اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alidavodi نمایش پست ها
    پس ما که به بتا رفتیم باید چیکار کنیم؟ برگردم ios 6 ؟ شما چی پیشنهاد میکنید؟
    کار خاصی قرار نیست بکنی٬ هر وقت فاینال اومد٬ جدا دانلودش میکنی و بعد از آیتونز ریستور میکنی

نظر

• در نسخه بتا گوشی خیلی داغ می شه طبیعی یا گوشی مشکل داره؟ تو نسخه فاینال این مشکل حل می شه؟

نظر

• خبری از بتا 7 نشد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط I-BAHRAM نمایش پست ها
          خبری از بتا 7 نشد؟
          نه فعلا دوست عزيز. شواهد حاكي ازاينه كه در روز ٢٠ شهريور نسخه گلد مستر ارائه ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• یه سوال داشتم نسخه گلدن مستر خیلی با نسخه اصلی فرق داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alidavodi نمایش پست ها
              یه سوال داشتم نسخه گلدن مستر خیلی با نسخه اصلی فرق داره؟
              نه تقريبا همون نسخه ي فايناله. تغييراتش برا كاربراي عادي به چش نمياد

نظر

• نوشته اصلی توسط amir6988 نمایش پست ها
                نه تقريبا همون نسخه ي فايناله. تغييراتش برا كاربراي عادي به چش نمياد

عزیز من همونه اصلا. شماره ساخت وقتی یکیه یعنی در کل هیچ فرقی نداره. golden master همون فیناله که ۶ ۷ روز قبل برای برنامه نویسان عرضه میشه !

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alidavodi نمایش پست ها
                یه سوال داشتم نسخه گلدن مستر خیلی با نسخه اصلی فرق داره؟
                خیر عزیز. یکیه یکی هستن و یک خط کد هم با هم فرقی ندارن و حتی برای ریستور هم نیاز به ثبت udid ندارن

نظر

• نوشته اصلی توسط amir6988 نمایش پست ها
                  نه فعلا دوست عزيز. شواهد حاكي ازاينه كه در روز ٢٠ شهريور نسخه گلد مستر ارائه ميشه

دوست عزیز نسخه گلد مستر 5 روز قبل از کنفرانس انتشار پیدا می کنه یعنی 10 سپتامبر موفق باشی

نظر

• سلام یه سوال خدمت دوستان این نسخه بتا خیلی شارژ مصرف میکنه خیلی بالاس ، نسخه اصلی هم این طوری باتری مصرف میکنه؟ /:

نظر

• عزیزانی که رو آیفون ۴ نصب کردن میخواستم بدونم سرعت کار با گوشی چطوره ؟
                      واسه من خیلی کنده ،، به حدی که عذاب آوره

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                        عزیزانی که رو آیفون ۴ نصب کردن میخواستم بدونم سرعت کار با گوشی چطوره ؟
                        واسه من خیلی کنده ،، به حدی که عذاب آوره
                        من روی آیفون ۴ اس زدم سرعتش خوبه ولی عالی نیست باید منتظر نسخه فینال باشیم

نظر

• دوستان کسی میدونه چطور میشه مثل قبل نوتیفیکیشن سنتر all day event هارو نشون بده؟ برای تقویم فارسی می پرسم.

نظر

• سلام بر دوستان من وقتی آبدبت کردم میگه شما باید کاربر بریمیوم ابل باشی و اکتیو نمی شه روی آیفون ۴ س کسی میتونه کمک کنه من را ؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinsharif نمایش پست ها
                              سلام بر دوستان من وقتی آبدبت کردم میگه شما باید کاربر بریمیوم ابل باشی و اکتیو نمی شه روی آیفون ۴ س کسی میتونه کمک کنه من را ؟ ممنون
                              احتمالاً هنگام آپديت،ريستور كردين به بتاى ٦ كه بايد shift+update رو ميزدين. اگه udid ثبت نكرده باشين اكتيو نميشه و حتماً بايد shift+update رو بزنن. الانم به ios6 ريستور كنين و دوباره از طريق دكمه آپديت توى آيتونز آپديتش كنين. حتما درست ميشه.

نظر

• ممنون از جواب شما من در مک هستم و ابشن + ریستور رازدم حالا چه کارکنم در مک و من udid ندارم

نظر

صبر کنید ..
                                X