اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 5

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

علي رضا مچكريم
    علي رضا مچكريم
    آقا خواستم از طرف بچه ها ازت تشكر كنم هر دفعه ٢٠ ٣٠ گيگ آپلود
    (عليرضا اگه الان بگي نياز به اين حرفا نيست و دكمه ي سپاس ر بزنيد و قوانين سايت و از اين حرفا از فروم ميرم شوخي كردما جدي نگي ما حالا حالا ها ور دلتيم رفيق)

نظر

نوشته اصلی توسط Aamin نمایش پست ها
      میتونم بپرسم نت شما چ شرکتی بوده؟
      شاتل!!!

نظر

اب و هوا به نوتيفيكيشن اضافه شده؟ مال من نيست! ميشه يك عكس بذاريد؟

نظر

من با ota نتونستم به بتا ٥ آپديت كنم،الان در حال دانلود كل فايل با كامپيوتر هستم،بعد از اينكه دانلود كل فايل تمام شد در نرم افزار آيتونز براي ريختن فرموير بايد آپديت رو بزنم يا ريستور؟لطفاً اساتيد پاسخ دهند!
          با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط dwight نمایش پست ها
            من با ota نتونستم به بتا ٥ آپديت كنم،الان در حال دانلود كل فايل با كامپيوتر هستم،بعد از اينكه دانلود كل فايل تمام شد در نرم افزار آيتونز براي ريختن فرموير بايد آپديت رو بزنم يا ريستور؟لطفاً اساتيد پاسخ دهند!
            با سپاس
            اگه نمخواين همه اطلاعاتتون پاك شخ اپديت بزنين

نظر

سلام
              ببخشید کسانی که یودید ثبت کردند هم میتونن shift+update رو بزنن ؟؟
              برای اینکه برنامه های روی دستگاه پاک نشه باید چیکار کرد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mansoorj نمایش پست ها
                سلام
                ببخشید کسانی که یودید ثبت کردند هم میتونن shift+update رو بزنن ؟؟
                برای اینکه برنامه های روی دستگاه پاک نشه باید چیکار کرد؟؟
                بله ميتونن، شيفت اپديت رو بزنيد مشكلي پيش نمياد و چيزي پاك نميشه

نظر

نوشته اصلی توسط dwight نمایش پست ها
                  دوستان من ميخوام با ota آپديت كنم ولي گوشي ميگه شما آخرين ورژن رو داريد!
                  چيز پي ان بزن ، وقتي اخرين ورژن رو شناخت
                  چيز پي ان رو ببند

نظر

نوشته اصلی توسط zeuss_666 نمایش پست ها
                    داشتیم دانلود میکردیم لینک رو عوض کردی. خواب ندارین شما!!!!
                    800 مگ رفته بود
                    دوست عزیز بنده هم 100مگ دانلود کرده بودم که لینک جدید گذاشتند. سرعت بهتر بود. شما کاری که میکنی اگه با IDM دانلود میکنی stop کن ، لینک فایل جدید رو کپی کن، در properties فایلی که دانلود کردی نصفش، در محل لینک دانلود paste کن. با لینک جدید ادامه میده قبلی رو. :-)

نظر

سلام

این ورژن نیز نیاز به ثبت udid داره؟ چون هیج کدوم از سایتا الان udid ثبت نمی کنن.

تا حالا کسی ریستور که به این ورژن که UDID ثبت نشده باشه؟
                      ویرایش توسط MosoleiM : https://i-phone.ir/forums/member/123377-mosoleim در ساعت 07-08-2013, 10:03 AM

نظر

نوشته اصلی توسط MosoleiM نمایش پست ها
                        سلام

این ورژن نیز نیاز به ثبت udid داره؟ چون هیج کدوم از سایتا الان udid ثبت نمی کنن.

تا حالا کسی ریستور که به این ورژن که UDID ثبت نشده باشه؟
                        اگر از طریق آیتونز shift+update بزنید به ثبت نیازی نیست. نباید ریستور کنید بدون ثبت udid

نظر

سلام .. دوستان background حالت سه بعدی روی iphone 4s هنوز موجوده یا حذف شده؟

پس زمینه هماهنگ با والپیپر فقط واسه ایفون۴ حذف شده یا واسه 4s هم حذف شده ؟

نظر

دوستان یه سوال. من الان رو 6.1.2 هستم. میتونم بدون ثبت UDID این ورژن رو دانلود کنم و نصب کنم ؟ بعد اینکه چه جوری میشه بازی و اپلیکشن ریخت ؟

و در نهایت شما پیشنهاد می کنید چون من خودم خیلی طراحی minimal رو دوست دارم واسه همین خیلی از طراحی 7 خوشم اومده منتها تا حالا نتونستم آپدیت کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط Astiak نمایش پست ها
                              دوستان یه سوال. من الان رو 6.1.2 هستم. میتونم بدون ثبت UDID این ورژن رو دانلود کنم و نصب کنم ؟ بعد اینکه چه جوری میشه بازی و اپلیکشن ریخت ؟

و در نهایت شما پیشنهاد می کنید چون من خودم خیلی طراحی minimal رو دوست دارم واسه همین خیلی از طراحی 7 خوشم اومده منتها تا حالا نتونستم آپدیت کنم.
                              خیر، اگر آیفون ۵ دارید باید به ۶.۱.۴ و اگر دستگاه دیگری دارید باید به ۶.۱.۳ ریستور کنید و سپس با گزینه shift+update در آیتونز اقدام به آپدیت کنید و اگر udid را ثبت نکرده باشید و ریستور کنید دستگاه اکتیو نمی شود، پس برای بالا آمدن گوشی بدون ثبت udid باید آپدیت کنید. طبق معمولی بازی و برنامه های اورجینال یا با استفاده از برنامه هایی چون pp25

نظر

من فقط تو یه چیز موندم !!! چرا آخه صدای آنلاک شدن رو حذف کردن ؟

این خودش یه مانعی بود واسه اینکه متوجه شی کسی به گوشیت دست میزنه یا نه

الآن طرف آنلاک کنه و کلی هم تو گوشی بگرده، عمرا متوجه شی ...

اینکارو کردن که ما حتما Passcode بذاریم ؟

خب وقتی از صبح تا شب زیاد با گوشی کار می کنیم، بودن Passcode آزار دهنده است... هی بخوای کد بزنی، قفل کنی، باز کنی و کد بزنی و ....

در مورد رنگ بندی بخش Settings هم من اصلا خوشم نیومد ... واسه بتا 1 ، رنگ بندیش بهتر از بقیه بود .

نظر

صبر کنید ..
                                X