اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 GM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط dwight نمایش پست ها
    با سلام!من iOS 7 beta 6 دارم،ميخواستم بدونم اگه بك آپ بگيرم و به 7 ريستور كنم ميتونم بك آپ رو ريستور كنم يا نه!؟با تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
    اگر ويندوز داريد نه ولي اگر مك داريد ميشه.

نظر

• سلام دوستان چطوری این فایل dmg رو به ipsw تبدیل کنم؟؟؟؟؟

نظر

• آقا من ریستور کردم حالا اکتیو نمیشه این پیغامو میده چی گلی به سرم بگیرم؟؟
        This device is not registered as part of the iPhone Developer Program. If you are a member of the Program, please register your device in the iPhone Developer Program Portal.

نظر

• سلام
          گوشی من iphone 4 هستش و رسیتور کردم ios7
          آقا هیچ مشکلی نداره و خیلی روون و عالی تر از ios6 رو گوشیم جواب میده حتی مصرف باتریش هم بهتر شده ، حتی یبار هم کرش نکرده
          کلا مححححححححححححححححححححححشره
          دوستان با خیال راحت رو iphone 4 نصب کنید

نظر

• رادیو ایتونز چند ثانیه خوند قطع شد، ایران ساپورت نمیکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط victo0ori نمایش پست ها
              حدودا مصرف باتریش چقدره؟ parallex effect روی iphone 4s هست یا حذف شده؟
              مصرف باتري براي من روي آيپد ٣(كه باتريش تو ٦و ٥ عالي بود)خيلي جالب نيست!
              البته من هم wifi ام روشنه،هم سيم كارتم(+نور صفحه وسط-بدون بازي)
              ولي در كل عاليه سيستم!(من آپديت كردم،شايد اگه ريستور كنيد،مصرف بهترم باشه)

نظر

• با سلام من آیفون ۵ رو الان ریستور کردم اما موقع ریختن اپلیکیشن آیتونز این پیغامو میده :
                you are not authorised for it on this computer
                من اپلیکیشن هارو از خود آیتونز خریدم با مک

نظر

• نوشته اصلی توسط victo0ori نمایش پست ها
                  حدودا مصرف باتریش چقدره؟ parallex effect روی iphone 4s هست یا حذف شده؟
                  ديشب ساعت نه
                  تا الان ساعت يازده
                  كلي هم باهاش ور رفتم ٦٣ درصد
                  پارالكس نميدونم كدومه ولي اگه بك گراند متحركه رو ميگي كار ميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط sinarr
                    سلام خسته نباشید دوستای عزیز و زحمت کش که انقدر پیگیر هستین ولی یه انتقاد کوچیک میکنم اگه اشکالی نداره
                    من از انجمن از همین پست یکبار شب اول فایل ایپاد تاچ 5 رو دانلود کردم درست بود تا هنگام تبدیل به ipsw اما هنگام ریستور و اکسترکت فایل ایتونز ارور میداد که فایل مشکل داره پیش خودم فکر کردم شاید فایل کامل اپلود نشده و من عجله کردم دانلود کردم
                    باز دیشب فایل رو گذاشتم برای دانلود صبح که امروز باشه هیچ برنامه ای رو این کره خاکی نتونست تبدیل به ipsw بکنه مشکلی نداره که اینجوری شده شما هم انسان هستین و اشتباه میکنید ولی این که ادم اشتباه رو بپذیره تا اینکه با قلدوری بگه فایل سالمه خیلی تفوت داره چند تا پست قبل یکی دیگه از دوستامون این مشکل رو داشت که هیییییییییییییچ پاسخ منطقی از مدیرای پست و انجمن نگرفت قصد ندارم به کسی بی احترامی کنم ولی شما الان جز یکی از بزرگترین سایت های apple ایران هستید یکم به فکر کاربرتون که 3 گیگ ترافیک اینترنتش پریده باشید مشکلی نداره شما اخرین سایت باشین که gm7 رو میذارین و بدون مشکل ولی شما این بار حول کردین اولین سایت بودین که فایل های gm7 رو اپ کردین و پر از مشکل
                    امید وارم باز جواب نشنوم که فایل ها کاملا سالم هست
                    روز خوش
                    نوشته اصلی توسط mohamadb24 نمایش پست ها
                    سلام
                    گوشی من iphone 4 هستش و رسیتور کردم ios7
                    آقا هیچ مشکلی نداره و خیلی روون و عالی تر از ios6 رو گوشیم جواب میده حتی مصرف باتریش هم بهتر شده ، حتی یبار هم کرش نکرده
                    کلا مححححححححححححححححححححححشره
                    دوستان با خیال راحت رو iphone 4 نصب کنید
                    دوست عزیز اگه سالم نیست پس چطور این دوستمون جواب گرفتن؟
                    شما جای انتقاد منفی سعی کنید سوالات رو مطرح فرمائید تا جواب بگیرید اینطوری صحبت کردن درست نیست تمامی اعضای این سایت اگه به ما جواب میدن یا فایلی را در اختیار ما می گذارن نشانه تهدشان نیست و به همه لطف می کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط ahsbax نمایش پست ها
                      ميشه دوست عزيز
                      ميشه توضيح بديد چطور ميشه ريستور كرد من امتحان كردم ارور ٣١٩٤ ميده كه اين ارور هم مربوط به ورژن آيتونز

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط mass65021 نمایش پست ها
                        iphone 4s ورژن 6.1.4 نداره به 6.1.3 رستور کنم بعد 7 درست میشه؟
                        بله به 6.1.3 ریستور کن درست می شه

نظر

• نوشته اصلی توسط SAREBAN380 نمایش پست ها
                          سلام خسته نباشید با آپدیت خود گوشی نمیشه آپدیت کرد
                          گوشیه من نسخه بتا 6 و الان چیزی تو آپدیت پیدا نمیکنه
                          مرسی از راهنمایتون
                          باید ریستور کنید از بتا!

نظر

• سلام بچه ها با تشکر از سایت گرامی من روی آیپد ۳ و آیفون ۵ نصب کردم بسیار روونه و کار می کنند بدون مشکلی

نظر

• فایل آیپاد تاچ مشکل داره !!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• سلام
                                رو 4s نصب کردم .. یکم لگ داره ... ولی 95% روان و سریع هست . ایفون 5 بدون مشکل و کندی .. کاملا سریع و روان ..

دوستان راهی هست موزیک و بدون ایتونز بتونم بریزم رو گوشی ؟
                                ویرایش توسط black66 : https://i-phone.ir/forums/member/1681-black66 در ساعت 12-09-2013, 12:01 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X