اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ahsbax نمایش پست ها
    مطمعنی ؟ یعنی من آپدیت کنم وایبر مشکلی نداره ؟؟؟
    مگر نگفتید بر روی دیوایس شما مشکل داشته و کرش میکند؟!
    برای بنده حدود ۴۰ دقیقه دو بار کرش کرده و مشکلی غیر از این نداشته.

نظر

• نوشته اصلی توسط ahsbax نمایش پست ها
      مطمعنی ؟ یعنی من آپدیت کنم وایبر مشکلی نداره ؟؟؟
      خود وایبر مشکل نداره.فقط بعضی وقتا کیبوردش نا پدید میشه که باید از پایین بکشید بالا که در اون صورت دیگه نمیتونید ببینید توی کادر چی مینویسید

نظر

• منم تازه نصب کردم وقتی که میرم تو برنامه واتس اپ رو بعضی مخاطب هارو میزنم خودش خارج میشه

- - - - - - - - - -

منم تازه نصب کردم وقتی که میرم تو برنامه واتس اپ رو بعضی مخاطب هارو میزنم خودش خارج میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط amir-abedini نمایش پست ها
          منم تازه نصب کردم وقتی که میرم تو برنامه واتس اپ رو بعضی مخاطب هارو میزنم خودش خارج میشه

- - - - - - - - - -

عزیز نسخه بتا یعنی ازمایشی و اینجور چیزها پیش میاد و اینکه اینو خدمتتون عرض کنم و یه نسخه جدید میاد و در حالت بتا هست باید صبر کنید تا از بتا خارج و بشه و سازنده اون برنامه برای ios 8 اپدیت بده برای برنامش
          این جور مشکل ها به این برمیگرده که برنامه با این ورژن از ios سازگار نیست و هیچ ربطی هم به سیستم عامل اپل نداره و شما باید صبر کنید یک اینکه ios8 به طور عمومی منتشر شه و ۲ اینکه سازنده اون برنامه برنامشو برای ios 8 بهینه و بروز کنه!
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• باگهای حل شده در نسخه جدید:
            1- App Store no longer crashes when searching for an app
            2- Auto correct doesn't disable in Mail when replying
            3- (Issue with Headphone controls and behavior has been resolved (music app crashing, audio not switching from headphone to speaker when unplugged
            4- Private mode no longer saves history
            5- iCloud contact sync for some users is now working
            6- Issue where music app would crash to a black screen when iTunes Match was enabled, appears to have been fixed
            ویرایش توسط alireza.alipour : https://i-phone.ir/forums/member/5660-alireza-alipour در ساعت 23-07-2014, 10:29 AM

نظر

• سلام،من گوشی من خیلی زود شارز تموم میکنه وقتی هم تو شارز میکنم خیلی داغ میکنه از وقتی که به ۸ابدیت کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط amir-abedini نمایش پست ها
                سلام،من گوشی من خیلی زود شارز تموم میکنه وقتی هم تو شارز میکنم خیلی داغ میکنه از وقتی که به ۸ابدیت کردم
                بتا 4 هستید؟
                فبل از اومدن به این نسخه همچین مشکلی داشتید؟

نظر

• نه بتا 3 هست
                  مشکلی نداشت الان دادم فروشگاه گوشی رو به 7.1.2برگردوند

نظر

• سلام
                    دوستان از 21 جولای که بتا 4 عرضه شد ه 16 روز میگذره و هنوز بتا 5 نیومده همیشه 14 روزه میومد یکم دیر کرده

نظر

• سلام
                      من گوشیم به بتا 8 ریستور کردم ولی متاسفانه خیلی زیاد شارز تموم میکنه وزیاد داغ میکنه چه هنگام بازی چه وقتی تو شارز هست ولی به فریمور اصلی که برگردوندم مشکل هست شد امیدوارم این مشکل تو فریمور اصلی که میاد حل شده باشه و مشکلهای متعدد ی که این بتا داشته

نظر

• نوشته اصلی توسط maki20 نمایش پست ها
                        سلام
                        دوستان از 21 جولای که بتا 4 عرضه شد ه 16 روز میگذره و هنوز بتا 5 نیومده همیشه 14 روزه میومد یکم دیر کرده
                        خیر دیر نکرده شما محاسباتتون اشتباهه، فردا شب میشه ۱۴ روز!

نظر

• نمیدونم ولا من اینطوریم یا کسه دیگه ای هم هست که دلش برای نوار Slide To unlock تنگ شده باشه! من که واقعا نمیتونم تحمل کنم اصن دوس ندارم Slide To Unlock ای او اس 7 به بعد رو باز خدا رو شکر تو ios 8 تصویر تماس گیرنده تمام صفحه شد وگرنه من که می مردم

نظر

• آقا Beta 5 هم اومد!!! لطفا بزارین برا دانلود!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrantx نمایش پست ها
                              آقا Beta 5 هم اومد!!! لطفا بزارین برا دانلود!!!!!
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post959123

نظر

• ببخشید اسپمه ولی واقعا دوباره موقع تماس ، عکس مخاطب تمام صفحه میوفته؟

نظر

صبر کنید ..
                                X