اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط I-BAHRAM نمایش پست ها
    'گلد مستر میاد که با نسخه اصلی فرقی نداره که واسه برنامه نویساس اما واسه مردم عادی یه این زودی ها نمیاد
    کسی هست بدونه ios 7 که واسه همگان هست کی میاد؟؟گلد مستر منظورم نیست اصلی رو میگم
    کی گفته به این زودی ها نمیاد؟ ۲۷ شهریور یا ۱۸ سپتامبر برای عموم عرضه میشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط I.m@hdi نمایش پست ها
    سلام

19 شهریور که نسخه اصلی ios 7 میاد نیازه که حتما فریمورشو دان کنیم یا از طریق ota هم میشه آپدیت کرد به ios 7 ؟
    الان ios من نسخه بتا 6 است
    ممنون
    قبل دادن پست می تونید همین پست بالاییتون رو ببینید !

نظر

• دوســـــتان این نسخه جدید رو گوشی آیفون4 هم قابل اجراست ؟

ممنون اگر پاسخ بدبد.

نظر

• نوشته اصلی توسط shahriar49184 نمایش پست ها
        دوســـــتان این نسخه جدید رو گوشی آیفون4 هم قابل اجراست ؟

ممنون اگر پاسخ بدبد.
        بله دیگه در پست اول لینکش هست می تونید دانلود کنید

نظر

• دوستان عزیز برای ریستور به این نسخه حتما حتما باید یودید ثبت کنید اگر نکنید اررور توسعه دهنده نبودن میگیرید

بدرود

نظر

• اي واااي ديگه خسته شدم از اين بتا ٦. كرش پشت كرش. اپليكشن مسيج ، اينستاگرم،...
            كي ميشود تو بيايي( گلدمستر)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

• دوستان چند روزه نميشه از app store دانلود كنم روي waiting ميمونه
              كسي به اين مشكل برخورده ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط aghta نمایش پست ها
                دوستان چند روزه نميشه از app store دانلود كنم روي waiting ميمونه
                كسي به اين مشكل برخورده ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                بنده همچین مشکلی ندارم .

نظر

• سلام دوستان یه سوال دارم با توجه به اینکه ما مثلا از 6.1.4 با check for update رفتیم به 7 و یا از Beta 1 با check for update گوشیو آپدیت کردیم میشه ما از بتا 6 فریمور رو دانلود منظورم گلد مستر -گلد مستر رو دانلود کنیم فردا شب بعد دیگه ریستور نکنیم همون check for update رو بزنیم از بتا 6 بریم گلد مستر یا حتما باید ریستور کنیم؟
                  سوال دوم:این هستش که رفتیم به گلد مستر بعد نسخه اصلی اومد به راحتی میشه دانلودش کرد و ریستور کرد میدونم گلد مستر نسخه اصلی هست اما واسه برنامه نویساس که برنامه هاشون مچ شه اما کلا نسخه فینال که علی رضا گفت 27 شهریور میاد میشه اون وقت ری استور کرد؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط I-BAHRAM نمایش پست ها
                    سلام دوستان یه سوال دارم با توجه به اینکه ما مثلا از 6.1.4 با check for update رفتیم به 7 و یا از Beta 1 با check for update گوشیو آپدیت کردیم میشه ما از بتا 6 فریمور رو دانلود منظورم گلد مستر -گلد مستر رو دانلود کنیم فردا شب بعد دیگه ریستور نکنیم همون check for update رو بزنیم از بتا 6 بریم گلد مستر یا حتما باید ریستور کنیم؟
                    سوال دوم:این هستش که رفتیم به گلد مستر بعد نسخه اصلی اومد به راحتی میشه دانلودش کرد و ریستور کرد میدونم گلد مستر نسخه اصلی هست اما واسه برنامه نویساس که برنامه هاشون مچ شه اما کلا نسخه فینال که علی رضا گفت 27 شهریور میاد میشه اون وقت ری استور کرد؟

ممنون
                    خیر بتا ها کانال ota جدایی دارند و نسخه های gm و نهایی رو پیدا نمی کنن باید ریستور کنید.
                    نسخه نهایی دقیقا نسخه فینال هست و از همون check for update به قول شما مثلا به نسخه های بعدی مثل ۷.۰.۱ هم آپدیت میشه. وقتی شماره ساخت یک محصول یکی هست یعنی یکی هستن و در یک تاریخ، یک فایل ایجاد شده. همونطور که گفتید نسخه نهاییه برای برنامه نویسان عرضه میشه که چک کنن و دقیقا همون ۸ روز بعد عرضه میشه برای عموم که برنامه های این نسخه هم آماده باشه. اما در هر صورت اگر قبول ندارید این حرف رو می تونید به محض عرضه شدن ریستور کنید.

نظر

• من الان آیپدم بتا 6 هست میخوام دانگرید کنم به 6.1.4
                      آیا میتونم بعد از دانگرید وقتی برای عموم آی او اس 7 اومد از طریق ota برم دانلود کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
                        من الان آیپدم بتا 6 هست میخوام دانگرید کنم به 6.1.4
                        آیا میتونم بعد از دانگرید وقتی برای عموم آی او اس 7 اومد از طریق ota برم دانلود کنم ؟
                        آیپد ۶.۱.۳ هست اخرین ورژن
                        بله میتونید از طریق ota اپدیت کنید

نظر

• سلاممم..شرمنده این ای او اس 7 بعد از مراسم امشب میاد واسه اپدیت ؟ و اتوماتیک اپدیت میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.hj021 نمایش پست ها
                            سلاممم..شرمنده این ای او اس 7 بعد از مراسم امشب میاد واسه اپدیت ؟ و اتوماتیک اپدیت میشه ؟
                            یعد مراسم نسخه gm برای برنامه نویسان میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.hj021 نمایش پست ها
                              سلاممم..شرمنده این ای او اس 7 بعد از مراسم امشب میاد واسه اپدیت ؟ و اتوماتیک اپدیت میشه ؟
                              خير. چند ساعت بعد از كنفرانس نسخه gm منتشر ميشه كه ميشه گفت فرق خاصى با نسخه نهايى نداره و براى برنامه نويسان منتشر ميشه.
                              از طريق ota هم نميتونيد به gm آپديت كنيد و بايد ريستور كنيد.
                              نسخه نهايى هم احتمالا ٢٧ شهريور عرضه ميشه.
                              ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 10-09-2013, 08:17 PM
                              .:amgr:.

نظر

• دوستان کنفرانس تموم شد ، دقیقن مشخص نیست نسخه gm ساعت چند واسه دانلود اماده میشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X