اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

وایبر کرش داره راهی هست کرش نکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad7030 نمایش پست ها
      سلام

وایبر کرش داره راهی هست کرش نکنه؟
      اولا این یک نسخه بتا هست !! و برای برنامه نویس ها نه برای شما که یه کاربر عادی هستی! و بتا هم یعنی ازمایشی و دارای باگ که باید توسط برنامه نویس ها عیب یابی بشه و به اپل گزارش بشه تا اقدام به برطرف کردنش در بتای های دیگه و همچنین نسخه فاینال بکنن! با اینکه خیلی از دوستان نصب کردن ولی خوب نباید این کار انجام بشه در اصل ولی حالا که شما نصب کردی نباید انتظار داشته بی نقض کار کنه و باید با ریپورت هایی که میدید اقدام به برطرفش کردنش بکنید که البته اون اپ ربطی به اپل زیاد نداره و باید توسط برنامه نویس های اون برای برای ios 8 بهینه بشه
      در ضمن نصب کردن برنامه های متعدد برای نصب روی نسخه بتا توصیه نمیشه زیاد!
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        اولا این یک نسخه بتا هست !! و برای برنامه نویس ها نه برای شما که یه کاربر عادی هستی! و بتا هم یعنی ازمایشی و دارای باگ که باید توسط برنامه نویس ها عیب یابی بشه و به اپل گزارش بشه تا اقدام به برطرف کردنش در بتای های دیگه و همچنین نسخه فاینال بکنن! با اینکه خیلی از دوستان نصب کردن ولی خوب نباید این کار انجام بشه در اصل ولی حالا که شما نصب کردی نباید انتظار داشته بی نقض کار کنه و باید با ریپورت هایی که میدید اقدام به برطرفش کردنش بکنید که البته اون اپ ربطی به اپل زیاد نداره و باید توسط برنامه نویس های اون برای برای ios 8 بهینه بشه
        در ضمن نصب کردن برنامه های متعدد برای نصب روی نسخه بتا توصیه نمیشه زیاد!
        منم کاربر عادی نیستم دوست عزیزم

راستی دوستان آیتونز چرا فضای اشغال شده حافظه رو نشون نمیده؟

نظر

• مصرف باتری به نسبت 7.1.1 تغییری کرده بهتر شده آیا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone 2696 نمایش پست ها
            مصرف باتری به نسبت 7.1.1 تغییری کرده بهتر شده آیا ؟
            رو گوشی من به صورت واضحی مصرف باتری بهتر شده. البته شاید مقایسه درستی نباشه چون قبلا که روی ۷ بودم تعداد زیادی اپ داشتم ولی روی این الان زیاد ندارم. ولی با این حال تغییر خیلی خوبی کرده به نظرم.

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad7030 نمایش پست ها
              منم کاربر عادی نیستم دوست عزیزم

راستی دوستان آیتونز چرا فضای اشغال شده حافظه رو نشون نمیده؟

عذر میخوام بخاطر اینکه سوال به این ابتدایی رو پرسیدن فکر کردم کاربر عادی هستید
              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Behrad3d نمایش پست ها
                رو گوشی من به صورت واضحی مصرف باتری بهتر شده. البته شاید مقایسه درستی نباشه چون قبلا که روی ۷ بودم تعداد زیادی اپ داشتم ولی روی این الان زیاد ندارم. ولی با این حال تغییر خیلی خوبی کرده به نظرم.
                قبلا با 7.1.1 چقد دووم میاورد ؟ الان با iOS 8 چقد دووم میاره زیر دستتون ؟؟؟

نظر

• رو گوشی من این برنامه باگ ریپورتر خودش باگ داره بعد که اپل ای دی رو میزنم میره تو میپره بیرون دی:

بعد شکلک ها تو لاین مشکل داره از کجا میشه گزارش کرد بهشون ؟

یه مورد دیگه وقتی میرم تو اپ استور برای نصب برنامه ها اطلاعات برنامه رو نشون نمیده کلا فقط ایکونش میاد و زیرش پاکه پاکه

راستی بتا دو کی میاد به نظرتون ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iilliya نمایش پست ها
                    رو گوشی من این برنامه باگ ریپورتر خودش باگ داره بعد که اپل ای دی رو میزنم میره تو میپره بیرون دی:

یه مورد دیگه وقتی میرم تو اپ استور برای نصب برنامه ها اطلاعات برنامه رو نشون نمیده کلا فقط ایکونش میاد و زیرش پاکه پاکه

بتا دو معمولا يك هفته بعد مياد
                    البته دو هفته هم سابقه داشته

🌵

نظر

رو گوشی من این برنامه باگ ریپورتر خودش باگ داره بعد که اپل ای دی رو میزنم میره تو میپره بیرون دی:

مدت زمان عرضه ى بتاى بعد معمولاً ٢هفته هست دوست عزيز .

نظر

• آیا باید دیوایستون رو آپگرید کنید؟

BRYAN M. WOLFE

اولین نسخه بتا iOS 8 منتشر شده، همینطور پیشنمایش OS X 10.10. چند ماهی طول خواهد کشید تا هر کدام از این ها برای دانلود عمومی در دسترس باشند.

کی نسخه نهایی منتشر خواهد شد؟ اگر با دلالت بر گذشته بخواهیم نظر دهیم، انتظار می رود که هر دو سیستم عمل در سپتامبر یا اکتبر برای عموم عرضه شوند. برای iOS 8 باید گفت این که درست بلافاصله قبل از عرضه "آیفون 6" خواهد بود.

سال گذشته، اپل شش نسخه بتا از iOS 7 رو قبل از انتشار نسخه نهایی در اختیار دولوپر ها قرار داد. یک سال قبلتر، iOS 6 نیز چهار نسخه بتا را برای توسعه دهندگان به همراه داشت.

طولانی ترین پروسه توسعه برای یک iOS در سال 2011 برای iOS 5 بود. در اون سال برای پیش از انتشار نسخه نهایی هفت نسخه بتا منتشر شده بود.

واقعا iOS 8 (بتا) را می خواهید؟

اپل نمی خواهد کسی غیر از توسعه دهندگان از نسخه های بتا استفاده کنند. با این حال، خیلی ها از این نسخه های بتا استفاده می کنند.

اگر دارید برنامه ریزی می کنید که دیوایستون رو به نسخه iOS 8 آپدیت کنید، ما پیشنهاد می کنیم حداقل تا زمانی که نسخه سوم یا چهارم بتا منتشر شود، صبر کنید. نسخه هایی که زودتر از این عرضه شوند، به نظر ما بسیار بسیار متزلزل و نا پایدار برای دیوایس هایی که هر روز استفاده می شوند، هستند.

اگر مثل پارسال باشه، بتای سوم یا چهارم باید تا جولای منتشر بشوند.

برای اطلاعات بیشتر به این لینک که راهنمای تاریخ ورژن های این سیستم عامل هست، مراجعه کنید.

OS X Yosemite

برای اولین بار، اپل نسخه بتا OS X رو منتشر کرده. محدود شده به اولین یک میلیون نفری که اقدام به آپدیت کردن مک شون می کنند؛ این یک راه کار عالی برای کاربران عادی هست که یک نگاهی به جدیدترین برنامه مک، OS X Yosemite بندازند.

نظر ما: شما احتمالا نباید سیستم عاملتون رو به فعلا به OS X Yosemite آپدیت کنید. مخصوصا آن هایی که هر روز استفاده می شوند.

ما پیشنهاد می کنیم که حداقل تا انتشار پیش نمایش سوم یا چهارم صبر کنید در غیر این صورت خودتون رو برای رو به رو شدن با بسیاری از مشکلات آماده کنید.

ما پیشرفت های این سیستم عامل ها رو در هفته ها یا ماه های پیش رو دنبال خواهیم کرد.

لینک مقاله

نظر

• با سلام براي من در قسمت keyboard با اينكه check spelling رو خاموش كردم ولي باز وجود داره و يه مشكل ديگه اينه كه reading list تايي كه در 7.1 داشتم الان وجود نداره و يه سوال ديگه ميشه بكاپ 7.1 ريستور كنم روي 8 با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                            با سلام براي من در قسمت keyboard با اينكه check spelling رو خاموش كردم ولي باز وجود داره و يه مشكل ديگه اينه كه reading list تايي كه در 7.1 داشتم الان وجود نداره و يه سوال ديگه ميشه بكاپ 7.1 ريستور كنم روي 8 با تشكر
                            بعد که چک اسپل رو آف کردی برو تمام برنامه هات رو از داخل تسک منیجر ببند منم همین مشکل رو داشتم البته هنوزم گاهی تو مسیج درست میکنه ولی خوب مثل قبل نیست

بک آپ هم من ریستور کردم از 7.0.6 جز یک سری برنامه هام که برنگشت (با اینکه با اپل ای دی خودم بود) همه چی برگشت

---------------

من فعلا این مشکل ها رو دارم

شکلک هایه لاین

برنامه باگ ریپورتر که کرش میکنه میپره بیرون

چیزی که جدید دیدم برنامه اوپن و÷ پ/ ان هم پروفایل توش ایمپورت نمیشه
                            ویرایش توسط iilliya : https://i-phone.ir/forums/member/81430-iilliya در ساعت 06-06-2014, 03:48 PM

نظر

بعد که چک اسپل رو آف کردی برو تمام برنامه هات رو از داخل تسک منیجر ببند منم همین مشکل رو داشتم البته هنوزم گاهی تو مسیج درست میکنه ولی خوب مثل قبل نیست

بک آپ هم من ریستور کردم از 7.0.6 جز یک سری برنامه هام که برنگشت (با اینکه با اپل ای دی خودم بود) همه چی برگشت

---------------

شکلک هایه لاین

منم این مشکلات + کرش photos ، Line ، Viber

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                                با سلام براي من در قسمت keyboard با اينكه check spelling رو خاموش كردم ولي باز وجود داره و يه مشكل ديگه اينه كه reading list تايي كه در 7.1 داشتم الان وجود نداره و يه سوال ديگه ميشه بكاپ 7.1 ريستور كنم روي 8 با تشكر
                                دوست عزیز منظورتون اون باکسی که بالای کیبورد باز میکنه و کلمه پیشنهاد میده هستش!؟ اگه مشکلتون این باشه باید اونو با دست به طرف پایین بکشید باکس رو تا بسته شه و دیگه مزاحمتون نشه..

نوشته اصلی توسط iilliya نمایش پست ها

---------------

شکلک هایه لاین

شما هم همینطور مثه ایشون عمل کنید اگه منظورتون اینه و نیازی به بستن برنامه ها نیست ..

نظر

صبر کنید ..
                                X