اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان میگم تو Beta 2 برنامه open v*n درست شده یا باز هم کار نمیکنه !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
      دوستان میگم تو Beta 2 برنامه open v*n درست شده یا باز هم کار نمیکنه !؟
      نه متاسفانه كار نميكنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط maki20 نمایش پست ها
        اولا سوال کردم ..
        دوما شما خیلی سایتتون خوب ولی چند باری اتفاق افتاده که تو اطلاع رسانی یا گذاشتن فایلها از بعضی سایتها یا انجمنها عقب بودین
        برا خود من اتفاق افتاده توهمین سایت شاید به دلیل مشکلاتی بوده ولی سایتی که مثل شما خوب باشه توقع همه میبره بالا
        دوست عزیز واقعا تعجب میکنم که شما همچین نظری راجب اینجا میزنید ،من کاربر کاملا عادی هستم تو این سایت و تعصبی هم ندارم ولی باید بگم ۴ سال هست تو این انجمن هستم ، باهاش حرفه ای ای او اس رو یاد گرفتم ، حرفه ای مک رو یاد گرفتم و تو این ۴ سال هیچ وقت نبوده که اینجا چیزی رو پیدا نکرده باشم تا به انجمن های دیگه سر بزنم ، واقعا از دوستانم در این انجمن به خاطر سرعتتون سپاسگزارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
          چرا؟ دلیل؟
          به دلیل اینکه در سرویسهای اپراتورهای خارج از کشور امکان نرسیدن پیامها بسیار کم و در حد ۰ میباشد. و همچنین در صورت ارسال نشدن پیام توسط خود اپراتور اطلاع رسانی میشود.
          .:amgr:.

نظر

• مصرف باتری در بتا دو بهتر شده است

نظر

• سلام دوستان....
              چیزی که برای من خیلی خوشایند بود برگشتن امکان عکس های مخاطبین بصورت تمام صفحه در هنگام تماس ورودی یا خروجی بود که خوشحالم دوباره اینکار رو کردن.
              بجای اون عکس کوچیک دایره ای کنار اسم مخاطب....

نظر

• برای من برعکس مصرف باتری بالاتر رفته ودر حالت لاک هم داغ هست یه مقدار که مجبور شدم ریستور کنم به7.1.1

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستانی که نصب کردن آیا مشکل کرش setting رفع شده یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                    دوستانی که نصب کردن آیا مشکل کرش setting رفع شده یا نه؟
                    اين چند ساعتي كه من رو گوشيم نصب كردم در قسمت تنظيمات كرشي نديدم فقط بيشتر كرش ها رو برنامه هاي نصبي هست كه اونم طبيعيه .

نظر

• منم داشتم مشكل رو ، شما قابليت زوم (تپ كردن با ٣انگشت) رو آف كنيد درست ميشه ، اگر هم از خود گوشي امكان اين كار نبود رسل كنيد به ايتونز و از صفحه اول كه عكس گوشي رو مياره اين كار رو بكنيد

نظر

• مصرف باتری برای شما بالاتر نرفته؟یا گوشی داغ کنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
                          این اپل نمیخواد بلاخره پیام تحویل رو در مسیج فعال کنه ؟!!!
                          واسه این یه امکان کوچیک مجبورم sms هام رو با گوشی دیگم بفرستم
                          دوست عزيز اگه دليوري واستون مهمه، سيم كارت رايتل بگذاريد تو آيفونتون ، اگه اس ام اس تون دليور نشه مثل اپراتور هاي امريكا و اروپا بهتون اس ام اس ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
                            دوست عزيز اگه دليوري واستون مهمه، سيم كارت رايتل بگذاريد تو آيفونتون ، اگه اس ام اس تون دليور نشه مثل اپراتور هاي امريكا و اروپا بهتون اس ام اس ميده
                            كي همچين حرفي زده؟
                            بيشتر از يه ساله رايتل دارم تا حالا اصلا همچين چيزي كه شما ميگي نديدم

🌵

نظر

• من هم این مشکل را داشتم به 7.1.1 ریستور کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                                كي همچين حرفي زده؟
                                بيشتر از يه ساله رايتل دارم تا حالا اصلا همچين چيزي كه شما ميگي نديدم

[emoji266]
                                پس هميشه دليور شده ديگه [emoji4]

نظر

صبر کنید ..
                                X