اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Satiani نمایش پست ها
    ممنونم ولی فایل من dmg نیست

iPhone3,1_7.0_11A4449d_Restore.zip
    اینه
    پس از اینجا دانلود نکردید فایل رو. فایل zip هست دیگه، به صورت معمول از زیپ در بیارید کار خاصی نیست که

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      پس از اینجا دانلود نکردید فایل رو. فایل zip هست دیگه، به صورت معمول از زیپ در بیارید کار خاصی نیست که

این شد

نظر

• استاد محترم نیازی به Unzip کردن نبود ... باید همون پسوند zip رو به ipsw تغییر میدادم

ممنونم از راهنماییت

نظر

• نوشته اصلی توسط Satiani نمایش پست ها
          استاد محترم نیازی به Unzip کردن نبود ... باید همون پسوند zip رو به ipsw تغییر میدادم

ممنونم از راهنماییت
          جاااااااااااااااان؟
          شوخیشم قشنگ نیست!

نظر

• دوستان

اگه الان Beta 6 بریزم، بعد از اومدن Beta 7 قابل آپگرید هستش یا اینکه دوباره باید 6.1.3 ری‌استور کرد و ... ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aamirhk نمایش پست ها
              دوستان

اگه الان Beta 6 بریزم، بعد از اومدن Beta 7 قابل آپگرید هستش یا اینکه دوباره باید 6.1.3 ری‌استور کرد و ... ؟
              قابل آپگرید

نظر

• به نظر شما بهتر نيست صبر كرد تا خود ios 7 رسما عرضه بشه تااينكه بتا رو نصب كنيم؟

نظر

• صبر كنيد تا اورجينالش بياد بتا باگ زيادي داره

نظر

• نوشته اصلی توسط aamirhk نمایش پست ها
                    دوستان

بله عزیز میتونید بعد اومدن بتا 7 اونو با خود گوشی آپدیت کنید یاهم با فایل خود فریمور . اطلاعاتتون هم با آپدیت پاک نمیشه . نیازی هم نیست دیگه به 6.1.3 ریستور کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                      به نظر شما بهتر نيست صبر كرد تا خود ios 7 رسما عرضه بشه تااينكه بتا رو نصب كنيم؟
                      بهتر که هست . اما خب خیلیا چون تغییرات زیاد بوده طاقت نداشتن صبر کنن . البته تو این نسخه بتا 6 باگ خیلی کمه تقریبا نسخه کاملی هست

نظر

• دوستان از دیروز برای من ارور ۱۰۰۹ میاد برای شما هم اینطوره یا نه ؟؟؟ اگر بتا جدید بیاد نیمشه اپ کرد ؟؟؟ مگر با ...پ...
                        برای شما این ارور ضاهر شده؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadali.360 نمایش پست ها
                          دوستان از دیروز برای من ارور ۱۰۰۹ میاد برای شما هم اینطوره یا نه ؟؟؟ اگر بتا جدید بیاد نیمشه اپ کرد ؟؟؟ مگر با ...پ...
                          برای شما این ارور ضاهر شده؟؟؟
                          واسه من هم از دیروز همین ارورو میده . ولی فک کنم بدون ****** هم راحت بشه آپدیت کرد .

نظر

• تقريبا براي همه ارور ١٠٠٩دوباره پيداش شده
                            همه اينترنت دهندگان
                            يه مدت از دستش راحت بوديم

iPhone 5

نظر

• دوستان اینجا تاپیک بتا هست نه ۱۰۰۹ !!!!! ادامه ندید مباحث رو و همه هم دلیلش رو می دونید.

آپدیت ota هم ربطی به ۱۰۰۹ نداره دوست عزیز

نظر

• اگر بتا رو بریزم بعد از اومدن نسخه اصلی ios7 میشه با خوده گوشی آپدیت کرد؟
                                دوم اینکه اگه میشه حجمش زیاده ؟یا همون نسخه بتا رو ارتقا میده و به ios7 تبدیل میکنه؟
                                ویرایش توسط navid8 : https://i-phone.ir/forums/member/117517-navid8 در ساعت 20-08-2013, 11:12 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X