اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان ناظر باعث تعجبه که چرا این همه پست بی محتوا و پر از توهینو حذف نمی کنید

نظر

• دوستان تا اونجایی که من یادمه میگفتن اگه به watch os 2 beta آپدیت کنین دگ نمیشه به نسخه قبل برگشت و باید توسط خود اپل این کار انجام بشه

من الان آپ کنم به watch os 3 beta امکانش هست برگردم به نسخه حال حاضر؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
        دوستان تا اونجایی که من یادمه میگفتن اگه به watch os 2 beta آپدیت کنین دگ نمیشه به نسخه قبل برگشت و باید توسط خود اپل این کار انجام بشه

نظر

• دوستان هیچ راهی برای دانگرید اپل واچ نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
            دوستان تا اونجایی که من یادمه میگفتن اگه به watch os 2 beta آپدیت کنین دگ نمیشه به نسخه قبل برگشت و باید توسط خود اپل این کار انجام بشه

فعلا هیچ راهی نیست به نظر من اپگریدنکن

نظر

• رفع باگ

نوشته اصلی توسط shahran89 نمایش پست ها
              در این ورژن قابلیت بلاک کردن در داخل مسیج از بین رفته ! تو ورژن 9 وقتی یک مسیج می آمد از داخل آن می توانستی شماره فرستنده را بلاک کنی ولی در ورژن 10 این امکان حذف شده
              اپل این مشک را در نسخه بتا 10.1 بر طرف کرده است .

نظر

• بتا 2 اومد

نظر

• Apple issues iOS 10 beta 2 for developers, here’s everything new | 9to5Mac

نظر

• اپ کردم به بتا دو همه چی خوبه و عالی فقط یه مورد که واقعا آزار دهنده هست و احساس میکنی تاچ ای دی نداری انگار آیفون ۴ دستته!!!نمیدونم جریان چیه که باید کلید هوم فشار بدی پس وظیفه تاچ ای دی چیه؟این مورد واقعا دیوانه کننده هست
                    چطوری میشه این رو گزارش داد به اپل؟ اصلا محل میدن به فیدبک؟
                    ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 06-07-2016, 03:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                      اپ کردم به بتا دو همه چی خوبه و عالی فقط یه مورد که واقعا آزار دهنده هست و احساس میکنی تاچ ای دی نداری انگار آیفون ۴ دستته!!!نمیدونم جریان چیه که باید کلید هوم فشار بدی پس وظیفه تاچ ای دی چیه؟این مورد واقعا دیوانه کننده هست
                      چطوری میشه این رو گزارش داد به اپل؟ اصلا محل میدن به فیدبک؟
                      امکان برگشت به حالت قبل برگشته تو این ورژن و قابلیتش اضافه شده اما هنوز کار نمیکنه. اما به احتمال زیاد تو بتا ۳ اوکی میشه

به این مسیر برو : Settings > General > Accessibility > Home Button

میبینی قابلیت Rest Finger to Unlock اضافه شده که قابل روشن و خاموش کردن هست. اما فعلا فرقی نمیکنه و کار نمیکنه. اما مهم اینه که اضافه شده و اپل به فکرش هست و احتمالا تو بتا سه دیگه اوکی میشه

نظر

• تو سایتای خارجی که خیلی تعریف میکنن. انگاری روون تر هم شده

نظر

• سلام يه سوال من الان روبتا يك هستم ولي تو سافتوير اپديت ميزنه اپ تو ديت و ورژن بتا ٢ رو نمياره...
                          چي كار كنم به نظرتون!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها
                            سلام يه سوال من الان روبتا يك هستم ولي تو سافتوير اپديت ميزنه اپ تو ديت و ورژن بتا ٢ رو نمياره...
                            چي كار كنم به نظرتون!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            حاجی تو که کار بلد بودی میگفتی هیدن نمیشه دلیت میشه حالا اومدی از ما میپرسی تو که یه پا تیم تیم کوکی + جانی آیو و استیو جابز
                            udid ثبت کردی ؟ اگه ثبت کردی چیز پی ان رو فعال کن اگه نه که پروفایل دولوپر رو دوباره نصب کن

نظر

• نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
                              حاجی تو که کار بلد بودی میگفتی هیدن نمیشه دلیت میشه حالا اومدی از ما میپرسی تو که یه پا تیم تیم کوکی + جانی آیو و استیو جابز
                              udid ثبت کردی ؟ اگه ثبت کردی چیز پی ان رو فعال کن اگه نه که پروفایل دولوپر رو دوباره نصب کن
                              يوديد ثبتِ پروفايلم نصبه ولي هر كاري ميكنم وب پي ان وصل نميشه چنتا مختلفم تست كردم هيچ كدوم كانكت نميشه كه با وي پي ان تست كنم!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها
                                يوديد ثبتِ پروفايلم نصبه ولي هر كاري ميكنم وب پي ان وصل نميشه چنتا مختلفم تست كردم هيچ كدوم كانكت نميشه كه با وي پي ان تست كنم!!!!
                                شما udid ثبت کردی پس فریمور رو بگیر و به وسیله آیتونز آپدیت کن نه ریستور (shift+update ) بعد فریمور رو بهش بده

نظر

صبر کنید ..
                                X