اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
    چه پیغامی میده که میگید اکتیو نمیشه ؟

Device unknown
    please visit the Service Answer Center At support.aple.com....to find answers to all your questions about service options , warranty and other processes in your country
    اینو میگه
    ویرایش توسط roozbeh soft : https://i-phone.ir/forums/member/45018-roozbeh-soft در ساعت 21-08-2013, 09:49 PM

نظر

• دوستان عزیز هر چه قدر سعی میکنم به بتا 6 آپدیت یا ریستور کنم این ارور 3194 رو میده... میشه راهنماییم کنین؟؟؟ ممنون:d

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh soft نمایش پست ها
        Device unknown
        please visit the Service Answer Center At support.aple.com....to find answers to all your questions about service options , warranty and other processes in your country
        اینو میگه
        خب این ربطی به udid نداره که ثبت باشه یا نه ...
        موقع ری استور چیز پی ان بزنید تست کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          خب این ربطی به udid نداره که ثبت باشه یا نه ...
          موقع ری استور چیز پی ان بزنید تست کنید
          با مه شکن هم تست کردم
          نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh soft نمایش پست ها
            با مه شکن هم تست کردم
            نشد
            Device unknown

یعنی اینکه دستگاهتون هویتشو از دست داده. یکبار به ۶.۱.۳ ریستور کنید ببینید میشناسه یا نه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط paniz tafreshi نمایش پست ها
            دوستان عزیز هر چه قدر سعی میکنم به بتا 6 آپدیت یا ریستور کنم این ارور 3194 رو میده... میشه راهنماییم کنین؟؟؟ ممنون:d
            باید فایل هاست رو پاک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              Device unknown

یعنی اینکه دستگاهتون هویتشو از دست داده. یکبار به ۶.۱.۳ ریستور کنید ببینید میشناسه یا نه

- - - - - - - - - -

ممنون

نظر

• الن پاک کردم بازم ارو میده

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  Device unknown

- - - - - - - - - -

با سپاس مشکل از رایتل بود و با همراه اول مشکل حل شد

نظر

• دوستان توی این سایت نوشته؛ تنها با مراجعه به آدرس Jailbreak iOS 7 Untethered For iPhone, iPad, and iPod میتونیم ios 7 رو جیلبریک کنیم!!!

کد PHP:
                    No need to download any complicated jailbreaking softwareJust visit www.7jailbreak.com on your iPhoneiPad, or iPod and follow the onscreen instructionsJust click the button on your screen and Cydia will begin to download
                    من در حال حاضر روی ios 6.1.4 هستم که برای اون جیلبریک وجود نداره، میخواستم ببینم برای iOS 7 (نسخه های آزمایشی) جیلبریک ارائه شده؟

با تشکر از راهنمایی شما

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Fox نمایش پست ها
                      دوستان توی این سایت نوشته؛ تنها با مراجعه به آدرس Jailbreak iOS 7 Untethered For iPhone, iPad, and iPod میتونیم ios 7 رو جیلبریک کنیم!!!

کد PHP:
                      No need to download any complicated jailbreaking softwareJust visit www.7jailbreak.com on your iPhoneiPad, or iPod and follow the onscreen instructionsJust click the button on your screen and Cydia will begin to download
                      من در حال حاضر روی ios 6.1.4 هستم که برای اون جیلبریک وجود نداره، میخواستم ببینم برای iOS 7 (نسخه های آزمایشی) جیلبریک ارائه شده؟

با تشکر از راهنمایی شما
                      تقلبی هستن همشون

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Fox نمایش پست ها
                        دوستان توی این سایت نوشته؛ تنها با مراجعه به آدرس Jailbreak iOS 7 Untethered For iPhone, iPad, and iPod میتونیم ios 7 رو جیلبریک کنیم!!!

کد PHP:

با تشکر از راهنمایی شما
                        تست کردم ، اما بعد از اینکه 100% دانلود شد میگه Next بزنید که بره مرحله بعد اما مرحله بعد رو Load نمیکنه ...
                        حالا نمیدونم ویروس نباشه یه وقت .... دوباره باید فکر کنم ریستور کنم برای اطمینان ...

نظر

• دوستان عزیز سلام
                          یه 2 تاسوال داشتم اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم

1-من تازه آیفون 5 خریدم میخواستم گوشی رو اپدیت کنم ولی گویا باید udid ثبت کنم. سوال من اینه آیا با خرید اکانت دولوپر این کار انجام میشه یعنی هم udid ثبت میشه و هم میتونم برنامه کرک شده نصب کنم؟؟

2-اگر من هیچ کاری انجام ندم یعنی نه اکانت دولوپر بخرم و نه udid ثبت کنم آیا اگر نسخه فاینال ios 7 بیاد میتونم آپدیت کنم یا نه ؟؟

ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaqueen نمایش پست ها
                            دوستان عزیز سلام
                            یه 2 تاسوال داشتم اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم

[b]1-من تازه آیفون 5 خریدم میخواستم گوشی رو اپدیت کنم ولی گویا باید udid ثبت کنم. سوال من اینه آیا با خرید اکانت دولوپر این کار انجام میشه یعنی هم udid ثبت میشه و هم میتونم برنامه کرک شده نصب کنم؟؟

2-اگر من هیچ کاری انجام ندم یعنی نه اکانت دولوپر بخرم و نه udid ثبت کنم آیا اگر نسخه فاینال ios 7 بیاد میتونم آپدیت کنم یا نه ؟؟[/b

ممنونم
                            اون udid با این udid فرق داره این واسه رفتن به نسخه های بتا هست
                            بله میتونین

نظر

• سلام.خسته نباشید.خواستم ببینم ios 7 با قابلیت جیلبریک اومده یا نه؟؟؟؟؟؟؟مممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط .A.M.I.N نمایش پست ها
                                سلام.خسته نباشید.خواستم ببینم ios 7 با قابلیت جیلبریک اومده یا نه؟؟؟؟؟؟؟مممنون
                                خير نيومده!

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

صبر کنید ..
                                X