اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقایون پسر عمه ی من توی چین توی قسمت ساخت سخت افزار های اپل فعالیت داره الان بعد از یه هفته تلاش تونستم متقاعدش کنم در مورد ایفون های جدید بگه اونم گفت ایفون های جدید صد در صد با نام های s و c ارضه خواهند شد ولی گفت منتظر یه سورپرایز جدید از اپل باشیم تاریخ معرفی رو لو نمیده
    اگه درست گفته باشه خبر های جدید رو باید انتظار بکشیم

نظر

• دوستان من الان ایفونم رو 6.1.4 هست و اصلا هم نمیدونم چطور باید ios7 رو بریزم...مدل گوشیمa1429 هست...ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تا بدون مشکل بریزم...یه سوال دیگه اینکه اگر نسخه بتا رو بریزم بعدا که نسخه اصلی بیاد میتونم از طریق گوشیم مستقیم اپدیت کنم؟ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط navid8 نمایش پست ها
        دوستان من الان ایفونم رو 6.1.4 هست و اصلا هم نمیدونم چطور باید ios7 رو بریزم...مدل گوشیمa1429 هست...ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تا بدون مشکل بریزم...یه سوال دیگه اینکه اگر نسخه بتا رو بریزم بعدا که نسخه اصلی بیاد میتونم از طریق گوشیم مستقیم اپدیت کنم؟ممنونم
        فيرمور مخصوص گوشيتونو دانلود كردين؟

نظر

• اقا واسه ی من هم هنگ کرده راهنمایی کنید

نظر

• نمیدونم یعنی چی؟

نظر

نمیدونم یعنی چی؟
              از صفحه اول همين تاپيك،اون فايل رو دانلود كردين كه نوشته واسه آيفون ٥؟

نظر

• توی ایپد وقتی با 5 انگشت صفحه رو میبندی هنگ میکنه این یه باگ بزرگه

نظر

• دارم دانلودش میکنم...مدل ایفونم1429 هست...بعدش باید چیکار کنم؟من احتیاج به udid دارم یا خیر؟
                  ممنونم

نظر

• وقتی سه یا چهار بار با 5 انگشت میبندم هنگ میکنه یکی بگه چیکار کنم دوباره نصبش کنم؟

نظر

• salam be nazaretoon man beta 7 ro nasb konam roye 4s ya moshkel dare in version ?

نظر

• نوشته اصلی توسط vosoughi نمایش پست ها
                        اقایون پسر عمه ی من توی چین توی قسمت ساخت سخت افزار های اپل فعالیت داره الان بعد از یه هفته تلاش تونستم متقاعدش کنم در مورد ایفون های جدید بگه اونم گفت ایفون های جدید صد در صد با نام های s و c ارضه خواهند شد ولی گفت منتظر یه سورپرایز جدید از اپل باشیم تاریخ معرفی رو لو نمیده
                        اگه درست گفته باشه خبر های جدید رو باید انتظار بکشیم
                        اپل شرکتی در چین نداره

خط تولید اپل دست شرکت فاکس کان هست که تنها اطلاعاتی هم که دارند ظاهر دستگاه هست چون سر هم می کنن

نظر

دارم دانلودش میکنم...مدل ایفونم1429 هست...بعدش باید چیکار کنم؟من احتیاج به udid دارم یا خیر؟
                          ممنونم
                          اگر آپدیت رو بزنید خیر ولی پیشنهاد میشه ثبت کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط babi1367 نمایش پست ها
                            salam be nazaretoon man beta 7 ro nasb konam roye 4s ya moshkel dare in version ?
                            به انجمن خوش آمدید

طبق قوانین فارسی تایپ کنید تا جوابتون داده بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط vosoughi نمایش پست ها
                              وقتی سه یا چهار بار با 5 انگشت میبندم هنگ میکنه یکی بگه چیکار کنم دوباره نصبش کنم؟
                              Udid ثبت کنید و ریستور کنید حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                                آقا من آپدیت کردم ولی از مولتی تسکینگ که استفاده کردم دستگاه هنگ کرد با کلیک پاور رو زدم تا قفل بشه حالا وقتی میخوام آنلاک کنم اینطوری میشه ؟ چکار کنم ؟ هر چقدر هم سعی کردم خاموش کنم نشد
                                شما هم ثبت کنید و ریستور کنید احتمالا حل میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X