اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط vosoughi نمایش پست ها
    مشکل هنگ کردن با بسته شدن 5 انگشتی و همین طور هنگ کردن نوار پایینیش رو توی اپید کسی داره؟
    گزارش کنید لطفا با ذکر اینکه ریستور کردید یا اپدیت و چه ایپدی دارید
    یک بار هم پست بدید همه می بینن
    از صبح این تاپیک شده اسپم های شما

نظر

• ببخشید ولی شما به من گفتید udid ثبت کنم این مشکل از بین میره من یودید ثبت کردم و ریستور کردم ولی باز هم داره
      البته از pp25 برنامه نصب کردم ممکن هست مشکل از برنامه ها باشه؟
      چون قبل از نصب برنامه ها چند بار امتحان کردم سالم بود ولی بعد از نصب به مشکل برخورد

نظر

• نوشته اصلی توسط vosoughi نمایش پست ها
        ببخشید ولی شما به من گفتید udid ثبت کنم این مشکل از بین میره من یودید ثبت کردم و ریستور کردم ولی باز هم داره
        البته از pp25 برنامه نصب کردم ممکن هست مشکل از برنامه ها باشه؟
        چون قبل از نصب برنامه ها چند بار امتحان کردم سالم بود ولی بعد از نصب به مشکل برخورد
        بگير نگير داره! :d
        ماله منم همين الان مشكلى نداره ولى دفعه قبل مجبور به ريبوت شدم!
        .:amgr:.

نظر

• دوستان من میخوام از 6.1.2 به بتا 6 بیام!
          الان بتا 5 رو گرفتم و از ota آپدیت میکنم! (فکر کنم دوستان گفتن بدون ثبت udid این کارو فقط میشه کرد!)

فقط 2 تا سوال دارم! با چه برنامه ای shsh از 6.1.2 بگیرم، و اینکه با shsh مطمئنا میتونم به 6.1.2 برگردم دیگه مجدد؟!
          دستگاهم آیفون 4 هستش!
          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط derber نمایش پست ها
            دوستان من میخوام از 6.1.2 به بتا 6 بیام!
            الان بتا 5 رو گرفتم و از ota آپدیت میکنم! (فکر کنم دوستان گفتن بدون ثبت udid این کارو فقط میشه کرد!)

فقط 2 تا سوال دارم! با چه برنامه ای shsh از 6.1.2 بگیرم، و اینکه با shsh مطمئنا میتونم به 6.1.2 برگردم دیگه مجدد؟!
            دستگاهم آیفون 4 هستش!
            مرسی
            دوست عزیز اگه به 7 برید دیگه نمیتونید به 6.1.2 برگردید و باید به 6.1.3 برید

نظر

• حتی با وجود اینکه دستگاه a4 هستش و shsh میگیرم ازش؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
                دوستان من الان ios 6 هستم.اگر udid دستگهم را ثبت نکنم و به بتا 6 اپدیت کنم میتونم اکتیو کنمش؟! ( دقیقا مثل بتا 5 )
                بله مثل بتا 5 فقط بايد آپديتا بزنيد

نظر

• من پشیمون شدم و خواستم برگردم به ios 6 که هواسم نبود و از طریق update این کارو کردم به جای ریستور حالا دستگاه بالا نمیاد و عکس ایتونز هست و وقتی میخوام گزینه ریستور رو انتخاب کنم یه نواری باز میشه و بعد ارور 3014 رو بهم میده باید چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                    من پشیمون شدم و خواستم برگردم به ios 6 که هواسم نبود و از طریق update این کارو کردم به جای ریستور حالا دستگاه بالا نمیاد و عکس ایتونز هست و وقتی میخوام گزینه ریستور رو انتخاب کنم یه نواری باز میشه و بعد ارور 3014 رو بهم میده باید چیکار کنم ؟
                    گوشیتو ببر به DFU Mode بعد به 6.1.3 یا اگه آیفون 5 داری به 6.1.4 ریستور کن

نظر

• سلام دوستان مگه از بتا 5 این قابلیت
                      رنگ پس زمینه هنگام نصب و روشن شدن متناسب با رنگ دستگاه می باشد
                      اضافه نشده بود؟
                      من یه 4s سفید دارم روش بتا 6 نصب کردم ولی صفحه هنگام روشن شدن پس چرا سفید نمیشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
                        سلام دوستان مگه از بتا 5 این قابلیت
                        رنگ پس زمینه هنگام نصب و روشن شدن متناسب با رنگ دستگاه می باشد
                        اضافه نشده بود؟
                        من یه 4s سفید دارم روش بتا 6 نصب کردم ولی صفحه هنگام روشن شدن پس چرا سفید نمیشه؟
                        برای من روی ایفون 5 سفید عمل میکنه و موقع روشن شدن پس زمینه سفید و ارم اپل مشکی هست

نظر

• دوستان سرور بتا 1 بسته شده ؟ یا هنوز میشه به بتا 1 ریستور کرد و بعد از طریق ota اپدیت کرد به بتا 6 ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
                            دوستان سرور بتا 1 بسته شده ؟ یا هنوز میشه به بتا 1 ریستور کرد و بعد از طریق ota اپدیت کرد به بتا 6 ؟
                            فقط بتا ۵ و ۶ الان میشه

نظر

• سلام
                              ببخشيد ميشه يكم در مورد AirDrop توضيح بديد كه اصلا چي هست

و اينكه فقط براي گوشي هاي آيفون و ارتباط بين اونها هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mansoorj نمایش پست ها
                                سلام
                                ببخشيد ميشه يكم در مورد AirDrop توضيح بديد كه اصلا چي هست

و اينكه فقط براي گوشي هاي آيفون و ارتباط بين اونها هست؟
                                کمی جستجو کنید
                                توضیح کامل قرار داره: http://www.i-phone.ir/forums/thread85560.html

نظر

صبر کنید ..
                                X