اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 4

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

C:>user-appdata-roaming-apple computer-mobilesync-bacup

این مسیر بکاب های ایتونز هستش ببینید چندتا فولدر توش هست.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

مال من همچنان freemyapps كار نميكنه
      مشكل باطري و داغ شدن از ٣ نداشتم
      تغيير چشم گيري در ٤ ديده نميشه، برطرف شدن ضعفهاي قبلي

my iPhone 5 ;64 using Tapatalk

نظر

باگ wallpaper رفع شده
        سرعت هم نسبت به ٣ خيلي بهترشده

فقط يه مشكلي هست، بخاطر روشن بودن أيكون ها، اگه يه wallpaper با زمينه روشن بذاريم چشمو ميزنه

my iPhone 5 ;64 using Tapatalk

نظر

دوستان آیپد من این مدل هست ، میشه لطفا بگید کدوم یکی رو باید دانلود کنم !؟ چون AT&T رو دانلود کردم موقع آپدیت ارور داد .

ویرایش توسط ALI_BraveHeart : https://i-phone.ir/forums/member/42649-ali_braveheart در ساعت 30-07-2013, 11:12 AM

نظر

یدونه بکاب بگیر بعد همه اطلاعات پاک کن و تنظیماتو ریست کن udid باید شده باشه چون فایل اپدیت بالای یک گیگ هست باید بیشتر از دو گیگ رو ویندوز جا داشته باشی ویروس کش وفایروال خاموش اینترتم باید سرعتش زمانی که ریستور میشه مناسب باشه منم مشکل شمارو داشتم در اخرم ایتونزتو دوباره نصب کن ریستارتم بکن حل میشه100%

نظر

نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
              دوستان آیپد من این مدل هست ، میشه لطفا بگید کدوم یکی رو باید دانلود کنم !؟ چون AT&T رو دانلود کردم موقع آپدیت ارور داد .
              اگر مدل A1430 هستید باید at&t را بگیرید اگر a1403 هستید باید verizon را بگیرید. اگر همین هستید ارور داده بد دانلود کردید

نظر

دوستان ببخشید برای سوال های زیاد
                من این فایلی که دانلود کردم فرمتش DMG هست مگه نباید ipsw باشه ، باید چیکارش کنم !؟

نظر

نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                  دوستان ببخشید برای سوال های زیاد
                  من این فایلی که دانلود کردم فرمتش DMG هست مگه نباید ipsw باشه ، باید چیکارش کنم !؟
                  پست اول رو مطالعه کنید لینک آموزش استفاده قرار داده شده

نظر

مصرف باتری نسبت به قبل خیلی بهتر شده.. بنده از ساعت 4.5 تا ساعت 9:15 که بیدار شدم، از 72درصد روی 17درصد رسیده بود، با وای فای داشت برنامه هام رو دانلود میکرد..
                    قبلا سریع باتری رو خالی میکرد.. :-)

نظر

نوشته اصلی توسط tsunami_hell نمایش پست ها
                      مشکل بک اپ از ا و س ۶ کاملا حل شده و به راحتی ریستور میشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                      منظور شما اینه که بک آپ iOS 7 رو میشه روی iOS 6 ری استور کرد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
                        منظور شما اینه که بک آپ iOS 7 رو میشه روی iOS 6 ری استور کرد؟؟
                        خیر اونکه هیچ وقت نمیشه بکاپ جدیدتر رو روی قدیمی برگردوند. منظورشون اینه که قبلا ios 7 با بکاپ های ios 6 گاهی مشکل داشت که الان رفع شده است

نظر

با سلام خدمت دوستان،
                          دوستان عزيزم ايپد٤ دارم،ارزش داره از ٦.١.٣ اپ بكنم به ورژن بتا ٤ يا نه.با باگ هاي فراواني كه داره ارزش داره؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Mykell نمایش پست ها
                            من یه مشکلی موقع آپدیت برای آیفونم پیش اومد و وسط کار ارور داد بعدش به ریکاوری رفت و من اول ریست فکتوری و بعد به بتا 4 با موفقیت آپدیت کردم اما بعدش بطور اتوماتیک آیتیونز از دستگاهم بک آپ گرفت و الان من به بک آپی که چند هفته پیش از ios6 گرفته بودم دسترسی ندارم نمیدونم کجا سیو شده و فقط بک آپ جدید رو برام نمایش میده آیا راهی نیست که به اون بک آپ قدیمی دسترسی پیدا کنم؟
                            بكاپ ٦ تون از دست رفته ، چون آيتيونز بكاپ ٧ رو جايگزين بكاپ ٦ كرده و اگه به ٦ هم ريستور كنين اين بكاپ غيرقابل استفاده هست

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان،
                              دوستان عزيزم ايپد٤ دارم،ارزش داره از ٦.١.٣ اپ بكنم به ورژن بتا ٤ يا نه.با باگ هاي فراواني كه داره ارزش داره؟!
                              در كل كه باگ داره در ولى نه در حد بتاهاى قبلى خلاصه براى استفاده ى روزمره توصيه نميشه چون ممكنه در موارد اضطرارى كار بده دستتون.
                              البته بعد از آپديت ميتونيد برگرديد به ٦.
                              .:amgr:.

نظر

حرکت بکگراند هنگام تکان دادن گوشی فقط مخصوص ایفون ۵ یا ایفون ۴ و ۴اس هم این امکان رو دارن؟ اگه دارن از کجا میشه فعالش کرد؟ ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X