اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
    اره
    یعنی الان من که اپدیت کردم به 8 بتا 1 اگه بتا 2 اومد با خود گوشی میشه اپدیت کرد؟

نظر

چجوری اپدیت میکنید ؟!
      با خود آیفون و ایتونز که امکان اپدیت وجود نداره !

نظر

نوشته اصلی توسط mamalmal نمایش پست ها
        یعنی الان من که اپدیت کردم به 8 بتا 1 اگه بتا 2 اومد با خود گوشی میشه اپدیت کرد؟
        بله از طریق خود گوشی میشه بدون مشکل اپدیت کرد

نظر

نوشته اصلی توسط Ahoura34 نمایش پست ها
          چجوری اپدیت میکنید ؟!
          با ota !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

چجوری اپدیت میکنید ؟!
            شما باید udid خودتون رو ثبت کنید که البته باید پرداخت کنید لینک ها در انجمن موجود هست و فریمور بتا رو دانلود کنید بعد گوشی رو به DFU برده با ایتونز ریستور کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط sahand_20012008 نمایش پست ها
              شما باید udid خودتون رو ثبت کنید که البته باید پرداخت کنید لینک ها در انجمن موجود هست و فریمور بتا رو دانلود کنید بعد گوشی رو به DFU برده با ایتونز ریستور کنید.
              بله مرسی متوجه این روش هستم
              میخواستم فقط ببینم دوستانی که آپدیت کردن یعنی Udid رو قبلا خریدند ؟! یعنی هیچ راهی نیست بدون Udid رفت روی 8 ؟!
              یه سوال دیگه هم دارم میخواستم ببینم اگر رفتم به 8 بعد خواستم ریستور کنم به 7.1 بک آپام دوباره قابل بازگشت هست ؟!
              مرسی

نظر

بله مرسی متوجه این روش هستم
                میخواستم فقط ببینم دوستانی که آپدیت کردن یعنی Udid رو قبلا خریدند ؟! یعنی هیچ راهی نیست بدون Udid رفت روی 8 ؟!
                یه سوال دیگه هم دارم میخواستم ببینم اگر رفتم به 8 بعد خواستم ریستور کنم به 7.1 بک آپام دوباره قابل بازگشت هست ؟!
                مرسی
                هزینه ای که نداره دوست من که حالا بخواین ریسک کنید، بله همه ثبت کردند

نظر

نوشته اصلی توسط sahand_20012008 نمایش پست ها
                  البته من بعده ثبت udid فایل رو که دانلود کردم با Shift + uptdate بدون اینکه چیزی پاک بشه اپدیت کردم

یه باگ کوچیک پیدا کردم اینکه زمانی settings بستس باز میکنید و کلید Home رو میزنید و بعد دوباره Settings رو میزنی خود به خود General بازشده میاد بالا

دوستان با تجربه ایی که دارید به نظرتون اپدیت بعدی این کی میاد؟

یه بااگ دیگم پیدا کردم

گوشی رو قفل کنید یه میس کال بندازین حال انگشتتون رو بذارین روش و به سمت چپ بکشین و disMiss رو بزنید حالا دور تا دور صفحه رو نیگا کنید انگاری رندش کردن :دی
                  ویرایش توسط mamalmal : https://i-phone.ir/forums/member/111734-mamalmal در ساعت 03-06-2014, 03:10 PM

نظر

اقا من دیدم خیلیا گفتن بدون udid آپدیت کردن منم کردم و گوشی کار نمیکنه دیگه. نظر شما؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط MiRr0r نمایش پست ها
                      اقا من دیدم خیلیا گفتن بدون udid آپدیت کردن منم کردم و گوشی کار نمیکنه دیگه. نظر شما؟؟؟
                      فکر کنم
                      Shift + Restore کردی
                      اگه ابدیت رو میزدی اینجوری نمی شد
                      حالا شما باید UDID رو ثبت کنی

نظر

نوشته اصلی توسط MiRr0r نمایش پست ها
                        اگر هم بدون UDID رفته باشن تا بتاي ١ ميشه رفت ( من بعيد مي دون بدون UDID بشه رفت ) از بتاي ١ به بعد بعد از آپديت به بتاي ٢ در صورت كه UDID شما ثبت نشده باشه گوشي لاك ميشه !

نظر

[/QUOTE=MiRr0r;946723]اقا من دیدم خیلیا گفتن بدون udid آپدیت کردن منم کردم و گوشی کار نمیکنه دیگه. نظر شما؟؟؟[/QUOTE]
                          یعنی چی کار نمیکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mamalmal نمایش پست ها
                            [/quote=mirr0r;946723]اقا من دیدم خیلیا گفتن بدون udid آپدیت کردن منم کردم و گوشی کار نمیکنه دیگه. نظر شما؟؟؟
                            یعنی چی کار نمیکنه ؟[/quote]
                            منظورشون این است که اکتیو نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
                              اگر هم بدون UDID رفته باشن تا بتاي ١ ميشه رفت ( من بعيد مي دون بدون UDID بشه رفت ) از بتاي ١ به بعد بعد از آپديت به بتاي ٢ در صورت كه UDID شما ثبت نشده باشه گوشي لاك ميشه !

اپدیت بعدی به نظرتون کی میاد؟

نظر

shift update زدم

حالا چطوری ثبت کنم؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X