت کنن. اگر هم‌ احیانا نشد، خیلی راحت میتونی بکاپ بگیری و گوشی رو به نسخه نهایی ریستور کنی و اطلاعاتت رو برگردونی.

نظر

[QUOTE=sadegh bagheri;1030816]
                          نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها

سلام، تا اینجای کار اینطوری بوده که آخرین آپدیتی که تحت عنوان نام گلد مستر، -یه همچین چیزی- کمی زود تر از ورژن نهایی و عمومی در ادامه ی نسخه های بتا برای تستر ها میاد در اصل همون ورژن عمومی هست
                          ولی بنده آپدیت به این ورژن های بتا رو هیچ وقت برای کاربرهای معمولی توصیه نمی کنم، به درد سرش نمی ارزه کمی صبر کنید ورژن نهایی میاد

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 08-07-2016, 02:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
                            این قابلیت فقط برای گوشیهایی که به M9 مجهز هستن قابل استفاده است. یعنی SE, 6S و 6S+
                            اونطوری که من خونده بودم SE رو هم شامل نمی شد ولی اگه اینجوری هست خبر خوبیه

نظر

• بنظرم خیلی مسخره شده ای او اس 10 اگه همین باشه شبیه کارتون شده ، شبیه اندروید شده واقعا اپل مسخرشو دراورده حتی به اسلاید تو انلاک هم رحم نکردن آخرین میراث جابز. من خودم از تغییرات همیشه حمایت کردم ولی رو به جلو باشه مثلا همین آی او اس هفت به بعد رو دوست داشتم اما 10 خیلی مسخره شده

نظر

نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
                                . من خودم از تغییرات همیشه حمایت کردم ولی رو به جلو باشه مثلا همین آی او اس هفت به بعد رو دوست داشتم اما 10 خیلی مسخره شده
                                همه ی این تغییر و تحول از همون 7 به بعد شروع شد و تفکرات جانی آیو!
                                Slide to unlock
                                حتی با تغییر تنظیمات هم بر نمی گرده یعنی؟
                                اینطور باشه دارندگان آیفون 5، آیپد ایر
                                اگه آپدیت کنن خیلی بدتر میشه براشون

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 08-07-2016, 03:38 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X