اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 4

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط _Shadow_ نمایش پست ها
    بايد رو ٦.٣ باشي بعد شيفت رو نگه داري اپديتو بزني بعد فايلو انتخاب كني !!
    بله همین کارو کردم اما ایپد اکتیو نشد منم مجبور شدم دوباره برگردم به 6.3

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
      بله همین کارو کردم اما ایپد اکتیو نشد منم مجبور شدم دوباره برگردم به 6.3
      شما و جناب _Shadow_ ، ما اصلا ورژنی با عنوان ۶.۳ نداریم. لطفا از نسخه درست استفاده کنید ..... ۶.۱.۳

شما باید به ۶.۱.۳ برید، فایل دیوایس خودتون رو از پست اول دانلود کنید، در ورژن ۶.۱.۳ که اکتیو کردید و وارد صفحه هوم شدید به آیتونز متصل کنید و با دکمه shift روی دکمه check for update کلیک کنید. سپس فایل دانلود شده را به آیتونز بدهید. هیچ مشکلی نخواهد بود با این روش.

نظر

• دادااشا يه نگا كنين ببينين google translate كرش ميكنه باز يا درست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
          منظور شما اینه که بک آپ iOS 7 رو میشه روی iOS 6 ری استور کرد؟؟
          من از ا او اس ۶ رفتم به ۷. ولی باعکس جواب نمیده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط mojenstar نمایش پست ها
            دادااشا يه نگا كنين ببينين google translate كرش ميكنه باز يا درست شده
            همچنان كرش مي كنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mojenstar نمایش پست ها
            دادااشا يه نگا كنين ببينين google translate كرش ميكنه باز يا درست شده
            همچنان كرش مي كنه

نظر

• سلام
              کسی هست بگه تو این beta 4 باگ تو اسمس رفع شده یا هنوزه
              چون من beta 1.2.3 استفاده کردم تو اسمس بعضی وقتا هنگ میکرد
              گوشیم آیفون 5
              مرسی اگه زود جواب بدین

نظر

• بله حل شده مشکلات مسیجینگ

نظر

• پس اگه حل شده به نظرم دیگه باگهاش زیاد مهم نیستن توصیه میکنم که نصب بکنن دوستان چون خیلی جدابه!!!!!!!!!

نظر

• وضعيت باتري خيلي بهتر شده،تو بتاهاي قبي وقتي باتري به ٤درصد ميرسيد گوشي خاموش ميشد كه حل شده و حتي ١درصد هم كه ميشه چند دقيقه طول ميكشه تا دستگاه خاموش بشه.آيفون 5
                    ویرایش توسط shadmehr : https://i-phone.ir/forums/member/12900-shadmehr در ساعت 01-08-2013, 04:33 AM

نظر

• مشکلات خیلی هاش حل شده ولی بازم خیلی جای کار داره . به نظر من در مقایسه با بتا 3 مصرف باطری خیلی بهتر شده ، داغ شدن کمتر شده ، سرعت بهتر شده ولی باز هم روانی 6 رو نداره . در نهایت جای کار داره هنوز

دوستان یه سوال ! من هر کاری می کنم آپدیت خودکار اپ ها خاموش نمیشه ! الانم خاموشش کردم ولی بازم واسه خودش آپدیت می کنه ! مشکل از کار منه یا یه باگ جدیده ؟!

نظر

• مشکلات خیلی هاش حل شده ولی بازم خیلی جای کار داره . به نظر من در مقایسه با بتا 3 مصرف باطری خیلی بهتر شده ، داغ شدن کمتر شده ، سرعت بهتر شده ولی باز هم روانی 6 رو نداره . در نهایت جای کار داره هنوز

دوستان یه سوال ! من هر کاری می کنم آپدیت خودکار اپ ها خاموش نمیشه ! الانم خاموشش کردم ولی بازم واسه خودش آپدیت می کنه ! مشکل از کار منه یا یه باگ جدیده ؟!

یه چیز دیگه هم اینکه چینش اپ ها و فولدر ها به هم ریخته ! جوری که با آیتیونز هم مشکلش حل نمیشه ! هر بار سینک میشه باز هم ترتیب خودش رو از دست میده
                        ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 01-08-2013, 04:39 AM

نظر

• سلام دوستان من از 6.1.4 رفتم به 7 بتا 3 بعد که بتا 4 اومد آپدیت کردم واقعا خیلی جای کار داره واقعا به درد کار معمولی نمیخوره داغ شدن مصرف باتری زیاد با وای فای وبگردی هر دقیقه یه درصد میخوره تو 6.1.4 هر 10 مین یه درصد میخوره...کرش برنامه ها باگ سیستم عامل بنظرتون کی درست میشه این سیستم عامل؟با اینه 11 روز دیگه بتا 5 میاد اما بتا 5 هم به درد آپدیت نیمخوره از بتا 6 به بعد شاید درست تر شه من خودم برنامه نویسم واقعا اندروید اینقدر باگ و لگ و کرش نداشت افتضاحه 7 ببینیم چی میشه البته بازم میگم این بتا هست مخصوص برنامه نویساس اما بازم جالب نیست تینم یه خبر جالب:

iOS 7 beta 5 release date rumoured as August 12 | Know Your Mobile

گولد مستر هم گفتن 9 سپتامبر میاد این گلد مستر چه فرقی با بقیه ی بتا ها داره کلا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط P0URYA نمایش پست ها
                            سلام دوستان من از 6.1.4 رفتم به 7 بتا 3 بعد که بتا 4 اومد آپدیت کردم واقعا خیلی جای کار داره واقعا به درد کار معمولی نمیخوره داغ شدن مصرف باتری زیاد با وای فای وبگردی هر دقیقه یه درصد میخوره تو 6.1.4 هر 10 مین یه درصد میخوره...کرش برنامه ها باگ سیستم عامل بنظرتون کی درست میشه این سیستم عامل؟با اینه 11 روز دیگه بتا 5 میاد اما بتا 5 هم به درد آپدیت نیمخوره از بتا 6 به بعد شاید درست تر شه من خودم برنامه نویسم واقعا اندروید اینقدر باگ و لگ و کرش نداشت افتضاحه 7 ببینیم چی میشه البته بازم میگم این بتا هست مخصوص برنامه نویساس اما بازم جالب نیست تینم یه خبر جالب:

iOS 7 beta 5 release date rumoured as August 12 | Know Your Mobile

گولد مستر هم گفتن 9 سپتامبر میاد این گلد مستر چه فرقی با بقیه ی بتا ها داره کلا؟
                            خودتون حرف خودتون رو نقض می کنید؟ خوب آندروید کی تاحالا نسخه بتا داده؟ مثلا نسخه ۴.۲ (نه ۴.۲.۲) آندروید باگ قشنگی داشت به نام نبودن ماه دسامبر در تقویم !! آندروید هیچ وقت بتا عرضه نمی کنه، یعنی اصلا هیچ وقت اینچنین پیشرفتی نمی کنه بین یک نسخه با نسخه بعدی که نیاز به بتا باشه. پس عملا طبیعیه باگ نبینید. بعد هم به قول خودتون نسخه بتاست برای آزمایش و دیدن اینکه آینده چه شکلی میشه. نه این بگید افتضاحه 7. چون این 7 نیست. 7 اونیه که توی سپتامبر میاد.... بتا هم هیچ وقت جالب نیست چه توقعی دارید از بتا؟

گلدن مستر نسخه ای هست که بعد از پایان کنفرانس معرفی نسخه فاینال ( به همراه آیفون جدید) به برنامه نویسان داده میشه و در واقع همون نسخه فینال هست که حدود ۱ هفته بعد در دسترس عموم قرار میگیره. فایل های گلدن مستر با فینال هیچ فرقی ندارند

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط arten نمایش پست ها
                            مشکلات خیلی هاش حل شده ولی بازم خیلی جای کار داره . به نظر من در مقایسه با بتا 3 مصرف باطری خیلی بهتر شده ، داغ شدن کمتر شده ، سرعت بهتر شده ولی باز هم روانی 6 رو نداره . در نهایت جای کار داره هنوز

یه چیز دیگه هم اینکه چینش اپ ها و فولدر ها به هم ریخته ! جوری که با آیتیونز هم مشکلش حل نمیشه ! هر بار سینک میشه باز هم ترتیب خودش رو از دست میده
                            مشکل چینش به ساپورت نکردن ۷ از سوی آیتونز ۱۱.۰ مربوط میشه. اگر مک دارید نسخه ۱۱.۱ را نصب کنید و این مشکل رفع میشه

آیتونز ۱۱.۱ بتا منتشر شد

نظر

• دوستان کسی نظری در مورد فعال کردن keychain داره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
                                دوستان کسی نظری در مورد فعال کردن keychain داره؟؟
                                زمانی که در تاپیک دیگری همین پست را دادید، نباید در این تاپیک هم همان را ارسال کنید!!

نظر

صبر کنید ..
                                X