اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 5

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• علاوه بر تکمیل فایل ها، لینک دانلود آخرین نسخه بتا سیستم عامل apple tv هم به پست اول اضافه شده است. توجه داشته باشید apple tv تنها امکان ریستور دارد پس امکان آپدیت بدون ثبت udid نیست و شما باید حتما udid را ثبت کنید

نظر

• دوستان در بتا 5 مجددا مصرف باطری بیشتر شده. البته نه به اندازه بتا 1 و ..، ولی با 3 ساعت استفاده روی 50 60 درصد میرسه که قبلا به 4 5 ساعت این اتفاق می افتاد..

نظر

• سلام .. از موقعی که ازبتا 7 استفاده کردم گوشیم بشدت شارژ خالی میکنه .ولی 6.1.4بود 4الی5 ساعت بازی جواب میداد الان 1ساععتم به زور جواب میده . کسی این مشکلو داره؟ راه حلی هست؟ یا باید برگردم به ورژن قدیمیتر6.1.4.....با اینکه با 7 بیشتر حال میکنم؟//؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟/////

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi59hoo نمایش پست ها
          سلام .. از موقعی که ازبتا 7 استفاده کردم گوشیم بشدت شارژ خالی میکنه .ولی 6.1.4بود 4الی5 ساعت بازی جواب میداد الان 1ساععتم به زور جواب میده . کسی این مشکلو داره؟ راه حلی هست؟ یا باید برگردم به ورژن قدیمیتر6.1.4.....با اینکه با 7 بیشتر حال میکنم؟//؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟/////
          خوب دوست عزیز این نسخه آزمایشی هست و طبیعیه

نظر

• مدل آیفون 4 من iphone 4 /asc l می باشد.کدوم فایل رو دانلود کنم؟

نظر

• با سلام برای من ارور می ده و میره تو ریکاوری همه کارها رو هم درست انجام دادم (آیفون ۵ )

نظر

• سلام به همه و عیدتون مبارک من 2 تا سوال داشتم
                1- آیا با آپدیت برنامه ها پاک می شه؟
                2- اگه دستگاه اکتیو نشد خواستم برگردم دستگاه به حالت dfu میره ممنون می شم جواب بدید.
                راستی می خوام بدون udid نصبکنم مشکلی پیش نمیاد؟
                ویرایش توسط alidavodi : https://i-phone.ir/forums/member/134252-alidavodi در ساعت 09-08-2013, 05:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alidavodi نمایش پست ها
                  سلام به همه و عیدتون مبارک من 2 تا سوال داشتم
                  1- آیا با آپدیت برنامه ها پاک می شه؟
                  2- اگه دستگاه اکتیو نشد خواستم برگردم دستگاه به حالت dfu میره ممنون می شم جواب بدید.
                  راستی می خوام بدون udid نصبکنم مشکلی پیش نمیاد؟
                  من با اپدیت 6.1.4 بدون ثبت udid به 7 بتا 4 و از طریق ota به بتا 5 اپدیت کردم هیچکدوم از برنامه ها و بازیهای پاک نشد. البته جیلبریک نکردم

نظر

• خیلی ممنون یه سوال دیگه این که هنگام نصب بدون udid با آیتونز به چیز شکن نیاز است ممنون مجتبا خودت چطوری نصبکردی که گوشیت اکتیو شد چون بعضی جاها دیدم بعد از آپدیت گوشی اکتیو نمی شه

نظر

خیلی ممنون یه سوال دیگه این که هنگام نصب بدون udid با آیتونز به چیز شکن نیاز است ممنون مجتبا خودت چطوری نصبکردی که گوشیت اکتیو شد چون بعضی جاها دیدم بعد از آپدیت گوشی اکتیو نمی شه
                      کلا بهتره در هنگام اپدید با قندشکن کانکت بشین
                      با اپدید دستگاه نیاز به اکتیو شدن نداره

نظر

• یه سوال دیگه گوشی آپدیت کنم بعد نسخه اصلی بیاد چیکار باید بکنم مشکلی ایجاد نمیکنه ممنون

نظر

یه سوال دیگه گوشی آپدیت کنم بعد نسخه اصلی بیاد چیکار باید بکنم مشکلی ایجاد نمیکنه ممنون
                          نه هم ميتونين فريمور رو دانلود كنين و ريستور كنين
                          هم به صورت ota اپديد كنين

نظر

• اقا من ميخام به ios 7 اپديت كنم ولى نميخام برنامه هام پاك شه چون كامپيوترم جا نداره 40 گيگ برنامه رو بريزم راهى هست كه بشه برنامه هارو داشته باشم؟؟؟ لطفااا كمك كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط milad1998 نمایش پست ها
                              اقا من ميخام به ios 7 اپديت كنم ولى نميخام برنامه هام پاك شه چون كامپيوترم جا نداره 40 گيگ برنامه رو بريزم راهى هست كه بشه برنامه هارو داشته باشم؟؟؟ لطفااا كمك كنيد
                              با اپدید کردن نه برنامه ونه بازیهاتون پاک نمیشن

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                                با اپدید کردن نه برنامه ونه بازیهاتون پاک نمیشن
                                من ميخام از ios 6 به ios 7 برم برنامه هام حذف نميشه؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X