اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 GM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
    با آیپد کمی مشکل داره!
    من روی آیپد ۴ تست کردم، کمی هنگی داره, مخصوصاً با سافاری بعد از ۵ دقیقه کار و ارسال پیامهای تحت وب کرش میکنه!!!
    جالب اینه که من روی یک آیپد دیگه ریستور کردم، و مجدد بدون مشکل به ۶.۱.۳ برگردوندم!
    پس با اين حساب من برگدرم به ٦.١.٣
    حيف جيلبريك كه اذ دست دادم.واثعا اين ورژن همه جاش گير و هنگ هست.مولتي تستينگش كه كلا لگ داره.حيف. اينم از نسخه نهاييشون.

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
      پس با اين حساب من برگدرم به ٦.١.٣
      حيف جيلبريك كه اذ دست دادم.واثعا اين ورژن همه جاش گير و هنگ هست.مولتي تستينگش كه كلا لگ داره.حيف. اينم از نسخه نهاييشون.
      يعني ايپد دارا دانلود نكنن؟؟
      خيلي لگ داره؟؟
      خيلي عجيبه. ها مثلا نسخه فاينال بود

نظر

• من دلمو خوش کردم گفتم دیگه این نسخه فیناله هیچ مشکلی نداره همین 6.1.3 بمون بهتره پس

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
          من دلمو خوش کردم گفتم دیگه این نسخه فیناله هیچ مشکلی نداره همین 6.1.3 بمون بهتره پس
          بـا فیناله هیچ فرقی نداره عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
            بـا فیناله هیچ فرقی نداره عزیز
            خب بله از اين موضوع اطلاع داريم
            مسئله اى كه هست اينه كه مديرگرامى iconectin چند پست قبل گفتن باگ و مشكل داره براى ايپد 4
            از اين مسئله نگرانى داريم

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI717 نمایش پست ها
              يعني ايپد دارا دانلود نكنن؟؟
              خيلي لگ داره؟؟
              خيلي عجيبه. ها مثلا نسخه فاينال بود
              ببينيد.احساس كنيد ايفون چهار روي ورژن شيش داريد،حالا فرقش با ايفون پنج چقدره؟همونقدر الان من احساس ضعف ايپد بهم دست داده.يه باگ هاي مسخده اي داره كه من نميدونم واقعا اينا نميفهمم يا نديدن.
              با پنج انگشت كه برنامه ها رو ميبنري،اولش خوبه،دستتو كه همينطور جمع تد ميكني،يه هو يه قسمتش گير ميكنه و وقتي دستتاتو بر ميداري،به جاي اينكه به ارومي ايكن ها سر جاشون بيان،با يه تيك زشت اعمال ميشه.

وقتي بعضي از برنامه ها مثل ويديو رو ميخوايم با پنج انگشت ببنديم،پشتش كه صفحه اصلي هست ديگه والپيپر رو نميبيني و كلا خاكستريميشه،بعد سريع والپيپر مياد.خيلي بده

توي قسمت مولتي تستينگ،وقتي ميخواي وارد يه برنامه بشي،بجاي اينكه كل صفحه نمايش به ارومي مربوط به اون برنامه بشه،مثل كارتوناي قديمي با تيكه تيكه اعمال ميشه.لگ داره.

باز توي مولتي تستينگ وقتي داري بين برنامه ها چپ يا راست ميري،وقتي ميخواي يه برنامه رو انتخاب كني،دو ثانيه بايد صبر كني تا اون برنامه انتخاب بشه

وقتي توي تنظيمات ميخوايم والپيپري رو انتخاب كنيم،چهار ثانيه طول ميكشه كه اون والپيپر برامون بزرگ نمايش بده،وقتي هم انتخابش ميكنيم مثلا براي صفحه اصلي،دوباره چهار ثانيه اي بايد صبر كرد كه اعمالش كنه.

خيلي مسخرست دوستان.پشيمونم

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                ببينيد.احساس كنيد ايفون چهار روي ورژن شيش داريد،حالا فرقش با ايفون پنج چقدره؟همونقدر الان من احساس ضعف ايپد بهم دست داده.يه باگ هاي مسخده اي داره كه من نميدونم واقعا اينا نميفهمم يا نديدن.
                با پنج انگشت كه برنامه ها رو ميبنري،اولش خوبه،دستتو كه همينطور جمع تد ميكني،يه هو يه قسمتش گير ميكنه و وقتي دستتاتو بر ميداري،به جاي اينكه به ارومي ايكن ها سر جاشون بيان،با يه تيك زشت اعمال ميشه.

وقتي بعضي از برنامه ها مثل ويديو رو ميخوايم با پنج انگشت ببنديم،پشتش كه صفحه اصلي هست ديگه والپيپر رو نميبيني و كلا خاكستريميشه،بعد سريع والپيپر مياد.خيلي بده

توي قسمت مولتي تستينگ،وقتي ميخواي وارد يه برنامه بشي،بجاي اينكه كل صفحه نمايش به ارومي مربوط به اون برنامه بشه،مثل كارتوناي قديمي با تيكه تيكه اعمال ميشه.لگ داره.

باز توي مولتي تستينگ وقتي داري بين برنامه ها چپ يا راست ميري،وقتي ميخواي يه برنامه رو انتخاب كني،دو ثانيه بايد صبر كني تا اون برنامه انتخاب بشه

وقتي توي تنظيمات ميخوايم والپيپري رو انتخاب كنيم،چهار ثانيه طول ميكشه كه اون والپيپر برامون بزرگ نمايش بده،وقتي هم انتخابش ميكنيم مثلا براي صفحه اصلي،دوباره چهار ثانيه اي بايد صبر كرد كه اعمالش كنه.

خيلي مسخرست دوستان.پشيمونم
                اگه به اين صورت باشه كه افتضاحه
                اونوقت فردا اپديت كنيم حتما بيشتر از ده تا برنامه تو مولتى تسكنيگ باز باشه هنگ ميكنه
                اگه به اين صورت باشه افتضاحه
                حتما بايد اين باگ ها رفع بشه وگرنه مولتى تسكينگ ios6.1.3 به كل ios 7 مى ارزه.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• من تو iPad 3 بجوز اون مشكل ست كردن والپيپر هيچ كدوم از مشكلا رو ندارم همه چيز روونه !

نظر

• افتضاح ! فقط میتونم بگم افتضاحه! واسه اپل بعیده! هنوز کلییییییییییی باگ داره توی آیفون 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                      افتضاح ! فقط میتونم بگم افتضاحه! واسه اپل بعیده! هنوز کلییییییییییی باگ داره توی آیفون 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      میشه باگ ها رو بگی؟؟؟

منم بدونم ؟؟؟ از دیشب تا الان دارم استفاده میکنم :-o

نظر

• شما اگر میتونی 1 روز برو ios 6 نرمی و روونی اون رو ببین! بعد متوجه باگ ها میشی! اره نسبت به بتا بهتر شده !اما نسبت به 6 !!!!!!!! اگر از دوستان کسی ios 6 داره اصلا نیاد که تو ذوقتون میخوره!!

نظر

• سلام دوستان
                          کسی روی 4s تست کرده ببینه چجوریه من الان روی 4s ام 6.1.3 دارم از لحاظ سرعت خیلی تفاوت داره با 7؟ ارزش دلره ریستور کنم به 7 ؟

نظر

• آقا سلام
                            این لینکها عالی هستن از لحاظ سرعت دانلود ولی بدیش اینه که قابلیت resume ندارن!
                            من 2-3 بار تا حالا سعی کردم... 200-300 kbs دانلود داره و وقتی ارور می ده باید از صفر شروع کنی به دانلود... راهی نیست واسه رهایی از این ارورها؟
                            با تشکر

نظر

• شیفت ریستور میزنم ارور 3194 میده dfu باید ببرم ?

نظر

• ورژن جدید آیتونز برای ویندوز کی میاد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X