اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 GM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط museumm نمایش پست ها

Sent from my iPhone using Tapatalk
    پست ٢٤٨ رو بخون از اونجا دانلود كن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• حالا بعد از تموم بحث های بالا تو مک با ایتونز ۱۱۰۱ ریستور کنم بک اپم رو میتونم به gm بریزم یا باید بدون بک اپ بسازم

نظر

• دوستان یک سوال
        من الان دارم gm رو دانلود میکنم اما خوندم باید آیتونز بتا بریزم
        من بتا6 رو با همین آیتونزم ریختم
        برای gm باید 11.1 بریزم؟ (مک)

نظر

• نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
          دوستان یک سوال
          من الان دارم gm رو دانلود میکنم اما خوندم باید آیتونز بتا بریزم
          من بتا6 رو با همین آیتونزم ریختم
          برای gm باید 11.1 بریزم؟ (مک)
          براى ريستور نيازى نيست ولى براى سينك بايد ١١.١ باشه.
          .:amgr:.

نظر

• من رو ایپد مینی نصب کردم زیاد جالب نبود
            حالا می خوام به 6.1.3 برگردم ، ایتونز هم ایپد رو سینک نمی کنه چیکار کنم حالا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
              من رو ایپد مینی نصب کردم زیاد جالب نبود
              حالا می خوام به 6.1.3 برگردم ، ایتونز هم ایپد رو سینک نمی کنه چیکار کنم حالا ؟
              به dfu ببريد.
              .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
                آقا من دانلودش کردم اما همه برنامه ها حتی PowerISO بازش نمیکنه و ارور " The File Format Is Invalid or... " می دهد ... تورو خدا راهنمایی کنید!!!!!
                سلام.اين برنامه وقتي ميخواين نصبش كنيد،اولش يه مشت فرمت مياره كه كدومارى پشتيباني كنه.شما بايد تيك فرمت dmg رو هم فعال كنيد و بعد نصبش كنيد.

نظر

• من ریستور کردم و خواستم با icloud بکاپو برگردونم و وسطاش قطعش کردم
                  الان چجوری دوباره بزنم بره؟
                  توی setting پیدا نکردم

نظر

• سلام من الان بتا 6 هستم و آیتیونز 11.0.4.4 دارم می خوام ریستور به gm کنم اما تکلیف بک آپ چی میشه ؟ میتونم بک آپ ریستور کنم با یاید آیتیونز 11.1 داشته باشم؟

نظر

• سلام
                      دوستان کسی راه حلی یا برنامه ای داره که بکاپ بگیرم و بعد از نصب ios7 بکاپ رو برگردونم؟لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم واسه بکاپ

نظر

• بک اپ رو میشه با itools برگردوند یا iibackupbot for itunes مشکلی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
                          بک اپ رو میشه با itools برگردوند یا iibackupbot for itunes مشکلی نیست
                          دوست عزیز ممنون از جواب سریعت،اما میشه یکم بیشتر توضیح بدب و طرز کار و لینک دانلود نرم افزار رو هم بدی

نظر

• سلام یک سئوال داشتم من روی مک بوک هرچی دنبال فولدر mobilesync توی قسمت Library , applicaton support میگردم پیدا نمی کنمش !!! زدم فایل های هیدن هم گشتم ولی بازم نبود ؟!؟! مگه میشه ؟!؟! نسخه 10.8.4 و آیتونز 11.1 بتا 2 رو ریختم می خوام از ویندوز بکاپ رو منتقل کنم به مک برای آیفون ام که نسخه 7 gm رو ریختم کمک !!!

نظر

• من فکر کردم باید بعد از DL اسم فایل رو به IPSW تغییر بدم
                              الان تغییر دادم ولی دیگه نمیتونم به dmg تغییر بدم!!!
                              چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamadb24 نمایش پست ها
                                دوست عزیز ممنون از جواب سریعت،اما میشه یکم بیشتر توضیح بدب و طرز کار و لینک دانلود نرم افزار رو هم بدی
                                شما برنامه itools رو دانلود کن(قبلش با ایتونز بکاپ گرفته باشیاااا)
                                برو به قسمت
                                itools....tools...backup itunes....
                                اونجا بکاپی که گرفتی رو انتخاب کن و تمام

نظر

صبر کنید ..
                                X