اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
    خب از داخل دیوایس ota 13 مگ آپدیستش کردم
    تغییرات ظاهری زیادی نداره ولی نسبت به بتا 5 سرعت بهبود کرده ولی اصلا سرعتش به پای ios6 نمیرسه
    نمیدونم این مشکل مختص منه یا همه کلا سرعت ios7 کمه و اذیت میکنه (رو آیفون 5 - 64گیگ) استفاده میکنم
    آره بنظر منم سرعتش از ٦ پايينتره. البته نبايد فراموش كنيم كه هنوز در حالت بتا به سر ميبره

نظر

بدون باگه !‌
      فوق العادس

نظر

نوشته اصلی توسط Arshi2 نمایش پست ها
        بدون باگه !‌
        فوق العادس
        نه بدون باگ نیست هنوز باگ داره

نظر

من آپدیت کردم ! فقط یه مشکلی ! یا یه سوالی ! دوستان نوشته بودن که بعد از آپدیت به بتا 5 صفحه روشن خاموش و آپدیت با توجه به رنگ دیوایس تنظیم میشه ! آیپد من سفیده ولی بکگراند رو بتا 6 هم مشکیه ! واسه همه این شکلیه یا فقط واسه من ! (چقد علامت تعجب گزاشتم !)

نظر

استخراج کنید و محتوی آنرا داخل Librarie آیتونز Drag کنید و سپس دستگاهتان را سینک کنید - یا فایل کانفیگ را به ایمیل خودتان ارسال کنید و با iDevice آنرا باز و نصب کنید
            به بخش Settings > Music مرجعه کنید و Reset Media Library را بزنید
            دستگاه را ری استارت کنید

دوستان این یعنی چی؟باید چیکار کنیم یکی یه کمی آماتور برامون بگه چطور اینکار. کنیم با اسکرین شات....

نظر

نوشته اصلی توسط P0URYA نمایش پست ها

استخراج کنید و محتوی آنرا داخل Librarie آیتونز Drag کنید و سپس دستگاهتان را سینک کنید - یا فایل کانفیگ را به ایمیل خودتان ارسال کنید و با iDevice آنرا باز و نصب کنید
              دستگاه را ری استارت کنید

دوستان این یعنی چی؟باید چیکار کنیم یکی یه کمی آماتور برامون بگه چطور اینکار. کنیم با اسکرین شات....
              خب گفته شده باید چی کار کنید دیگه
              چیشو متوجه نشدید ؟

نظر

drag کنیم یعنی چی؟منظورم اینه باید چیکار کنیم دقیقا با آیتونر...؟

نظر

سلام دوستان من 2 دستگاه دارم 1 ایفون 5 و ایپد 4 ولی udid هیچ کدام ثبت نیست می توانم اپدیت کنم بدون ثبت udid? اگر امکان اپدیت هست لطفا اموزش میدین با تشکر
                  ویرایش توسط apple8367 : https://i-phone.ir/forums/member/129695-apple8367 در ساعت 16-08-2013, 03:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط apple8367 نمایش پست ها
                    سلام دوستان من 2 دستگاه دارم 1 ایفون 5 و ایپد 4 ولی udid هیچ کدام ثبت نیست می توانم اپدیت کنم بدون ثبت udid?
                    میتونید با این آموزش آپدیت کنید
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread85601.html

اما خب ثبت باشه هم بد نیست و برای بعد ها بهتره

نظر

drag کنیم یعنی چی؟منظورم اینه باید چیکار کنیم دقیقا با آیتونر...؟
                      یعنی فایل رو بکشید و داخل آیتونز رها کنید (با موسی یا ترک پد و ... ) !
                      پیشنهاد میکنم از روش دوم که استفاده از ایمیل و پیوست کردن هست استفاده کنید راحت تر هست

نظر

یا فایل کانفیگ را به ایمیل خودتان ارسال کنید و با iDevice آنرا باز و نصب کنید
                        دستگاه را ری استارت کنید

یعنی کوودم فایل رو بفرسیم به ایمیلمون 2 تا هست یکی 1 کیلوبایت و دیگری 5 کیلوبایت بعد داخل موبایل نصب کنیم؟اگه میشه یکی توضیح درست و حسابی بده...

نظر

دوست عزیز اگر اپدیت بعدی هم باشه از طریقotu میشه اپدیت کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ShAyAn-EmPeRoR نمایش پست ها
                            من آپدیت کردم ! فقط یه مشکلی ! یا یه سوالی ! دوستان نوشته بودن که بعد از آپدیت به بتا 5 صفحه روشن خاموش و آپدیت با توجه به رنگ دیوایس تنظیم میشه ! آیپد من سفیده ولی بکگراند رو بتا 6 هم مشکیه ! واسه همه این شکلیه یا فقط واسه من ! (چقد علامت تعجب گزاشتم !)
                            رنگ بوت وابسته به رنگ دیوایس فقط برای آیفون هست. آیپد همه مشکی هستن !!!!!! ()

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              یعنی فایل رو بکشید و داخل آیتونز رها کنید (با موسی یا ترک پد و ... ) !
                              پیشنهاد میکنم از روش دوم که استفاده از ایمیل و پیوست کردن هست استفاده کنید راحت تر هست
                              بنظرت من که روی 6.1.4 هستم برم به بتا 6 یا بمونم تا گلد مستر بیاد؟شاید با این وجود بتا 7 هم بیاد معلوم نیست کار و بار اپل واقعا عجیبه گفتن 19 یعنی دوشنبه....بنظرت بمونم 6.1.4 یا برم بتا 6؟یا هنوزم صبر کنم؟

نظر

یا فایل کانفیگ را به ایمیل خودتان ارسال کنید و با iDevice آنرا باز و نصب کنید
                                دستگاه را ری استارت کنید

یعنی کوودم فایل رو بفرسیم به ایمیلمون 2 تا هست یکی 1 کیلوبایت و دیگری 5 کیلوبایت بعد داخل موبایل نصب کنیم؟اگه میشه یکی توضیح درست و حسابی بده...

شما فایل زیپ رو دانلود کنید تنها و تنها یک فایل توش هست اونم با اسم ResetMusicAndVideosLibraries.mobileconfig !
                                این رو برای خودتون ایمیل کنید و با دیوایس بازش کنید و روش تپ که کنید میگه install کنید و ...
                                بعدش هم طبق آموزش به اون مسیری که گفته برید و ریست کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X