اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان گيم سنتر حذف نشده توي ستينگ هستش و سيوها ذخيره ميشه
    فقط ايكونش حذف شده

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• اغا ینی منی که دکمه هومم کار نمیکنه قفل گوشیمو نمیتونم باز کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehr+shad نمایش پست ها

اغا ینی منی که دکمه هومم کار نمیکنه قفل گوشیمو نمیتونم باز کنم ؟

با assistive touch میشه

نظر

• دوستان من یهو کل صدام از iOS 10 حذف شد هر کاری هم میکنم صدا نمیده، موزیک پلی میشه صدا نداره، ویدئو های اینستاگرام همینطور، ولی از قسمت ستینگ صدا رو چک میکنم برای زنگ اوکیه همه چی!! راه حلی دارین؟
          ریست آل ستینگ هم کردم اوکی نشده!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza_opeth نمایش پست ها
            دوستان من یهو کل صدام از iOS 10 حذف شد هر کاری هم میکنم صدا نمیده، موزیک پلی میشه صدا نداره، ویدئو های اینستاگرام همینطور، ولی از قسمت ستینگ صدا رو چک میکنم برای زنگ اوکیه همه چی!! راه حلی دارین؟
            ریست آل ستینگ هم کردم اوکی نشده!

صداش خود به خود برگشت، مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
              دوستان گيم سنتر حذف نشده توي ستينگ هستش و سيوها ذخيره ميشه
              فقط ايكونش حذف شده

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
              به احتمال زیاد تو ورژن های بعدی مثل iCloud Drive یه آپشن برای اضافه کردن آیکونش رو میذاره یا ممکنه تنظیماتش (مثل دیدن چلنج ها و امتیازها و لیست دوستان) رو از طریق همین ستینگش انجام میده.

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

• من هنوز خودم این کار رو نکردم که تست کنم ولی اگر یکی از اپ های پیش فرض (مثل podcast) رو حذف کنیم، چطور میشه دوباره برش گردوند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
                  من هنوز خودم این کار رو نکردم که تست کنم ولی اگر یکی از اپ های پیش فرض (مثل podcast) رو حذف کنیم، چطور میشه دوباره برش گردوند؟

توی یک کلیپ که از اینترنت گرفته بودم گفته بود میتونی از اپ استور بگیریش

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                    قبل از اينكه بيام ١٠ مجبور شدم ١٢ تا برنامه رو پاك كنم كه جا باز بشه
                    حالا كه اومدم به ١٠ از اون ١٢ برنامه حدودا نصف پيغام ميده كه اين برنامه وجود نداره
                    در صورتي كه هم در اپ استور هست و هم در ايتونز خودم بقيه برنامه ها به راحتي انتقال پيدا كرد

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد
                    احتمالا فایل اصلی اپلیکیشن تو قسمت اپ ها نیست. فایل با پسوند ipa. منظورمه. یه نگاهی به جایی که سورس اپلیکیشن ها هست بندازید. شاید ناخواسته اونارو حذف کردید. این ارور به همین خاطر میاد

احتمالا باید مجدد با آیتونز سیستم تون اون اپ هارو مجددا دانلود کنید.

اگه فایل هاشون رو دارید مجددا روشون دبل کلیک کنید تا با آیتونز باز بشه و اونارو شناسایی کنه. بعدش میبینید که مشکل حل میشه و میریزه

نظر

• نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
                      من هنوز خودم این کار رو نکردم که تست کنم ولی اگر یکی از اپ های پیش فرض (مثل podcast) رو حذف کنیم، چطور میشه دوباره برش گردوند؟

اپلیکیشن های پیش فرض iOS در حال حاضر روی اپ استور موجود هست و اونایی که حذف کردید رو میتونید مجددا در صورت نیاز دانلود کنید

نظر

• آپدیت به iOS 10 بدون نیاز به دانلود دستی فایل بتا

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                        احتمالا فایل اصلی اپلیکیشن تو قسمت اپ ها نیست. فایل با پسوند ipa. منظورمه. یه نگاهی به جایی که سورس اپلیکیشن ها هست بندازید. شاید ناخواسته اونارو حذف کردید. این ارور به همین خاطر میاد

احتمالا باید مجدد با آیتونز سیستم تون اون اپ هارو مجددا دانلود کنید.

اگه فایل هاشون رو دارید مجددا روشون دبل کلیک کنید تا با آیتونز باز بشه و اونارو شناسایی کنه. بعدش میبینید که مشکل حل میشه و میریزه
                        همین که میگم هست از همین طریق فهمیدم در ایتونز باز میکنه در استوار هم موجود هست همان ورژن پاک هم نکردم
                        ولی روی گوشی نمی ریزد
                        البته بیشتر برنامه های ایرانی این مشکل روداشت که در مجموع ۴ تا بود مثل تقویم و کیبورد
                        مهم هم نبود دوباره ریختم

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

نظر

• اپلیکیشنهای خود اپل اصلا پاک نمیشن! فقط پنهان میشن....

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
                            اپلیکیشنهای خود اپل اصلا پاک نمیشن! فقط پنهان میشن....
                            تو ورژن ۱۰ میشه پاک کرد. اونایی که بتا هستن میتونن پاک کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                              تو ورژن ۱۰ میشه پاک کرد. اونایی که بتا هستن میتونن پاک کنن
                              پاك نميشن بلكه عكسشون از هوم حذف ميشه فقط

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                                پاك نميشن بلكه عكسشون از هوم حذف ميشه فقط

دوست عزيز شما كه نظر ميدي اصلا خودت اي او اس ١٠ نصب كردي يك بار امتحان كني ببيني چه اتفاقي ميوفته!!!!
                                يا رو هوا داري يه چيزي از ذهنت ميگذره تايپ ميكني ميفرستي اينجا!؟

نظر

صبر کنید ..
                                X