اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 8 GM با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• يه باگ پيدا كردم وقتي دوبار دكمه هوم رو فشار بديد در واقع مولتي تسينگ كرديم و وقتي دو برنامه باز را باهم به بالا ميدهيم يكيشان به جاي قبلي باز ميگردد لطفا اين باگ را كساني كه ميتوانند به اپل اطلاع دهند

نظر

• نوشته اصلی توسط erfanjahan نمایش پست ها
      يه باگ پيدا كردم وقتي دوبار دكمه هوم رو فشار بديد در واقع مولتي تسينگ كرديم و وقتي دو برنامه باز را باهم به بالا ميدهيم يكيشان به جاي قبلي باز ميگردد لطفا اين باگ را كساني كه ميتوانند به اپل اطلاع دهند
      براي من كه درسته !

نظر

• https://itunes.apple.com/app/viber-f...382617920?mt=8
        دوستان وایبر اپدیت شد و مشکلش حل شد تست کامل شد برید حالشو ببرید

نظر

• نوشته اصلی توسط sasha_joon نمایش پست ها
          https://itunes.apple.com/app/viber-f...382617920?mt=8
          دوستان وایبر اپدیت شد و مشکلش حل شد تست کامل شد برید حالشو ببرید
          مطمعنی دوست عزیزبرای من هنوزم مشکل داره
          متاسفانه برای من هنوز روی وایبر و برنامه easy o v p n و open v p n مشکل داره
          مصرف باطری روی ایفون 5 خیلی زیاده سریع باطری خالی میشه

نظر

• دوستان با توجه به اين عكسي كه توي سايت اپل هست تصوير تماس گيرنده فول اسكرين ميشه روي آيفون تو ios 8 مثل ios 7.0.x؟! دوستاني كه نسخه جي ام ريختن يه تست بكنن ممنون ميشم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• سلام
              دوستان من 5اس اپدیت کردم یکم لگ داشت وچندتا باگ ولی دوباره ریستورش کردم خوب شد مشکلی نیست شماهم اگه اپدیت کردین ریستور کنید تا اگه مشکلی هست رفع میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                دوستان با توجه به اين عكسي كه توي سايت اپل هست تصوير تماس گيرنده فول اسكرين ميشه روي آيفون تو ios 8 مثل ios 7.0.x؟! دوستاني كه نسخه جي ام ريختن يه تست بكنن ممنون ميشم

براي من تمام صفحه هست
                فقط چون عكس هايي كه گذاشتم خيلي كوچيكن (فقط صورت) همونارو تمام صفحه ميكنه كه كيفيت پايين مياد و خيلي قشنگ نميشه

[emoji266]

نظر

• دانلود iOS 8 GM با لینک مستقیم

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                  براي من تمام صفحه هست
                  فقط چون عكس هايي كه گذاشتم خيلي كوچيكن (فقط صورت) همونارو تمام صفحه ميكنه كه كيفيت پايين مياد و خيلي قشنگ نميشه

[emoji266]
                  ممنون دوست عزيز خيلي خوشحال شدم چون اينجوري زيباتره
                  فقط بايد عكس با كيفيت بذاريم
                  نوشته اصلی توسط maki20 نمایش پست ها
                  سلام
                  دوستان من 5اس اپدیت کردم یکم لگ داشت وچندتا باگ ولی دوباره ریستورش کردم خوب شد مشکلی نیست شماهم اگه اپدیت کردین ریستور کنید تا اگه مشکلی هست رفع میشه
                  دوست عزيز ميشه بگيد كجاها لگ داشت؟كه عموميش كه اومد و ota آپديت كردم اينجاها رو چك كنم اگر لگ داشت كه ريستور كنم اگر نداشت ديگه ريستور نكنم و همون ota باشه
                  ممنون

نظر

ممنون دوست عزيز خيلي خوشحال شدم چون اينجوري زيباتره
                    فقط بايد عكس با كيفيت بذاريم

دوست عزيز ميشه بگيد كجاها لگ داشت؟كه عموميش كه اومد و ota آپديت كردم اينجاها رو چك كنم اگر لگ داشت كه ريستور كنم اگر نداشت ديگه ريستور نكنم و همون ota باشه
                    ممنون

برای بنده هم تمام صفحه است .
                    باگ اگر سریع Spotlight , Control Center رو باز و بسته کنی بعضی اوقات پیش میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
                      برای بنده هم تمام صفحه است .
                      باگ اگر سریع Spotlight , Control Center رو باز و بسته کنی بعضی اوقات پیش میاد
                      ممنون دوست عزيز
                      پس با ريستور اين لگ ها هم از بين ميرن؟چون من كلا عادت دارم ota آپديت كنم گفتم اينم ota آپديت كنم اگر اين لگها رو ديدم كه ريستور ميكنم

نظر

ممنون دوست عزيز
                        پس با ريستور اين لگ ها هم از بين ميرن؟چون من كلا عادت دارم ota آپديت كنم گفتم اينم ota آپديت كنم اگر اين لگها رو ديدم كه ريستور ميكنم

من ریستور کردم و این مشکلات رو دارم . سرعت اینترنت هم فوق العاده پایینه .... با Wifi

نظر

• سلام من الان ورزنم ٨بتت٥است اكه نسخه فينال بياد به صورتotaميتةنم اپديت كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
                            سلام من الان ورزنم ٨بتت٥است اكه نسخه فينال بياد به صورتotaميتةنم اپديت كنم
                            خیر .

نظر

• من 5s رو که اپدیت کردم دیدم یه کم لگ داره.چون چشمم از ایفون 4 ام که با ios7 نابود شد ترسیده بود سریع برگشتم 7

نظر

• البته اين لگ ها رو احتمالش هست با دادن ٨.٠.١ حل كنن و كلا با آپديتهاي بعدي حل شه چون 5s سخت افزار واقعا قوي اي داره و روي 5s لگ بزنه كه واقعا بده!!
                                ٧ روي ٥ خوب جواب داد ٨ هم روي 5s بايد خوب جواب بده قاعدتا با اين سخت افزار قوي

نظر

صبر کنید ..
                                X