اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamed32463246 نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ سریع شما دوست گرامی... الان امتحان کردم با این تفاوت که الان با ***** شکن دارم نصب میکنم. ارور نداد و در حال نصب هستش. بعد از تمام شدن بهتون نتیجه رو میگم اگر اخرش ارور داد خبر میدم و میرم udid رو ثبت میکنم. اگر ارور نداد که چه بهتر.
    نه عزیزم بعد از ریستور به Beta 1 مابقی آپدیت ها رو از سیستم OTA انجام میدین.
    موفق باشین

نظر

• دوستان من الان که روی بتا iOS 8 هستم عکس ها و برنامه هایی که تو این مدت 3 ماه (تا عرضه نسخه اصلی) میگیرم، بعد از وصل کردن بکاپ میشه !؟
      یعنی بعد از 3 ماه و ریستور کردن به iOS 8 نهایی عکس‌ها و برنامه هایی که تو این مدت گرفتم منتقل میشه !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
        روی آیفون 5اس اصلا لگی مشاهده نمیشه.
        من موندم چرا این مشکل رو iphone 5s وجود نداره . چون حتی آیپد ایر و مینی رتینا هم این مشکل رو دارن .

نظر

• دوستان من فال زیپ شده دانلود کردم باید چیکار کنم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
            نه عزیزم بعد از ریستور به Beta 1 مابقی آپدیت ها رو از سیستم OTA انجام میدین.
            موفق باشین
            دوست عزیز من نصب کردم و روی ایتونز پیغام ریستور بکاپ هم اومد و الان زدم و اطلاعات ایفون ۵سی رو روی ایتونز نشون میده با ios8 نصب شده روش . اما....
            روی ایفونم لوگوی سیب اومده با یه نوار روش که تا کمی از اون پر شده و تکون دیگه نمیخوره... ایتونز هم روی waiting to apply changes رو نشون میده... نظر کارشناسانه؟؟؟؟/

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
              دوستان من الان که روی بتا iOS 8 هستم عکس ها و برنامه هایی که تو این مدت 3 ماه (تا عرضه نسخه اصلی) میگیرم، بعد از وصل کردن بکاپ میشه !؟
              یعنی بعد از 3 ماه و ریستور کردن به iOS 8 نهایی عکس‌ها و برنامه هایی که تو این مدت گرفتم منتقل میشه !؟
              معمولا مشکلی نداره ولی محض احتیاط خیلی بهتره رو آیکلود هم بک آپ گرفته بشه.
              نوشته اصلی توسط sanaee نمایش پست ها
              دوستان من فال زیپ شده دانلود کردم باید چیکار کنم؟؟؟؟
              برنامه های در اپ استور برای این کار وجود داره. البته متوجه ارتباط پست شما با این تاپیک نمیشه شد!!
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• نیازی به ریستور نیست میشه اپدیت کرد من اپدیت کردم تو نرم افزار لاین و واتس اپ مشکل دارم مخصوصا واتس اپ

نظر

• نوشته اصلی توسط parmida73 نمایش پست ها
                  دوستان برای گزارش باگ حتماً باید اکانت دولوپر داشته باشیم
                  یه سوال دیگه. وایبرکه کرش میکنه هیچ کاریش نمیشه کرد ؟
                  منم مشکل تو رو داشتم رو 5s
                  برو از تو سییچه دانلود کن کار میکنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط reza3303 نمایش پست ها
                    نیازی به ریستور نیست میشه اپدیت کرد من اپدیت کردم تو نرم افزار لاین و واتس اپ مشکل دارم مخصوصا واتس اپ
                    سلام

بله هم اپدیت امکان پذیره هم ریستور . این برنامه ها هنوز با این نسخه هماهنگ نشده به همین دلیل این مشکلات به وجود میاد .

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed32463246 نمایش پست ها
                      همون گزارش دریافت اسمس هست که برای کسی میفرستی و خبر رسیدنش رو بهت میده. در سامسونگ و دیگر گوشی ها میتونید ببینید
                      آهان
                      همون گزارش تحويل كه تو نوكيا هست
                      اصلاً مهم نيست كه نداره،آيفون اينقدر قشنگ و كارايي هست كه اين كمبود ديده نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                        یه چیزی توی سایت اپل درباره ی ios8 خواندم در قسمت enterprise گفتم بگم اگه کسی دسترسی داره تست کنه.
                        نوشته دیگه میشه مستقیم به خود appple tv وصل شد بدون شبکه ی wifi واسطه.
                        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

اینم لینک سایت اپل..اخر صفحه هست
                        Apple - iOS 8 - Enterprise

نظر

• بببخشید منظورم نسخه بتا بود، ولی درست شد ممنونم از پیگیریتون

نظر

• تورو خداااااا. ایفون می خرید که منو فارسی شه؟ انتظار داری ایکان ها فارسی بنویشه زیرش مثلا انگری بردز؟ یا پرندگان خشمگین؟ )) رو ایپد 4 خیلی جالب نیست کند عمل میکنه واسه من

نظر

• نوشته اصلی توسط ezafekar نمایش پست ها
                              تورو خداااااا. ایفون می خرید که منو فارسی شه؟ انتظار داری ایکان ها فارسی بنویشه زیرش مثلا انگری بردز؟ یا پرندگان خشمگین؟ )) رو ایپد 4 خیلی جالب نیست کند عمل میکنه واسه من
                              توی زبان فراسنوی یا آلمانی همون angry birds میزنه ولی همین می تونه یک قدم بزرگ برای رسیدن به Siri باشه
                              ویرایش توسط nimakarimi95 : https://i-phone.ir/forums/member/47801-nimakarimi95 در ساعت 03-06-2014, 09:30 PM

نظر

• ببخشید دوستان کیبورد فارسی برای من وجود نداره برای زبان اسمسش. توی کیبورد هم میرم اضافه کنم نیستش. قبلا زبان فارسی رو خودم بهش اضافه کرده بودم. بعضیا میگفتن که کیبورد فارسی اضافه شده.. کو؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X