اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
    دوستان کسی با Open V*N مشکل نداره رو iOS 8 !?
    چرا من با open V... مشکل دارم اصلا واکنشی برای اتصال نشون نمیده و پسوردم رو پاک میکنه. سیری اولش کار میکرد الان نمیکنه... صدای کلیک کیبوردش خیلی زیاد شده یعنی ولومش رفته بالا ...
    واتس اپ کراش میشه اما بقیه چیزاش خوبه

نظر

• من با Touch ID هم مشکل دارم،
      اثر انگشت رو شناسایی نمیکنه، بعضی مواقع اجازه نمیده اثر انگشت جدید وارد کنم.
      هم‌چنین Location Service برای App Store دائما بازه و هرچی میزارمش روی Never باز هم استفاده می‌کنه.
      بعضی مواقع وقتی میرم تو ستینگ کزش میکنه و برمیگرده بیرون.
      ویرایش توسط ALI_BraveHeart : https://i-phone.ir/forums/member/42649-ali_braveheart در ساعت 04-06-2014, 12:51 AM

نظر

• آقا اين كيبوره جديدا كجاست؟
        رو آيپد پيدا نميكنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan1980 نمایش پست ها
          آقا اين كيبوره جديدا كجاست؟
          رو آيپد پيدا نميكنم.
          کیبوردی هنوز نیده فقط QuickType اضافه شده .. کیبورد ها فک کنم زمانی که ۸ فاینال بشه بیان

نظر

آقا اين كيبوره جديدا كجاست؟
            رو آيپد پيدا نميكنم.
            فقط روی برخی زبان جواب میده مثلا انگلیسی

نظر

• Quick type چطوري فعال ميشه؟

نظر

Quick type چطوري فعال ميشه؟
                از تو قسمت کیبورد اون گزینه Auto -Correction رو فعال کن فعال میشه QuickType

نظر

• كسي هست كه تونسته باشه كيبورد فارسي رو فعال كنه؟
                  مثل اينكه ديگه اون روش هاي قديم واسه فعال كردن كيبورد جواب نميدن.
                  از طريق ibackuobot هم نشد...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• واقعا عالیه هر جای صفحه را لمس میکنی ۵ سانتیمتر جابجا در نظر میگیره خیلی باحاله
                    مثلا روی phone میزنی music یا safari رو باز میکنه
                    ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 04-06-2014, 09:58 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                      واقعا عالیه هر جای صفحه را لمس میکنی ۵ سانتیمتر جابجا در نظر میگیره خیلی باحاله
                      يعني چي؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                        واقعا عالیه هر جای صفحه را لمس میکنی ۵ سانتیمتر جابجا در نظر میگیره خیلی باحاله
                        مثلا روی phone میزنی music یا safari رو باز میکنه
                        من كه همچين مشكلي ندارم
                        دوستان وايبر هيچ كاري نميشه كرد درست بشه اعصاب خورد ميكنه

نظر

• ببخشيد كسانى كه ios8 beta را نصب كردند مىتوانند بگويند كه بازى هاى clash of clans ,boom beach, hay day روى آن باز مى شود يا نه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.jafari نمایش پست ها
                            ببخشيد كسانى كه ios8 beta را نصب كردند مىتوانند بگويند كه بازى هاى clash of clans ,boom beach, hay day روى آن باز مى شود يا نه؟؟
                            دوست عزیز من رو گوشیم بازی های clash of clans و boom beach رو نصب دارم در حال حاضر هم بدون مشکل اجرا میشه. البته برنامه های وایبر و لاین هم بدون مشکل کار میکنه تنها ایرادی که در برنامه لاین دیدم این بود که شکلک ها مخصوصا برنامه لاین ناقص اجرا میشه و همه ی شکلک ها به یک صورت دریافت و مشاهده میشه.

- - - - - - - - - -
                            ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 04-06-2014, 11:07 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                              دوست عزیز من رو گوشیم بازی های clash of clans و boom beach رو نصب دارم در حال حاضر هم بدون مشکل اجرا میشه. البته برنامه های وایبر و لاین هم بدون مشکل کار میکنه تنها ایرادی که در برنامه لاین دیدم این بود که شکلک ها مخصوصا برنامه لاین ناقص اجرا میشه و همه ی شکلک ها به یک صورت دریافت و مشاهده میشه.

- - - - - - - - - -

روى آيپد چطور باز مى كند يانه؟؟

نظر

• با سلام و تشكر از زحمات مديران سايت،دو سؤال داشتم:١- بتاي دوم به فاصله چقدر از بتاي اول ارائه ميشه؟٢-بهترين سايت براي ثبت udid چيه!؟

نظر

صبر کنید ..
                                X