اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دقيقاً همون باكسس اخه تو ورژن 7 با خاموش كردن check spelling درست ميشد مرسي از راهنمايي تون دوست عزيز يه سوال ديگه من داخل سافاري كلي reading list داشتم ولي وقتي به ios 8 امدم هيچ كدوم نيست با اينكه icloud هم on هست مرسي اگه راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
      دقيقاً همون باكسس اخه تو ورژن 7 با خاموش كردن check spelling درست ميشد مرسي از راهنمايي تون دوست عزيز يه سوال ديگه من داخل سافاري كلي reading list داشتم ولي وقتي به ios 8 امدم هيچ كدوم نيست با اينكه icloud هم on هست مرسي اگه راهنمايي كنيد

آپدیت کردید به iOS 8 یا ریستور !؟ اگه آپدیت کردید نباید میپریده اگه ریستور کردید مطمئنید Safari آیکلودتون روشنه !؟

نظر

• Restor كردم دوست عزيز بله روشن هست اتفاقاً همين الان چك كردم

نظر

• نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
          دوست عزیز منظورتون اون باکسی که بالای کیبورد باز میکنه و کلمه پیشنهاد میده هستش!؟ اگه مشکلتون این باشه باید اونو با دست به طرف پایین بکشید باکس رو تا بسته شه و دیگه مزاحمتون نشه..
          شما هم همینطور مثه ایشون عمل کنید اگه منظورتون اینه و نیازی به بستن برنامه ها نیست
          البته جز این اگه کلید تغیر کیبورد رو هم نگه داری میشه افش کرد من مشکلم این بود کلا اتوکرکت ش افه ولی هنوزم برام گاهی درست میکنه بعد که میرم تو ستینگ میبینم خود به خود روشن شده تنها راه حلم بستن برنامه ها بود بعد دیگه خاموش میموند

فکنم ایکلود هنوز با 8 کامل مچ نشده من تمام سیو بازی هاییم که رو ایکلود بوده پریده فقط گیم ستنتری ها مونده مثلا تمام بازی هام رو با لوکال آی ای پی کلی خرید توش زده بودم و بک آپ گرفتم الان بعد نصب تا باز میکنم ارور میده که دیتا هایه اکلود قبل از ورژن 8 قابل بازگشت نیست با اینکه برنامه ها رو با ایتلوز بک آپ گرفته بودم ولی خوب بازی هام همه از 0 شروع شد غیر بوم بیچ !
          ویرایش توسط iilliya : https://i-phone.ir/forums/member/81430-iilliya در ساعت 06-06-2014, 09:41 PM

نظر

• دوستان تو اون ۲۲ زبان dictation که اضافه شده شاید فارسی هم باشه , یه نگاهی بکنید بی زحمت

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_bluebat نمایش پست ها
              دوستان تو اون ۲۲ زبان dictation که اضافه شده شاید فارسی هم باشه , یه نگاهی بکنید بی زحمت
              دوست عزیز صفحات اول همین تاپیک رو نگاه کنید میبینید که دوستان گفتند فارسی اضافه شده به زبان های سیستم عامل

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
              Restor كردم دوست عزيز بله روشن هست اتفاقاً همين الان چك كردم

خب چون ریستور کردید پریده و دوست عزیزمون کاربر iiliya احتمالاً درست میفرمایند هنوز آیکلود کامل مچ نشده با iOS 8

نظر

• سلام
                دوستان کسی تونسته با ibaclupbot کیبورد فارسی نصب کنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط irpars نمایش پست ها
                  سلام
                  دوستان کسی تونسته با ibaclupbot کیبورد فارسی نصب کنه ؟
                  سلام
                  تست كردم نشد در نسخه هاى قبل كيبرد فارسى وجود داشت ولى به صورت مخفى ظاهرا در اين نسخه به طور كامل حذف شد

نظر

• سلام
                    دوستانی که به IOS 8 آیدیت کردید ممگنه بفرمایید کسایی که تو Contact براشون عگس گذاشتید وقتی تماس می گیرید یا تماس می گیرند عکس کامل و شفافه یا مثل 7 یک آیکون خیلی کوچیکه ؟
                    ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط LastOutcast نمایش پست ها
                      سلام
                      دوستانی که به IOS 8 آیدیت کردید ممگنه بفرمایید کسایی که تو Contact براشون عگس گذاشتید وقتی تماس می گیرید یا تماس می گیرند عکس کامل و شفافه یا مثل 7 یک آیکون خیلی کوچیکه ؟
                      ممنونم
                      سلام
                      با 7 فرقى نكرده

نظر

• دوستان جریان این هات اسپات چیه !! یه سری میگن دارن یه سری میگن ندارن (جدا از مورد وصل شدن سلولار برای اومدنش ها !! ) من به شخصه ندیدمش تو 8 هنوز ولی یه بچه ها گفت بک اپ 7 رو که ریخته چند ساعتی بوده بعد غیب شده باز !!

البته فکنم نباید باشه چون با سیستم مچ شدن جدیدی که با مک جدید گزاشته احتمالا باید کل این قسمت رو دوباره بنویسن که مک بتونه اتوماتیک هات اسپات رو روشن کنه !!

نظر

• viber من کرش میکنه ؟
                          whatsapp موقع که فارسی مینویسم کرش میشه ؟

ویرایش توسط abahramiir : https://i-phone.ir/forums/member/84663-abahramiir در ساعت 07-06-2014, 10:38 AM

نظر

• من به شخصه اگه روتیشن گوشی وصل باشه لاین کرش میکنه تو حالت لند اسکیپ نمیره یه تست بزن من مشکلی با مسنجر ها ندارم به جز لاین !!

نظر

• نوشته اصلی توسط abahramiir نمایش پست ها
                              viber من کرش میکنه ؟
                              whatsapp موقع که فارسی مینویسم کرش میشه ؟

ببخشید دفه بعد میگم نسخه های بتااا خیلی خوووب باشن جوری که کرش نکنه برنامه ها ... یه ایمیل هم به تیم کوک و دست اندر کاراشون میدم که وایبر شما فقط کرش میکنه ...

نظر

• باسلام
                                از دوستانی که نسخه بتا را ریختن می خواستم ببینم ضعف در سیگنال دهی وایفا هم هنوز موجود هست
                                اگه رفع نشده یه پیام به اپل بدن بگن که این مشکله حل کنه
                                چون واقعا قدرت سیگنال ایفون جلوی یه گوشی معمولی اندرویدی کم میاره .

نظر

صبر کنید ..
                                X