اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 GM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
    در صورتی که کاربر سیستم عامل ویندوز باشید نمیتونید با خود آیتیونز بکاپتون رو برگردونید، اما اگر از سیستم عامل مک استفاده میکنید میتونید این کارو انجام بدید.
    در صورت مشکل در استفاده از ایتیونز میتونید به 2 صورت زیر بعد از ریستور به ios7 gm بکاپتون رو بگردونید.

1. با استفاده از برنامه iTools (تست شده و مشکلی نداره حتی میتونید مجددا" موزیک،ویدیو،بازی و برنامه،کتاب و... مورد نظر رو سینک کنید).
    2 . با استفاده از ایکلود.
    عزیز چجوری از اهنگا بک اپ بگیرم با ایتولز؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
      عزیز چجوری از اهنگا بک اپ بگیرم با ایتولز؟
      اگه موزیکهاتون رو روی سیستم دارید که هیچ اما اگه ندارید با برنامه ی دیگه ایی مثل ایفون باکس یا ایتولز موزیکهاتون رو از روی دیوایستون استخراج کنید و بعد از رفتم به ios7gm مجددا" با برنامه های گفته شده بر روی دیوایستون اکسپورت کنید.

نظر

• مشکل با power iso حل شد ممنون دوست عزیز که زحمت کشیدی و جواب ما رو دادی . از خدا می خوام که هر مشکلی که داری برات حلش کنه :*:x

نظر

• دوستان ریستور کردم هم روی 4 هم 5 و اینکه کامل هم تست کردم ولی انگار کمی باگ داره در بعضی قسمت هاش و اینکه بعضی وقت ها بیشتر توی 4 یه هنگ کوچیکی میکنه که امیدوارم در اپدیت بعدی حل بشه
          و اینکه بعضی دوستان میگن دیگه جیلبریک نمیخاد اینجوری نیس
          اما طراحیش قشنگه و افکت هاش قشنگه مصرف باتریش بالا نرفته و کمترم نشده!
          اما از اینکه ریستور کردم پشیمون نیستم
          ولی 7 هنوز جای کار داره

نظر

• نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
            دوستان ریستور کردم هم روی 4 هم 5 و اینکه کامل هم تست کردم ولی انگار کمی باگ داره در بعضی قسمت هاش و اینکه بعضی وقت ها بیشتر توی 4 یه هنگ کوچیکی میکنه که امیدوارم در اپدیت بعدی حل بشه
            و اینکه بعضی دوستان میگن دیگه جیلبریک نمیخاد اینجوری نیس
            اما طراحیش قشنگه و افکت هاش قشنگه مصرف باتریش بالا نرفته و کمترم نشده!
            اما از اینکه ریستور کردم پشیمون نیستم
            ولی 7 هنوز جای کار داره
            منم رو ٤ تست كردم. يه خورده هنگ داره.
            اول كه رو settings يه بار كرش كرد. دوم هم تو music قسمت راديو بودم كه در حال پخش يهو ريبوت كرد خودبه خود.
            منم معتقدم جاي كارداره هنوز. ولي اينم بگم كه بيشتر از اين از آيفون ٤ انتظار نميره چون قديمي هستش ديگه.

نظر

• خيلي دور از انتظار نيست رو ٤ كمي هنگ داشته باشه
              اما ١٠٠٪ خيلي از اين مشكلاتي كه رخ مي ده با آپديت بعدي حل مي شه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• دوستان لینک های جدید همگی با فرمت ipsw و به صورت مستقیم به پست اول اضافه شد

لینک ها تماما از اینجا برداشته شده و ریموت شده اند
                http://pastebin.com/DZ5KTt0L

مطمن باشید که فایل رو درست و هماهنگ با دستگاه تون دانلود کنید
                اگه مطمن نیستید در این تاپیک برپسید که اشتباه دانلود نکنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط rima_rol
                  فایل درست از کجا گیر بیارم؟ از یه سایت خارجی فایل ipsw رو دان کردم اون هم مشکل داره !!!! چه کنیم؟؟؟؟
                  شما لطف كنيد صبر كنيد تا آپلود بشه فايل ها. مجددا دانلود كنيد. ايشالا كه درست ميشه.
                  در ضمن احتمالش خيلي كمه كه بتونيد جاي ديگه با اين سرعت كه تو انجمن ميشه دانلود كرد پيدا كنيد. اگرم پيدا كنيد حداقل ميتونيد رو ٣٠ الي ٤٠ كيلوبايت دانلود كنيد. تازه ممكنه در حين دانلود يهو قطع شه يا فايل دانلود شده corrupt باشه اصطلاحا.
                  در ضمن با idm دانلود كنيد.

اين نظر منه. دوستان ديگه هم ميتونن نظر خودشونو داشته باشن.

نظر

• با تشکر از زحمات شما...اما سرعت دانلود بسیار پایین و با نوسان زیاد همراه است.

نظر

• الان فایل iphone5 model a1429 درست شده دانلود کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                        با تشکر از زحمات شما...اما سرعت دانلود بسیار پایین و با نوسان زیاد همراه است.
                        مشکل از نت شماست سرور ها و لینک ها مشکلی ندارند
                        بنده با 400 kb در حال دانلود هستم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط rima_rol نمایش پست ها
                        الان فایل iphone5 model a1429 درست شده دانلود کنم؟
                        بله درسته

نظر

• ممنون از زحمات و سایت فعال و خوبتون من دارم دانلود میکنم با idm سرعت 800k سرور و لینک مستقیم خیلی خوب و عالیه این فایل 100% درست شده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rima_rol نمایش پست ها
                            ممنون از زحمات و سایت فعال و خوبتون من دارم دانلود میکنم با idm سرعت 800k سرور و لینک مستقیم خیلی خوب و عالیه این فایل 100% درست شده ؟
                            عزیز دلیلی نداره خراب باشه
                            سایت imzdl معتبر هست و لینک ها مستقیما از اونجا مستقیم شده
                            قطعا درسته

بتا های قبلی از اکانت دولوپر شخصی فایل هارو دانلود و اپلود میکردیم اما اینبار مشکلاتی پیش اومد که نشد
                            از این مشکل پیش اومده واقعا عذر میخوایم

نظر

• این هم سرعت سرور و لینک های مستقیم و خوبتون با سپاس

نظر

• [QUOTE=Arianismmm;887021]مشکل از نت شماست سرور ها و لینک ها مشکلی ندارند
                                بنده با 400 kb در حال دانلود هستم
                                دوستان درست می گن سرعت خیلی پایین هست
                                سرعت دانلودم 5 مگ هست ولی الان 500 kb شده !

نظر

صبر کنید ..
                                X